Jautrus R. Meilutytės tėčio laiškas mamai

 (58)
Svarbią visoms mamoms dieną laišku, skirtu savajai, pasidalino plaukikės Rūtos Meilutytės tėtis Saulius. Jį parašęs dar prieš dešimtmetį, gyvendamas JAV, garsios sportininkės tėvas tuomet laišką publikavo laikraštyje „Amerikos lietuvis“, o šiandien juo dalinasi su visais DELFI skaitytojais.
© DELFI / Kiril Čachovskij

Sūnaus širdimi

Iš tiesų jums sakau: yra tik viena vienintelė dieviška malonė, pažįstama daugeliui, bet nedaugelio suvokta. Jos nereikia pelnyti įtikėjimu, užsitarnauti teisumo darbais ar nuolankiu meldimu. Jos nereikia net ieškoti, nes buvome joje išnešioti.

Nuo tų dienų ji gaubia savo sparnais kiekvieną mūsų žingsnį, laimina kiekvieną mūsų prasmingą ir dorą siekį, lyg didžiausią palaimą priima net mažiausią mūsų sėkmę. Labiau nei mes patys ji išgyvena mūsų nepriteklių ar nuopuolio akimirką ir visada, visomis savo galiomis padeda mums atsitiesti gyvenimui ir laimei.

Ji nereikalauja būti jos vertam ar siekti jos tobulumo, ko nors vardan jos išsižadėti ar vykdyti jos valią. Ji nėra maloninga tik išrinktiesiems ir rūsti atmestiesiems. Tokių ji nepažįsta, nes visi jai yra vienodai brangūs. Ji niekuomet neapleidžia ir visuomet atleidžia, visa pakelia ir tikrai visa ištveria.

Ji niekuomet neatima, neieško sau naudos, ji tik duoda. Net paniekinta ji neišsižada ir net niekingiausiojo nebaugina neužgesinama ugnimi teismo valandą, nes ji nežino keršto.

Jos neįveikia išsiskyrimas ir laikas. Ji yra stipresnė net už mirtį. Ji vienintelė iš tikrųjų niekada nesibaigia. Ji vienintelė yra tikra šventenybė - amžina ir absoliuti. Tai - Motinos Meilė savo vaikui.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (1)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.