Joninės Jonavoje - kitaip

 (2)
Daugelį metų Jonavoje Joninių slėnis šią dieną ūždavo dūgzdavo nuo pat ankstyvo ryto, tačiau šiemet slėnyje tylu...
© Autoriaus nuotr.

Žemių sankasos, betoniniai statinukai nė iš tolo nepriminė tradicinio šventės laukimo. Joninių slėnyje vyksta didelės permainos ir kitąmet ilgiausia metų diena Jonavoje vėl bus kitokia.

O šiemet neliepsnojo laužai, nebuvo ir naktinio pasišokimo iki paryčių, vidurnaktį dangų nuspalvinę fejerverkai išlydėjo šventėjus po namus. Šventė vyko miesto centre nedidelėje erdvėje. Tačiau kultūros centro darbuotojai sugebėjo surengti gražią šventę miestiečiams, dar kartą pademonstruodami savo išradingumą ir kūrybingumą.

Jau tradicinėmis galima vadinti sūrininkų varžytuves. Nors sūrininkų dalyvavo ir nedaug, bet sūrių gausybė ir skonių įvairovė traukė kiekvieno akį bei skrandį.

Kaip įprasta veikė ir Jonų respublikos piliečių raštinė. Visi Jonai, Janinos, Janai, Ivanai, Džonai ir Džovanai turėjo galimybę užsiregistruoti Jonų respublikos piliečiais.

Netrūko šiais metais ir naujovių.

Viena jų - organizuotos gyvųjų šaškių varžybos. Juodosiomis ir baltosiomis šaškių figūromis tapo žmonės, komandos buvo pažymėtos ženklais, kad patys žaidėjai nesusimaišytų.

Dar viena naujovė – Paparčiomobilio rinkimai. Dalyvauti galėjo visi ratuotieji, nepriklausomai nuo ratų skaičiaus.

Nors įprastų naktišokių nebuvo, tačiau linksmybių tikrai netruko: „Kitava“, „4 Roses“ ir „Biplan“ sugebėjo išjudinti įvairaus amžiaus Jonus, Janinas ir visus šventėjus.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (50)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.