Jaunieji žurnalistai Druskininkuose sportininkus ne tik kalbino, bet ir guodė

Vasario 3-4 d. Druskininkuose vyko „Olimpinės kartos“ mokymai ir olimpinis sporto festivalis. Festivalyje mes buvome ne tik tam, kad papramogautume ar juo pasigrožėtume – turėjome užduotis, tai buvo diena mūsų įgytų žinių pritaikymui po mokymų.
© DELFI (P.Garkausko nuotr.)

Visą dieną vaikštinėjome ir ruošėmės užkalbinant sportininkus. Tiesa, bandėmė nuo to ir išsisukti, bet galiausiai užkopėme į slidinėtojų trasą ir ryžomės paimti interviu. Kol galvojome klausimus, mūsų fotografas spėjo „pagauti“ ir gražių akimirkų su savo fotoaparatu.

Pradėjome nuo jauniausių slidinėtojų ir snieglentininkų. Su mumis jie mieliau dalinosi įspūdžiais nučiuožę. Buvo tokių, kuriems nepasisekė nučiuožti, nukritus atsirado mėlynių, kai kurie buvo ir nuliūdę, todėl mes juos tik padrąsinome ir į ausį pašnibždėjome, kad viskas bus gerai ir jie sugeba daugiau nei mes, žurnalistai.

Na, o vyresnieji su šypsenomis mums atsakinėjo. Atsipalaidavę, sušilę jie mums pasakojo, kad tai – puikus užsiėmimas. „Bent jau tėvai neburba, kad sėdžiu tik prie kompiuterio“, – nusijuokęs tarstelėjo jaunuolis. Be to, vienas siekia savo tikslo – kada nors dalyvauti olimpinėse žaidynėse. Jam tai – pati didžiausia svajonė, mes jam palinkėjome, kad ji išsipildytų.

Treneriai per daug netuščiažodžiavo, atsakė trumpais sakiniais, buvo labai susikaupę. Tačiau visi vieningai atsakė, kad slidinėjimas – populiarėjanti sporto šaka, pritraukianti vis daugiau jaunuolių. Žinoma, tai tik hobis, o ne gyvenimo būdas. Kodėl? Galime svarstyti tik mes patys. Tiesa, buvo ir tokių, kurie pirmą kartą tą dieną nuskriejo nuo kalno ir jau iškart dalyvavo lenktynėse. Koks užsidegimas!

Turiningai praleidome dieną, net jei ir šaltukas spaudė iš visų pusių. Džiaugiamės turėję progą čia dalyvauti, išmokome naujų dalykų ir radome daug nuostabių draugų.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (58)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (3)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (129)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.