Jautrus dingusios merginos mamos laiškas: sugrįžk, maldauju

 (231)
Jau nuo sekmadienio Vilniaus policijos pajėgos ir artimieji ieško dingusios šešiolikmetės Ugnės Rukuižaitės. Tėvai su dingusia mergaite paskutinį kartą susisiekė šeštadienį, apie pusę pirmos.
Ugnė Rukuižaitė
© Facebook nuotr.

Kažkada tuo metu šešiolikmetė tiesiog išėjo iš namų. Paskutinė žinoma moksleivės buvimo vieta Vilniuje esanti S. Stanevičiaus gatvė. Kol kas paieškos jokių apčiuopiamų rezultatų nedavė.

Nors dauguma paieškos priemonių yra išnaudotos ir tebenaudojamos, tačiau šiuo metu aktualiausias klausimas yra mergaitės išvykimo iš namų aplinkybės.

Prašome visų, kurie automobiliuose naudoja vaizdo įrašymo įrangą (tiek taksi ar spec. tarnybų automobiliai, tiek kiti) ir kurie buvo prie S. Stanevičiaus g. prie 96 ar 96A namo, „Impuls“ sporto klubo (Fabijoniškių g. 97a, Vilnius), „Norfos“ (Ateities g. 48, Vilnius), „Mandarino“ (Ateities g. 91, Vilnius), ar tiesiog važiavo Fabijoniškių – Ateities – S. Stanevičiaus gatvėmis patikrinti vaizdo registratorių įrašus, fiksuotus šeštadienį nuo 13 val. iki 16 val. (ypatingai nuo 13:30 iki 14:30 val.). Galbūt įrašuose bus užfiksuota dingusi mergaitė.

Primename, jog ieškoma moksleivė yra apie 162 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, ilgų tamsių plaukų, akys mėlynos. Buvo apsirengusi juoda sportine striuke, mėlynais džinsais, mėlynais sportbačiais su rožiniais intarpais, galėjo su savimi turėti šviesiai pilką odinį rankinuką.

Turinčius bet kokios informacijos apie moksleivės buvimo vietą ar bet kokios paieškoms reikšmingos informacijos, prašome nedelsiant pranešti Vilniaus apskrities Policijos komisariato, Operatyvaus valdymo skyriui tel. nr. (8 5) 2716007, 271 6008 arba pranešti Bendrojo pagalbos centro tel. nr. 112.

Ugnė Rukuižaitė
Ugnė Rukuižaitė
© Facebook nuotr.
Jautrus dingusios merginos mamos laiškas: sugrįžk, maldauju
© Facebook nuotr.

Ugnės buvimo vieta nežinoma, dingimo aplinkybės taip pat. Ugnės mama socialiniame tinkle „Facebook“ siunčia žinutę dukrai, su prašymu grįžti namo. Žinutė neredaguota.

„… TIKIU, ŽINAU, JAUČIU, SVAJOJU, MATAU, KVĖPUOJU, GYVENU TAVIMI, MANO MYLIMOJI…

Širdis negali manęs apgauti, nes aš jaučiu Tave ir žinau , kad jau greit Tave apkabinsiu ir išbučiuosiu kiekvieną Tavo kūno ir sielos ląstelę…Niekas neatims iš manęs MEILĖS TAU, niekas neatims Tavęs iš Močiutes, Tėtės, Senelių, Šarūno, Gabijos, Indrės, mažojo Dominyko ir visų, kurie MYLI IR LAUKIA TAVĘS, širdies…

NĖRA TOKIOS JĖGOS, UGNELE, kuri galėtų tai padaryti…nėra tokiu žmogiškų klaidų, kurių negalima atleisti ir su kuriomis negalima gyventi…Mes tik žmonės, kuriuose gyvena GYVENIMIŠKAS chaosas…Mano Mylimoji, mano išsiilgtoji ir išsvajotoji – APKABINK MANE, PRAŠAU…Apkabink mano plyštančią širdį, apkabink mano išverktas akis, apkabink mano smegenis ir visa besąlygišką MEILĘ TAU…Sušildyk mane savo rankomis, akimis ir širdimi, nes nieko BRANGIAU IR SVARBIAU UŽ TAVE MAN (MUMS) NĖRA!!!

ATLEISK MAN, MANO BRANGIAUSIOJI!!! ATLEISK MAN, KAD IVYKO TAI, KAS IVYKO…Aš esu kalta, kad laiku kažko nepastebėjau, kad, galbūt, kažkuriuo, Tau svarbiu momentu, nebuvau šalia…leisk man, maldauju, išpirkti savo kaltę!!! SUGRĮŽK! SUGRĮŽK!!! MALDAUJU!!!".

Po žinutė šeimos drauge prisistačiusi moteris tikina, kad namuose jokio konflikto nebuvo ir artimieji labai laukia merginos grįžtant.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (156)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.