Išvaikė soliariume apsilankiusio vyriškio nuogąstavimus: kamerų čia nėra

 (5)
„Esu girdėjęs, kad tokių atvejų Klaipėdos soliariumuose pasitaikydavo“, – kreipėsi į DELFI skaitytojas, sunerimęs, ar soliariume, kuriame jis lankėsi su drauge, nėra filmuojama. Vyriškiui tokių minčių kilo pamačius viename iš įrenginių esančią akutę. Soliariumo darbuotojai ramina – tai visai ne slapta kamera, o vieta, iš kurios bėga vandens čiurkšlė.
20160907_183142

DELFI skaitytojas minėtą akutę sakė pastebėjęs viename uostamiesčio soliariume, įrenginyje, kuriame žmonės deginasi stovėdami. Susirūpinęs skaitytojas paprašė DELFI išsiaiškinti, kam skirta jo pastebėta akutė.

Kaip DELFI paaiškino soliariumo darbuotojai, tai – visai ne akutė, o vieta, per kurią ant besideginančio žmogaus teka vanduo. Šį veiksmą jis gali reguliuoti paspaudęs mygtuką. Kaip sakė soliariumo darbuotoja, apie tai jų klientai informuojami.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (21)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.