Ieško avarijos Kaune liudininkų

DELFI skaitytoja Vaiva prašo skaitytojų pagalbos – ji ieško avarijos liudininkų.
© DELFI / Ainis Gurevičius

Moters teigimu, 2015 metų, kovo 16 d., Kaune, Juozapavičiaus pr., ties Nr. 106 namu įvyko eismo įvykis. Pasak skaitytojos, ne visos įvykio aplinkybės yra vertinamos ir tiriamos, todėl mačiusius, vienaip ar kitaip fiksavusius eismo įvykį bei aplinkybes, turinčius bet kokios informacijos, ji kviečia nelikti abejingais ir atsiliepti tel. 8 600 05 153, 8 600 01 611.

DELFI kreipėsi į policijos pareigūnus, kurie patvirtino įvykio tikrumą. Jų teigimu, pilietei, galimai sudariusiai pavojingą situaciją ir pasišalinusiai iš įvykio vietos, gresia bauda nuo 868 eurų iki 1158 eurų su teisės vairuoti atėmimu nuo 36 mėn. iki 60 mėn.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (50)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (41)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (94)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (106)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.