Ieškomi liudininkai: padėkite surasti abejingai pro sužalotą dviratininką pravažiavusį vairuotoją

 (61)
Šį trečiadienį, spalio 9 d., apie 17.00 val. Žirmūnuose įvyko eismo įvykis: dviratininkas važiavo dviračių taku pietų kryptimi (nuo prekybos centro „Banginis“ link „Šilo“ tilto). Ties įvažiavimu į kiemų teritoriją, iš pagrindinio kelio netikėtai išsuko automobilis, kuris nepraleido ta pačia kryptimi važiavusio dviratininko.
© Shutterstock nuotr.

Siekiant išvengti susidūrimo, dviratininkas stipriai stabdė ir griuvo. Kontakto buvo išvengta, tačiau dviratininkas patyrė daugybinius sumušimus ir nubrozdinimus, taip pat skilo dantis, lūžo rankos kaulas. Automobilio vairuotas - lyg niekur nieko - nuvažiavo. Dėl patirto šoko ir traumų dviratininkas neįsidėmėjo automobilio valstybinio numerio.

Iškart po įvykio atvyko policijos pareigūnai ir greitoji pagalba, dviratininkas išvežtas į Lazdynų traumatologinį skyrių. Ten jam suteikta būtinoji medicininė pagalba ir paleistas gydytis ambulatoriškai. Numatomas kelių savaičių nedarbingumas, taip pat patirti finansiniai nuostoliai, kadangi stipriai apgadintas dviratis ir nusimato brangus dantų gydymas.

Bus pradėtas ikiteisminis tyrimas, todėl prašoma žmonių, mačiusių įvykį ir galinčių padėti identifikuoti vairuotoją ar automobilį, pranešti apie tai tel.nr. 8 671 66922 arba el.paštu m8r-1ri31v@mailismagic.com.

Prašome nebūti abejingais, kadangi tokie atvejai, kai nesiskaitoma su dviratininku kelyje, yra labai dažni ir kaltieji dažniausiai lieka nenubausti.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (7)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (34)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (11)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (50)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.

Klaipėdoje keistas vairuotojo elgesys sutrikdė kitą eismo dalyvį (11)

TV Reidas savo feisbuko paskyroje pasidalino video registratoriumi užfiksuota situacija, kai vairuotojas Klaipėdoje važiuoja prieš eismą.