Iš Turkijos ir Švedijos parskridę žmonės buvo įkalinti Vilniaus oro uoste

 (68)
DELFI skaitytojai informavo, kad sekmadienio popietę jiems apkarto grįžimas į tėvynę. Iš Turkijos ir Švedijos atskridusių reisų keleiviai ilgas valandas negalėjo atgauti bagažo ir vykti namo.
© DELFI / Tomas Vinickas

DELFI skaitytoja pranešė, kad apie 12.45 nusileido lėktuvas iš Antalijos (Turkija) bei iš Stokholmo (Švedija). Abiem atvejais žmonės bagažą atsiėmė tik po kelių valandų.

„Visą tą laiką teko laukti siaurame koridoriuje be galimybes nueiti į tualetą, atsisėsti ar pan. Buvo nėščių moterų, mažų vaikų, žmonių su negalia. Tik išėję iš lėktuvo visi atsidūrė „spąstuose“. Sutriko oro uosto kompiuterių darbas, kaip paaiškino atsakingas oro uosto darbuotojas. Žmonės negalėjo būti įleisti į Lietuvą. Pasitikėjimo telefonus oro uostas tuo metu atjungė, o informacijos tel. tik atsiprašinėjo ir net negalėjo pasiūlyti vandens ar tualeto vaikams“, - laiške DELFI piktinosi skaitytoja.

Apie nesklandumus oro uoste dar prieš kelias valandas pranešė ir kiti DELFI skaitytojai. Oro uostas DELFI informavo, kad iš tiesų yra techninių nesklandumų, eilės susidarė ir dėl didelio žmonių srauto.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Paspėliokite. Kiek gauna įmonės darbuotojas? (5)

Po to, kai pasklido informacija apie tai, kad kiekvienas gali viešai internete patikrinti, koks yra vienoje ar kitoje įmonėje mokamas vidutinis atlyginimas, daugybė žmonių ėmė tikrinti, kokia situacija yra jų darbovietėje. Natūralu, kad vidutinis atlygis nebūtinai atspindi realią situaciją, nes jį skaičiuojant įtraukiami ir aukščiausias, ir žemiausias pozicijas užimančių žmonių atlyginimai, kurie gali itin skirtis. Vis dėlto, kviečiame į visa tai pažiūrėti ne taip rimtai ir paspėlioti, kiek uždirba DELFI Piliečiui parašę darbuotojai.

Akibrokštas poliklinikoje: vaizdas filmuke „Maša ir lokys“ atėmė žadą (443)

Vieną vasario rytą Vilniaus Šeškinės poliklinikoje apsilankęs Donatas Jokūbaitis buvo itin nemaloniai nustebintas. Vyriškiui nuotaiką sugadino ne eilės ar personalo elgesys, o tai, ką jis išvydo per poliklinikos televizorių pacientams rodomoje filmuko „Maša ir lokys“ serijoje. Joje vaikams skirto filmuko herojė buvo rodoma užsimaukšlinusi kaip iš akies trauktą NKVD, SSRS egzistavusios institucijos, represinės žinybos darbuotojo kepurę („tetrūksta“ ant originalo esančio kūjo ir pjautuvo). Poliklinika už įvykusį nesusipratimą atsiprašo.

Kitokie pasivaikščiojimai. Vilkikai Berlyno centre ir vokiškos „Užgavėnės“

Berlyno centras. Garsioji Kurfürstendamm gatvė, kurioje – Kaiserio Vilhelmo atminimo bažnyčia (prie jos praėjusių metų gale įvyko teroro išpuolis), KaDeWe, kino teatrai, viešbučiai, įprastai sekmadienį būna kaip išmirusi. Tačiau kitokia ji buvo vasario 19 d., kai vokiečiai Berlyno Vakaruose šventė savo užgavėnes (Fasching karnavalas).

Fotografo nuotraukose – ryškūs benamių Vilniaus kačių portretai (20)

Kai kurie gatvėse besiglaudžiančias kates paprasčiausiai praeina, kiti – gelbėja, o ne kartą savo Vilniaus fotografijomis sostinės gyventojus žavėjęs Gabrielius Khiterer nusprendė jas įamžinti neįprastoje nuotraukų serijoje. Ją sudaro išraiškingi kačių portretai, kurie jau spėjo sulaukti internautų dėmesio.

Pasibaisėjo žmonių reakcija į girtą vyrą parduotuvėje (79)

Aš noriu tik pasakyti ačiū vyrui, kuris parodė, kad dar yra pilietiškų žmonių, ir kad tik dėl tokių žmonių gali jaustis saugus parduotuvėje.