Kasdienė kančia – kaimynų vaikai nuolat žviegia ir baladojasi

 (611)
Patarkit, ką daryti, kai aukštu aukščiau gyvenantys kaimynai nesusitvarko su vaikais?
© Vida Press

Kol augino vieną vaiką, dar buvo galima tverti. Paverkdavo naktimis, bet ne ištisai. Kai mokėsi vaikščioti, kelis mėnesius eidavo per grindis stumdamas taburetę. Garsas – gręžiantis smegenis, tačiau, galvojau, kaip nors ištversiu, juk ne amžinai.

Paskui kaimynų vaikas pradėjo lakstyti, šokinėti, svaidyti žaislus. Žodžiu – ramybės nulis. Tačiau dabar tą laiką prisimenu, kaip rojų, nes kaimynai susilaukė antro sūnaus.

Nuo 9 valandos vakaro iki 1 nakties tas vaikas be perstojo rėkia. Pora valandų pailsi ir vėl. Jau ketvirtas mėnuo taip. Kiekvieną naktį, ar paprasta diena ar savaitgalis.

Girdžiu, kaip tėvai pasikeisdami tą vaiką nešioja, kaip neišsimiegoję ryte rėkia vienas ant kito, o paskui ant vyresnio sūnaus, kuris reikalauja dėmesio. Blogiausia, kad kai naktį prarėkęs mažiukas nurimsta, 6 ryto kelias vyresnėlis ir pradeda reikalauti tėvų dėmesio, o jo negavęs – piktybiškai siausti: baladotis, mėtyti daiktus, šaukti

Ir ką tokiu atveju daryti kaimynams? Policijos juk neiškviesi. Bet ir tverti nebeįmanoma. Butas pirktas už paskolą, bankui atiduodu didžiąją dalį algos, bet jokios ramybės.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Pažįstamas jausmas? Turite, ką patarti? Prašome Jūsų – pasidalinkite savo patirtimi, ar sutariate su kaimynais? Galbūt galite paneigti stereotipus apie piktus daugiabučių gyventojus ir papasakoti, kaip su kaimynais tapote geriausiais draugais? O gal atvirkščiai – savo kailiu patyrėte jų nemalonę? Galite papasakoti istorijų, kaip bandėte su jais sutarti.

Jūsų istorijų laukiame el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Kaimynai“ iki kovo 29 d.. Jas taip pat galite išdėstyti žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (73)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (131)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.