Ieškomi liudininkai: padėkite surasti abejingai pro sužalotą dviratininką pravažiavusį vairuotoją

 (61)
Šį trečiadienį, spalio 9 d., apie 17.00 val. Žirmūnuose įvyko eismo įvykis: dviratininkas važiavo dviračių taku pietų kryptimi (nuo prekybos centro „Banginis“ link „Šilo“ tilto). Ties įvažiavimu į kiemų teritoriją, iš pagrindinio kelio netikėtai išsuko automobilis, kuris nepraleido ta pačia kryptimi važiavusio dviratininko.
© Shutterstock nuotr.

Siekiant išvengti susidūrimo, dviratininkas stipriai stabdė ir griuvo. Kontakto buvo išvengta, tačiau dviratininkas patyrė daugybinius sumušimus ir nubrozdinimus, taip pat skilo dantis, lūžo rankos kaulas. Automobilio vairuotas - lyg niekur nieko - nuvažiavo. Dėl patirto šoko ir traumų dviratininkas neįsidėmėjo automobilio valstybinio numerio.

Iškart po įvykio atvyko policijos pareigūnai ir greitoji pagalba, dviratininkas išvežtas į Lazdynų traumatologinį skyrių. Ten jam suteikta būtinoji medicininė pagalba ir paleistas gydytis ambulatoriškai. Numatomas kelių savaičių nedarbingumas, taip pat patirti finansiniai nuostoliai, kadangi stipriai apgadintas dviratis ir nusimato brangus dantų gydymas.

Bus pradėtas ikiteisminis tyrimas, todėl prašoma žmonių, mačiusių įvykį ir galinčių padėti identifikuoti vairuotoją ar automobilį, pranešti apie tai tel.nr. 8 671 66922 arba el.paštu m8r-1ri31v@mailismagic.com.

Prašome nebūti abejingais, kadangi tokie atvejai, kai nesiskaitoma su dviratininku kelyje, yra labai dažni ir kaltieji dažniausiai lieka nenubausti.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pasibaisėjo žmonių reakcija į girtą vyrą parduotuvėje (65)

Aš noriu tik pasakyti ačiū vyrui, kuris parodė, kad dar yra pilietiškų žmonių, ir kad tik dėl tokių žmonių gali jaustis saugus parduotuvėje.

Nufilmavo kelių „chuliganą“: nuo kada BMW galioja kitos taisyklės? (245)

„Nuo kada BMW vairuotojams nereikia rodyti posūkių nei persirikiuojant, nei darant posūkį?“, – stebėjosi DELFI skaitytojas, vasario 20 d. nufilmavęs taip besielgiantį vairuotoją Laisvės pr., Vilniuje.

Vairuotojas įspėja: Pakruojo r. – sudėtingos vairavimo sąlygos, nuo kelio nulėkė vilkikas (4)

DELFI penktadienio rytą sulaukė skaitytojo Martyno laiško, kuriame jis panoro įspėti kitus vairuotojus. Pasak vyro, Šiaulių aps. Pakruojo rajone ant kelių – labai daug sniego, ir vis dar sninga. Jis pats užfiksavo nuo kelio nulėkusį vilkiką.

Darbuotojų atsakymas parodoje pravirkdė: negaliu nustoti pykti (212)

„Kai jau viskam pasiruošiau, man sako, kad manęs neįleis, nes „tokios taisyklės“, – pasibaisėjo 3 vaikų mama Justė. Moteris prisipažino, kad net apsiverkė sužinojusi, kad į prekybos centre atsidariusią parodą moterys su vaikiškais vežimėliais nėra įleidžiamos. Nors jai buvo padaryta išimtis, supykusi DELFI skaitytoja pasidalijo nuoskauda dėl tokio organizatorių sprendimo.

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (31)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.