Itališkų automobilių slalomo varžybose - dešrainių valgymo rungtis

Panevėžio „Alfa Romeo“ automobilių klubas septintąjį gimtadienį paminėjo kiek netradiciškai. Nors orientacinės varžybos jau tampa įprasta renginio dalimi, tačiau lenktynės slalomo trasoje šiemet buvo paįvairintos dar niekur neregėta pramoga – dešrainių valgymu vairuojant.

Entuziazmas neblėsta jau septynerius metus

Panevėžio „Alfa Romeo“ automobilių gerbėjai į vieną klubą susibūrė prieš septynerius metus, rugsėjo 24-ąją, kai po ilgų diskusijų interneto forume bendraminčiai nusprendė susitikti. Ši data ir tapo atskaitos tašku klubo gyvavimo istorijoje. Tiesa, šiemet gimtadienio renginys buvo nukeltas į kitą mėnesį ir vyko spalio 6-ąją.

Orientacinės varžybos abejingų nepaliko

Gimtadienio organizatoriai pasirūpino, kad svečiams nestigtų pramogų. Vienu iš šventės akcentų tapo orientacinės varžybos. Itališkų automobilių mylėtojams buvo duota kelio knyga, kuria vadovaujantis ir važiuojant nustatytu maršrutu dalyviai turėjo stebėti aplinką. O dairytis reikėjo todėl, kad prie kelio knygos dalyviai gavo ir nuotraukų komplektą. Fotografijose įamžintas vietas reikėjo atrasti ir jas dar kartą užfiksuoti. Orientacinių varžybų distanciją sudarė per 60 kilometrų, o maršrutas driekėsi nuo Panevėžio, per Naujamiestį iki Krekenavos apylinkių, aplankant kitus, mažesnius miestelius. Galiausiai kelio knyga dalyvius atvedė į Linkaučiuose esančią aikštelę, kurioje jau buvo paruošta figūrinio vairavimo trasa.

Slalomą paįvairino užkandžiais

Tie, kas tikėjosi slalomo varžybose pademonstruoti savo vairavimo įgūdžius, netrukus suprato, kad čia greičiausias bus ne tik geriausias vairuotojas, bet ir didžiausio skrandžio savininkas.

Organizatoriai sugalvojo, kad vyrai, važiuodami trasa privalės suvalgyti dešrainį ir išgerti buteliuką mineralinio vandens, o merginos turės užkandžiauti šokoladiniu batonėliu. Finišuoti tol, kol nebaigti skanėstai buvo draudžiama, o trasa specialiai buvo suformuota taip, kad dalyvis galėtų sukti ratus vienoje vietoje, arba važinėti pirmyn ir atgal tol, kol sužiaumos jam skirtą dešrainį ar šokoladinį batonėlį. Šitokiu būdu paįvairintos figūrinio vairavimo varžybos renginį papildė dar geresnėmis emocijomis.

Vakaronė sodyboje vainikuota apdovanojimais

Pasisotinę ir palenktyniavę itališkų automobilių gerbėjai pasuko link sodybos, kur vyko klubo vakaronė. Čia taip pat buvo apdovanoti geriausiai orientacinėse varžybose, bei slalome pasirodę ekipažai ir vairuotojai.

Orientacinėse varžybose dalyvavo 11 ekipažų , o geriausią rezultatą pademonstravo Laimis su šturmane Jurga. Nors jie, vairuodami „Fiat Ulysse“ ir nerado visų reikiamų objektų, tačiau važiavo gana greitai ir iškovojo pirmą vietą. Antri liko kauniečiai Marius ir Vitalija su „Alfa Romeo 166“. „Alfa Romeo 156 Cross wagon“ važiavęs Antano bei Ritos duetas buvo trečias.

Slalomo varžybos buvo padalintos į dvi klases. Atskirai rungėsi vaikinai ir merginos. Tarp moterų greičiausiai šokoladinį batonėlį suvalgė ir trasą įveikė Panevėžio autofanams gerai pažįstama Simona su „Fiat Punto“. Antroji finišavo Vitalija, o trečia buvo viešnia iš Širvintų – Violeta, vairavusi „Alfa Romeo 166“.

Vyrų gretose laimėjo Andrius Grigaitis. Stambaus sudėjimo vyras dešrainį suvalgė akimirksniu, ir dviem kąsniams sugaišęs vos keletą sekundžių bei išgėręs puslitrį mineralinio vandens finišavo pirmas. Beje, verta paminėti ir tai, kad finiše neįvykdęs „bazės“ ir gavęs penkias sekundes baudos, Andrius Grigaitis artimiausią varžovą įveikė net 9 sekundėmis. Taigi, peršasi išvada, kad greitas dešrainio neutralizavimas ir buvo pagrindinis pergalės kalvis. Antroje vietoje liko kiek lėčiau užkandžiavęs Evaldas, dešrainį sukirtęs už „Alfa Romeo 166“ vairo. Trečias geriausių ėdrūnų gretose buvo svečias iš laikinosios sostinės - Marius.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (9)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (28)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.

Ramunė Vilkoitytė. Nevaisingos poros renkasi ir emigraciją (28)

Lietuvoje nevaisingų porų skaičius sudaro vidutinį šalies miestą. Kūdikio susilaukti trokštančios šeimos pagalbos ieško Lietuvos klinikose, artimajame užsienyje, o kartais pasirenka ir ilgalaikę emigraciją.

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (11)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (52)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.