Išsinuomoti būstą turint naminį gyvūną – misija neįmanoma

 (140)
Po dviejų metų vėl teko susidurti su būsto paieškomis. Deja, kai gyveni nuomojamam būste, negali būti garantuotas, kad tavęs neiškeldins vien dėl to, nes į butą atsikrausto giminaitis, draugas ar kažkas panašaus. Taip nutiko ir man.

Gyvenau su draugais ir turiu katę. Prieš du metus, kuomet paskutinįkart ieškojau būsto, nebuvo taip sudėtinga. Beje, kalbu konkrečiai apie Kauną. Dabar nuoma tiek vieno, tiek dviejų kambarių buto kainuoja apie 200 eurų, jei pigesnis, tai jau nuotraukose matai, kad baisu įžengti į butą.

Bet kaina yra tik vienas niuansas. Visiem kliūdavo, kad norime gyventi tryse: pora, o kitam kambaryje - aš ir katė. Koks skirtumas? Esam dirbantys suaugę žmonės, už nuomą visada mokame laiku. Studijų laikai pasibaigę seniai, tūsai nevyksta.

Negana to, kad praeini didžiausią egzaminą, norėdamas išsinuomoti butą, pasirašai sutartį, kad esi atsakingas už visą einamąjį remontą (kas yra normalu), bet jei eina kalba apie naminius gyvūnus, tai gali gyvent tikriausiai tik gatvėj.

Žmonės, nuomotojai, ką vargšas naminis gyvūnėlis gali padaryti jūsų butui? O kad ir padarys, juk už jį atsakingas šeimininkas, kuris turės padengti visus nuostolius. Jau nekalbu apie šeimas su mažais vaikais. Jų nenori dar labiau nei moterų su katėm. 

Esu nusivylusi ir pikta. Ir vis dar ieškau būsto. Tikiuosi, kad mano mieste kažkur yra žmogus, kuris taip, kaip ir aš myli gyvūnus ir suteiks man gyvenamą plotą.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (1)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.