Į lietuvių kalbą išversta reklama Lenkijoje sukelia šypseną

 (13)
Patarimą vykti apsipirkti į Lenkiją tikriausiai yra girdėjęs kiekvienas lietuvis – ten nuolat besilankantys ir pilnus maišus maisto produktų parsivežantys tautiečiai tikina, kad sutaupo, nes už sienos produktų gali neva įsigyti pigiau. Kur – Lenkijoje ar Lietuvoje – važiuoti į parduotuvę – kiekvieno pasirinkimas, tačiau panašu, kad abiejose šalyse kovojama dėl kiekvieno pirkėjo.
IMG_20150327_101747

DELFI skaitytojas pasidalino nuotrauka, kurioje, pasak jo, nufotografuota Suvalkuose, Lenkijos pasienio miestelyje, esanti reklama prie turgaus. Joje didelėmis raidėmis lietuvių kalba kviečiama įsigyti mėsos – užrašas lenkų kalba daug mažesnis.

Jei ši reklama – ne pokštas, tuomet jos vertėjus būtų už ką išbarti – užraše yra nemažai klaidų, jis ne vienam lietuviui tikrai pasirodys juokingas.

„KIAULĖS MĖSA PAUKŠČIU MĖSA PERĖJO Į DEŠINĘ Į ŽALIĄ KIOSKĄ“, – skelbiama reklamoje.

Lenkiškai šis užrašas skamba kiek kitaip: „Kiauliena ir paukštiena perkelta į žalią pastatą (dešinėje pusėje)“.

Esate pastebėję juokingų ar įdomių vaizdelių? Norite jais pasidalinti? Laukiame Jūsų laiškų el.paštu pilieciai@delfi.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (43)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (169)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.