Ieškomi liudininkai: padėkite surasti abejingai pro sužalotą dviratininką pravažiavusį vairuotoją

 (61)
Šį trečiadienį, spalio 9 d., apie 17.00 val. Žirmūnuose įvyko eismo įvykis: dviratininkas važiavo dviračių taku pietų kryptimi (nuo prekybos centro „Banginis“ link „Šilo“ tilto). Ties įvažiavimu į kiemų teritoriją, iš pagrindinio kelio netikėtai išsuko automobilis, kuris nepraleido ta pačia kryptimi važiavusio dviratininko.
© Shutterstock nuotr.

Siekiant išvengti susidūrimo, dviratininkas stipriai stabdė ir griuvo. Kontakto buvo išvengta, tačiau dviratininkas patyrė daugybinius sumušimus ir nubrozdinimus, taip pat skilo dantis, lūžo rankos kaulas. Automobilio vairuotas - lyg niekur nieko - nuvažiavo. Dėl patirto šoko ir traumų dviratininkas neįsidėmėjo automobilio valstybinio numerio.

Iškart po įvykio atvyko policijos pareigūnai ir greitoji pagalba, dviratininkas išvežtas į Lazdynų traumatologinį skyrių. Ten jam suteikta būtinoji medicininė pagalba ir paleistas gydytis ambulatoriškai. Numatomas kelių savaičių nedarbingumas, taip pat patirti finansiniai nuostoliai, kadangi stipriai apgadintas dviratis ir nusimato brangus dantų gydymas.

Bus pradėtas ikiteisminis tyrimas, todėl prašoma žmonių, mačiusių įvykį ir galinčių padėti identifikuoti vairuotoją ar automobilį, pranešti apie tai tel.nr. 8 671 66922 arba el.paštu m8r-1ri31v@mailismagic.com.

Prašome nebūti abejingais, kadangi tokie atvejai, kai nesiskaitoma su dviratininku kelyje, yra labai dažni ir kaltieji dažniausiai lieka nenubausti.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Žemųjų Šančių garažui parašė odę – susilaukė didžiulio internautų dėmesio (2)

Ar kada nors planavote pirkti metalinį garažą? Jei jums ir atrodo, kad tikrai ne, palaukite ir į šį klausimą sau atsakykite perskaitę klaipėdiečio Juozo, dabar gyvenančio Kaune, odę garažui, kuria jis pasidalino skelbime, norėdamas parduoti saviškį.

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (3)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.

Ketvirtokės mamai trūko kantrybė: kaip dukrai paaiškinti tokį uždavinį? (728)

„Negaliu nepasidalinti savo dukros, 4 klasės mokinės, matematikos testo uždaviniu“, – savo laiške rašė DELFI skaitytoja, nustebusi, kokią užduotį teko išspręsti jos atžalai. Leidinio nepatikslinusi moteris stebėjosi, ar tokius uždavinius reikia spręsti ir kitų valstybių mokiniams.

Balsių progimnazijos pedagogai tvarkė upių ir ežerų pakrantes (2)

Balandžio 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojai ir administracija, kartu su kitomis vienuolika komandų Ignalinos apylinkėse, dalyvavo akcijoje ,,Darom“, kurios metu buvo renkamos šiukšlės Aukštaitijos nacionalinio parko upių ir ežerų pakrantėse.

Dirbu turizmo srityje – šiurpstu nuo lietuvių kliento elgesio (416)

Lietuvoje palengva įsibėgėja eilinis turizmo sezonas. Agentūrų tinklalapiuose mirga marga patrauklūs pasiūlymai bei paskutinių minučių variantai. Smagu, kad lietuvaičiai aktyviai keliauja, tačiau būtų dar smagiau, jei šis straipsnelis padėtų pažvelgti į save iš šalies ir padaryti tinkamas išvadas.