Iš Turkijos ir Švedijos parskridę žmonės buvo įkalinti Vilniaus oro uoste

 (68)
DELFI skaitytojai informavo, kad sekmadienio popietę jiems apkarto grįžimas į tėvynę. Iš Turkijos ir Švedijos atskridusių reisų keleiviai ilgas valandas negalėjo atgauti bagažo ir vykti namo.
© DELFI / Tomas Vinickas

DELFI skaitytoja pranešė, kad apie 12.45 nusileido lėktuvas iš Antalijos (Turkija) bei iš Stokholmo (Švedija). Abiem atvejais žmonės bagažą atsiėmė tik po kelių valandų.

„Visą tą laiką teko laukti siaurame koridoriuje be galimybes nueiti į tualetą, atsisėsti ar pan. Buvo nėščių moterų, mažų vaikų, žmonių su negalia. Tik išėję iš lėktuvo visi atsidūrė „spąstuose“. Sutriko oro uosto kompiuterių darbas, kaip paaiškino atsakingas oro uosto darbuotojas. Žmonės negalėjo būti įleisti į Lietuvą. Pasitikėjimo telefonus oro uostas tuo metu atjungė, o informacijos tel. tik atsiprašinėjo ir net negalėjo pasiūlyti vandens ar tualeto vaikams“, - laiške DELFI piktinosi skaitytoja.

Apie nesklandumus oro uoste dar prieš kelias valandas pranešė ir kiti DELFI skaitytojai. Oro uostas DELFI informavo, kad iš tiesų yra techninių nesklandumų, eilės susidarė ir dėl didelio žmonių srauto.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (9)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (28)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.

Ramunė Vilkoitytė. Nevaisingos poros renkasi ir emigraciją (28)

Lietuvoje nevaisingų porų skaičius sudaro vidutinį šalies miestą. Kūdikio susilaukti trokštančios šeimos pagalbos ieško Lietuvos klinikose, artimajame užsienyje, o kartais pasirenka ir ilgalaikę emigraciją.

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (11)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (52)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.