Ieškomi liudininkai: padėkite surasti abejingai pro sužalotą dviratininką pravažiavusį vairuotoją

 (61)
Šį trečiadienį, spalio 9 d., apie 17.00 val. Žirmūnuose įvyko eismo įvykis: dviratininkas važiavo dviračių taku pietų kryptimi (nuo prekybos centro „Banginis“ link „Šilo“ tilto). Ties įvažiavimu į kiemų teritoriją, iš pagrindinio kelio netikėtai išsuko automobilis, kuris nepraleido ta pačia kryptimi važiavusio dviratininko.
© Shutterstock nuotr.

Siekiant išvengti susidūrimo, dviratininkas stipriai stabdė ir griuvo. Kontakto buvo išvengta, tačiau dviratininkas patyrė daugybinius sumušimus ir nubrozdinimus, taip pat skilo dantis, lūžo rankos kaulas. Automobilio vairuotas - lyg niekur nieko - nuvažiavo. Dėl patirto šoko ir traumų dviratininkas neįsidėmėjo automobilio valstybinio numerio.

Iškart po įvykio atvyko policijos pareigūnai ir greitoji pagalba, dviratininkas išvežtas į Lazdynų traumatologinį skyrių. Ten jam suteikta būtinoji medicininė pagalba ir paleistas gydytis ambulatoriškai. Numatomas kelių savaičių nedarbingumas, taip pat patirti finansiniai nuostoliai, kadangi stipriai apgadintas dviratis ir nusimato brangus dantų gydymas.

Bus pradėtas ikiteisminis tyrimas, todėl prašoma žmonių, mačiusių įvykį ir galinčių padėti identifikuoti vairuotoją ar automobilį, pranešti apie tai tel.nr. 8 671 66922 arba el.paštu m8r-1ri31v@mailismagic.com.

Prašome nebūti abejingais, kadangi tokie atvejai, kai nesiskaitoma su dviratininku kelyje, yra labai dažni ir kaltieji dažniausiai lieka nenubausti.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (73)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.