Kaina už obuolį kavinėje atėmė žadą

 (139)
1,10 euro – tiek Vilniaus oro uosto kavinėje gali tekti sumokėti už obuolį. Sveiko užkandžio kaina nusistebėjusi skaitytoja nuotraukomis pasidalijo su skaitytojais.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Sostinės oro uoste esančioje kavinukėje „Light house restaurant“, kurioje kavos išgerti ar pavalgyti gali jau lėktuvo laukiantys ir pasų patikrą atlikę lankytojai, užkandžiui galima įsigyti ir obuolį.

Tiesa, šio vaisiaus kaina čia – 1,10 euro už vieną obuolį. Oro uosto lankytoją tokia kaina labai nustebino.

Kaina už obuolį kavinėje atėmė žadą
© DELFI skaitytojo nuotr.

DELFI kreipėsi į kavinę „Light house restaurant“ valdančios įmonės „Ameritek“ atstovus, kurie nurodė, kad vaisiaus kaina tokia todėl, kad jie greitai genda, o jų paklausa nėra reguliari, ir tai nėra pirmo būtinumo prekė.

„Obuoliai į prekybą įtraukti buvo po keleivių prašymo. Daržovių ar vaisių pardavimas nėra pagrindinė mūsų veikla, bet suprasdami, kad keleiviai (ypač rytinių skrydžių) su vaikais dažnai nepasiima sveikų užkandžių, kurių vėliau prireikia, nusprendėme užsisakyti nedidelį kiekį obuolių ir apelsinų. Kadangi vaisiai greitai genda, jų paklausa nėra reguliari, tai nėra pirmo būtinumo prekė, tad ir jų kaina yra didesnė“, – nurodoma įmonės atsiųstame komentare.

Komentare nurodoma, kad, pavyzdžiui, buteliukas vandens kavinėje kainuoja 1 euras.

„Ši prekė yra ne tik populiari, bet ir būtina, tad jai taikome mažą antkainį“, – paaiškino įmonės atstovai.

Norite pasidalyti savo įamžintų pietų nuotrauka, kurių kaina nustebino ar pradžiugino? Siųskite ją el.p. pilieciai@delfi.lt su prierašu „Pietūs“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (40)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (90)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (96)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (88)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.