Ieško kauniečio, dingusio su beveik 4 tūkst. eurų vertės aparatūra

 (12)
Į DELFI kreipėsi vilnietis Nedas – jis prašo skaitytojų pagalbos. Vyriškis siekia rasti kaunietį, kuris dingo, iš jo išsinuomojęs 3765 eurų (13 tūkst. litų) vertės techniką.
© DELFI / Mindaugas Ažušilis

Skaitytojas praneša, kad techniką vyriškiui, kuris prisistatė esąs Gintaras Matijošaitis, išnuomojo baladžio 2 d. Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje. Buvo pasirašyta sutartis, kad užsakovas techniką grąžins balandžio 3 dieną, 18 valandą. Deja, nuomininkas su visa technika dingo.

„Su žmogumi, kuris išsinuomojo techniką, niekaip negaliu susisiekti. Telefonas nuolat išjungtas. Prašau pagalbos jį surandant, kadangi technikos vertė – 13 000 Litų. Vyriškis nurodė esąs Gintaras Matijošaitis, sutartyje jis nurodė nurodė, kad gyvena Kaune.

Vyras teigė, jog technika reikalinga Kaune fotografuoti dukros Krikštynoms. Minėjo, kad technika naudosis jo sūnus. Kauniečiai, REIKALINGA JŪSŲ PAGALBA! Naudinga bet kokia informacija apie jo buvimo vietą ar kontaktus. Už naudingą informaciją bus atsilyginta!“, – rašė jis.

Galite padėti? Susisiekite su Nedu telefonu: +370 (622) 333 11

Policija DELFI patvirtino, kad balandžio 3 d. buvo kreiptasi į Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus m. pirmąjį policijos komisariatą dėl laiške įvardintos priežasties. Policija atlieka pirminį tyrimą, informacijos patikrinimą. Jo terminas – iki balandžio 17 d.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (58)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (3)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (129)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.