Į parduotuvę užėjusi kaunietė nemaloniai nustebo: nedarykite sau gėdos

 (37)
„Nedarykite sau gėdos“, – pasipiktino DELFI Piliečiui skaitytoja, nustebinta situacijos, kurią patyrė parduotuvėje. Moteriai nuotaika subjuro pastebėjus, kad parduotuvėje esantis neįgaliesiems patogus įėjimas buvo užrakintas anksčiau nei kitas. Parduotuvės atstovai atsiprašo – pasak jų, taip buvo pasielgta norint užkirsti kelią vagystei.
© DELFI / Domantas Pipas

Labai ilgai galvojau, ar viešinti šitą istoriją. Mano aplinkoje yra neįgaliųjų turinčių judėjimo negalią, bei pati dažnai išvažiuoju su vaiko vežimėliu. Sakoma, kad niekas geriau nesupranta neįgaliųjų nei mamos su vaikais. Esu susitaikiusi su infrastruktūros nepatogumais ir verslo „supratingumu“, bet paskutinis atvejis mane tikrai šokiravo taip, kad negaliu tylėti.

Gyvenu Šilainiuose ir netoli manęs Jotvingių ir Kuršių gatvių sankryžoje yra „Iki“. Ten yra labai patogus užvažiavimas neįgaliesiems, kuriuo džiaugiuosi ir naudojuosi ne tik aš, bet ir senjorai, kuriems sunku užlipti į parduotuvę laiptais.

Visa šita istorija nutiko ketvirtadienio vakarą, vasario 9 d. Likus daugiau kaip valandai iki parduotuvės uždarymo nusprendžiau užsukti trumpam apsipirkti. Kaip visada ėjau užvažiavimu, nes daugiau nei 10 kilogramų sveriantį vežimą laiptais nešti nėra taip lengva. Ir... jis užrakintas. Iš pradžių aš ir keli paskui mane ėję senjorai pagalvojo, kad tai klaida, nes duris patikrinome kelis kartus. Bet prie kasos tyčia paklausiau – kodėl užrakintos durys. Ir nepatikėsite, koks buvo pardavėjos atsakymas – „tokiu metu jie (neįgalieji) pas mus nesilanko“.

Atleiskit, bet parduotuvės laikas jiems 1,5 valandos trumpesnis? Dėl to reikėjo užrakinti duris? Suprasčiau, jei tai būtų 15-20 minučių prieš darbo pabaigą. Mane labai nuliūdino toks „Iki“ parduotuvės požiūris. Suprasčiau, jei to užvažiavimo visai nebūtų. Bet specialiai tarsi raupsuotiems užrakinti duris, mano manymu yra jau „virš visko“.

Galbūt aš perdėtai reaguoju, bet tikiu, kad pokyčiai prasideda nuo mažų dalykų. Mieli „Iki“ vadovai – neužrakinkite durų, nedarykite sau gėdos. Mamos su vaikais, senjorai ir neįgalieji jums bus tikrai labai dėkingi.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalyti mintimis? Rašykite mums el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Nuomonė“.

DELFI kreipėsi į parduotuvės „Iki“ atstovus, kurie patikino, kad durys buvo užrakintos per klaidą.

„Atsiprašome pirkėjos už patirtus nepatogumus apsiperkant. Išsiaiškinome, jog duris, skirtas neįgaliesiems, užrakino apsaugos paslaugas teikiančios įmonės darbuotojas, norėdamas užkirsti kelią vagystei, o paskui tiesiog pamiršo jas atrakinti“, – susiklosčiusią nemalonią situaciją paaiškino UAB „Palink“ viešųjų ryšių vadovė Berta Čaikauskaitė.

Pasak jos, apsauginis duris užrakino savavališkai ir parduotuvę sauganti apsaugos įmonė yra įspėta dėl draudimo atlikti tokius veiksmus.

„Nedelsiant įspėjome ne tik apsaugos įmonę, bet ir mūsų parduotuvės darbuotojus apie tai ir paprašėme būti atidesniais. Mes labai apgailestaujame, kad mūsų pirkėjai patyrė nepatogumus. Dėsime visas pastangas, jog tokia situacija nebepasikartotų“, – nurodė B. Čaikauskaitė.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (164)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.