Iš Turkijos ir Švedijos parskridę žmonės buvo įkalinti Vilniaus oro uoste

 (68)
DELFI skaitytojai informavo, kad sekmadienio popietę jiems apkarto grįžimas į tėvynę. Iš Turkijos ir Švedijos atskridusių reisų keleiviai ilgas valandas negalėjo atgauti bagažo ir vykti namo.
© DELFI / Tomas Vinickas

DELFI skaitytoja pranešė, kad apie 12.45 nusileido lėktuvas iš Antalijos (Turkija) bei iš Stokholmo (Švedija). Abiem atvejais žmonės bagažą atsiėmė tik po kelių valandų.

„Visą tą laiką teko laukti siaurame koridoriuje be galimybes nueiti į tualetą, atsisėsti ar pan. Buvo nėščių moterų, mažų vaikų, žmonių su negalia. Tik išėję iš lėktuvo visi atsidūrė „spąstuose“. Sutriko oro uosto kompiuterių darbas, kaip paaiškino atsakingas oro uosto darbuotojas. Žmonės negalėjo būti įleisti į Lietuvą. Pasitikėjimo telefonus oro uostas tuo metu atjungė, o informacijos tel. tik atsiprašinėjo ir net negalėjo pasiūlyti vandens ar tualeto vaikams“, - laiške DELFI piktinosi skaitytoja.

Apie nesklandumus oro uoste dar prieš kelias valandas pranešė ir kiti DELFI skaitytojai. Oro uostas DELFI informavo, kad iš tiesų yra techninių nesklandumų, eilės susidarė ir dėl didelio žmonių srauto.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Savaitės „Baudos kvitas“: taisyklių nesilaikysiu, ką man pasakysi? (16)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir vaizdo klipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje – vaismedžių sodas (4)

Viešojoje erdvėje dažnai girdime teiginį, kad šiuolaikinė mokykla – tai nuolat besikeičianti mokykla, antrieji mokinių ir mokytojų namai. Siekiant, kad tie namai būtų jaukūs, turi prisidėti visa bendruomenė.

Chalato kišenėje nešiota katė į namus atnešė džiaugsmą

Kisiūnė – katė, kuri į namus atnešė daug juoko ir švelnumo. „Normalų“ vardą bandėme sugalvoti porą mėnesių, pasitelkę net aplinkinius žmones, tačiau nieko įspūdingo sugalvoti nepavyko ir ji tapo tiesiog Kisiūne.

Lietuvos vairuotoją nustebino orai Lenkijoje: nufilmavo sniegą (4)

Piktinatės, kad pavasaris niekaip neateina? Lietuvoje orai bent jau geresni nei Lenkijos pietvakariuose – pasak DELFI skaitytojo Almanto, penktadienio rytą ten kaip reikiant snigo. Šį vaizdelį skaitytojas nufilmavo ir pasidalijo juo su DELFI Piliečiu.

Moksleiviai iš Palermo lankėsi Vilniaus gimnazijoje

Mainų programos tarp Galilėjo Galilėjaus gamtos mokslų licėjaus ir Vilniaus Užupio gimnazijos ištakos – Lietuvos aikštės Palermo mieste atidarymo šventė, kurioje prieš porą metų dalyvavo 16-osios Vyriausybės kultūros ministras Šarūnas Birutis. Lietuvos aikštė yra visiškai šalia G. Galilėjaus licėjaus.