Įžūlūs chuliganai įžeidžiais užrašais išterliojo verslininko turtą

 (27)
12 metų Lietuvoje gyvenantis ir verslą čia kuriantis Aydinas Kirmizioglu sekmadienį patyrė įžūlių chuliganų išpuolį – jie įžeidžiančiais užrašais ir simboliais išterliojo vyro autobusiuką ir parduotuvę.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Aydino Kirmizioglu atsiųstose nuotraukose matyti, kad jam priklausantis turtas Architektų g., Vilniuje, buvo sugadintas, išterliojant jį įžeidimais, nukreiptais į vyro kilmę.

Kaip pasakojo A. Kirmizioglu, apie chuliganų elgesį jis pranešė policijai. Deja, nors, pasak A. Kirmizioglu, nusikaltimą ir filmavo lauke įrengtos kameros, buvę tamsu, todėl jį atlikusių žmonių nesimato, nes jie buvo užsidengę veidus ir galvas kapišonais. Pašnekovas neslėpė nesitikintis, kad kaltininkai bus sulaikyti.

Tai – ne pirmas nemalonus incidentas, su kuriuo teko susidurti A. Kirmizioglu. Verslininkas pasakojo, kad jam yra tekę girdėti įžeidimų ir raginimų grįžti į Turkiją, prieš metus jo parduotuvėje įvyko muštynės, buvo apgadintas turtas. Dėl šio incidento jis taip pat kreipėsi į policiją – šiuo metu vyksta teismo posėdžiai, A. Kirmizioglu siekia prisiteisti žalą už apgadintą turtą. Pašnekovas stebėjosi, kodėl teismo procesas trunka tiek ilgai, sakė jaučiantis spaudimą, kodėl siekia prisiteisti žalą.

Paklaustas, ar chuliganų elgesys, kai buvo išterliotas jam priklausantis turtas, nesukėlė minčių išvykti iš Lietuvos, A. Kirmizioglu atsakė, kad jaučiasi priešingai.

„Anksčiau aš maniau verslą su visa įranga parduoti, tačiau po šio incidento aš tikrai liksiu“, – sakė A. Kirmizioglu, pabrėžęs, kad tokie incidentai jo neišgąsdins ir nepaskatins išvykti.

DELFI kreipėsi į pareigūnus, kurie patvirtino, kad spalio 10 d. 12 val. 34 min. buvo gautas pranešimas, kad „po savaitgalio apgadintas turtas, priklausantis UAB, balionėliais išpaišytas a/m „Renault“, pastato sienos, pakeliamos žaliuzės“.

Kaip informavo Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto penktojo policijos komisariato pareigūnai, ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo nepradėtas, tikslinamos įvykio aplinkybės ir renkama medžiaga.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (164)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.