Iš rajono į darbą – per avarinės būklės tiltą

 (23)
Kiekvienas miestas turi savo traukos objektų, kurie pritraukia ne tik savo grožiu, bet ir nauda. Vienas iš tokių objektų vis dar stovi Panevėžyje. Deja, miesto gyventojai bei svečiai, nuo gegužės 26d. nebeturi leidimo juo naudotis.

Ant Kultūros ir poilsio parko tilto, atsirado iškaba, „rėkianti“ gyventojams nepalankų tekstą: „Dėmesio! Tilto konstrukcijos yra avarinės būklės, pėsčiųjų ir dviratininkų eismas draudžiamas“.

Tačiau savivaldybei neužteko tik žinią skelbiančios lentelės, ketvirtadienio rytą prieigas prie tilto sustabdė betono luitai, neleidžiantys peržengti įėjimo į tiltą. Kaip teigia gyventoja, „tiltu eisiu tol, kol nugrius, juk turime pasiekti kitą miesto pusę“.

Panašiai teigtų ir dešimtys žmonių, sutiktų per 5 min. Didžiausias klausimas kyla Parko bei Pramonės rajonų gyventojams, kurie darbovietes pasiekia per pėsčiųjų tiltą. Juk eismas jame nenutrūksta visą parą, keičiantis pamainoms į darbus keliauja „Vilniaus duonos“, „Lietkabelio“, „Malsenos“ ir daugelio kitų bendrovių darbuotojai. Deja, jie nei betono luitų, nei iššaukiančių ženklų nepaiso.

Naujas tiltas čia išaugti gali gal tik po metų. Bet ką daryti gyventojams, kurie kasryt keliauja į darbus bei pėsčiomis nori susisiekti su kita miesto dalimi?

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (163)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.