Iš Turkijos ir Švedijos parskridę žmonės buvo įkalinti Vilniaus oro uoste

 (68)
DELFI skaitytojai informavo, kad sekmadienio popietę jiems apkarto grįžimas į tėvynę. Iš Turkijos ir Švedijos atskridusių reisų keleiviai ilgas valandas negalėjo atgauti bagažo ir vykti namo.
© DELFI / Tomas Vinickas

DELFI skaitytoja pranešė, kad apie 12.45 nusileido lėktuvas iš Antalijos (Turkija) bei iš Stokholmo (Švedija). Abiem atvejais žmonės bagažą atsiėmė tik po kelių valandų.

„Visą tą laiką teko laukti siaurame koridoriuje be galimybes nueiti į tualetą, atsisėsti ar pan. Buvo nėščių moterų, mažų vaikų, žmonių su negalia. Tik išėję iš lėktuvo visi atsidūrė „spąstuose“. Sutriko oro uosto kompiuterių darbas, kaip paaiškino atsakingas oro uosto darbuotojas. Žmonės negalėjo būti įleisti į Lietuvą. Pasitikėjimo telefonus oro uostas tuo metu atjungė, o informacijos tel. tik atsiprašinėjo ir net negalėjo pasiūlyti vandens ar tualeto vaikams“, - laiške DELFI piktinosi skaitytoja.

Apie nesklandumus oro uoste dar prieš kelias valandas pranešė ir kiti DELFI skaitytojai. Oro uostas DELFI informavo, kad iš tiesų yra techninių nesklandumų, eilės susidarė ir dėl didelio žmonių srauto.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (39)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (90)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (74)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (87)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.