Kai gatvė atima vaikystę ir regėjimą: dviejų kačiukų istorija!

 (10)
Pamatyti ir nuryti neteisybės jausmą daugybę kartų iš eilės, kiekvienais metais, kiekvieną pavasarį. Kaip? Kaskart prisilietus įsileisti jų istorijas ir bandyti kartais ištaisyti tai, kas nepataisoma. Perteikti Jums, kas sunkiai perteikiama, nes tiesiog per stipru ir per skauda.
3

Atsiprašome už tai, kad nesmagu tai matyti. O jie jau nemato, nors galbūt atiduotų viską, kad galėtų. Broliukas ir sesutė, kurie jaučia vienas kitą, kurie nuo pat pradžių laikėsi išvien ir štai dabar sunkiai kvėpuoja vienas kitam į kaklą, tarsi šnabžda, bijo, guodžiasi, bet viską daro kartu. Mes nežinome, kas jie, iš kur, ar gimė po balkonu, kiek laiko serga, o gal buvo išmesti sveiki ir susirgo neištvėrę gatvės išbandymų. Pavadinome juos Saulute ir Vėju.

Kačiukai buvo rasti Gedvydžių gatvėje per Motinos dieną. Tokie, kuriuos išvydusi ne viena mama vėliau jau niekada neleidžia savo vaikams liesti gatvės katinėlių. Tačiau jų kelyje pasitaikė mama, kuri nepabūgo, o svarbiausia jų nepaliko. Jei klaustumėt, ar ji nebijojo? Manome, kad labai bijojo, bet tiesiog čiupo ir nešėsi namo, kur saugu, kur niekas jau nebenuskriaus, o tada ieškojo pagalbos.

Segantys mažyliai – jau „Naminukų“ globoje. Žinoma, tokių į prieglaudėlę vežtis negalėjome, nes rizikuotume užkrėsti dar keliolika mažylių, tad laikinai savo vonią pavertėme ligoninės palata. Mes žinome, kad pamačius tokius vaizdus ne vienam kyla klausimas, ar verta „bandyti“, ar ne geriau jėgas sutelkti ties „perspektyvesniais“, arba „kam kankinti“? Tačiau turime sukaupę per daug pavyzdžių su laiminga pabaiga, kad nuleistume rankas be kovos.

Kačiukams reikalingas gydymas: antibiotikai, vitaminai, vaistai į akis (bandant išgelbėti bent dalinį regėjimą). O mums labai reikalingas Jūsų palaikymas – tiek moralinis, tiek finansinis.

Jei tik galite nors trupučiu prisidėti prie Saulutės ir Vėjo gydymo, paaukoti galite į „Naminukų“ sąskaitą. O norėdami sužinoti apie kačiukų sveikatos būklę, skambinkite tel. 8 648 30077 („Naminukai“, Vilnius).
Ačiū visiems, kurie išgyvena šias istorijas kartu su mumis!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (48)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (122)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (95)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (14)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.