Į Daniją išvykusi mergina džiaugiasi pasiėmusi ir šunį

 (5)
Visų pirma noriu pasidžiaugti, kad atsiranda tokių puikių projektų, kurių tikslas – papasakoti sėkmingas augintinių emigrantų istorijas. Ypač, kai tai yra viena iš pagrindinių gyvūno atidavimo priežasčių mūsų šalyje. Man asmeniškai niekad net nekiltų minties palikti savo šunį, kai iškyla klausimas apie gyvenamosios vietos keitimą, net ir už jūrų marių – šiuo atveju Daniją. Todėl nesijaučiu heroje ir su istorija neišsiplėsiu.
© Asm. albumo nuotr.

Šuo – tai mūsų šeimos narys, kuris be klaustukų įtraukiamas į mūsų planus, net ir pačius netikėčiausius ir tokius spontaniškus, kaip staiga viską metus keliauti be jokių aiškių planų į užsienį. Visi iki vieno buvo šokiruoti tokiu staigiu mano gyvenimo posūkiu – o kur dar tai, kad aš pati tiksliai nežinodama, nei kur gyvensiu, nei kur dirbsiu, vežuosi savo šunį. Tačiau tai nė akimirką nesukėlė abejonės nei man, juk Jazzu – mano geriausia draugė. Ir kad ir kiek sunkumų tai sudarė, ypač ieškant gyvenamosios vietos, nė akimirką nesuabejojau savo sprendimu ir labai džiaugiuosi, kad visą šį laiką esame kartu.

Porą kartų per metus kartu keliaujame atostogų į Lietuvą aplankyti mano ir Jazzu draugų. Taip pat augintinis padėjo susirasti daug šaunių naujų pažinčių čia, Kopenhagoje: esame vietinio kinologų klubo narės, praleidžiame nemažai laiko bendraudamos su kitais šunų šeimininkais ir visos praeityje kilusios problemos atsiperka su kaupu – daug gerų emocijų, šypsenų ir smagiai praleisto laiko.

Trumpai apie formalumus keliaujant. Kadangi mūsų biglė turi kilmės dokumentus, yra tvarkingai skiepijama ir turi mikroschemą, prieš skrydį tereikėjo poros antspaudų ir formalumų veterinarijos klinikoje. Skrydžiui buvo pasirinktos oro linijos, kurios be priekaištų pasirūpino mūsų geriausia drauge kelionės metu.

Skrydžio bilieto kaina – kaip vaikui, šuo transportuojamas specialiai tam skirtoje dėžėje bagažo skyriuje. Skrydžio metu jis miega ir po kelionės jaučiasi puikiai. Tačiau prieš skrydi šuo turi būti pripratinamas ramiai būti transportavimo dėžėje, kad nesinervintų. Kadangi dažnai keliaujame ir skraidome kartu su Jazzu, iškilus klausimams galime pasidalinti savo patirtimi plačiau, jauskitės drąsiai ir susisiekite su mumis. Geriausias draugas šuo privalo keliauti kartu. Sėkmės!

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ projekto „neBrisius.lt“ idėja užsikrėtė nuo Amerikoje vykusio „Why We Rescue“ ir, gavę idėjos autorių leidimą bei palaikymą, pradėjo analogišką ilgalaikį projektą Lietuvoje. Projekto metu fotografuojami žmonės su augintiniais, priglaustais iš prieglaudų ar gatvės, talpinamos jų laimingos istorijos, kurios, tikimės, užkrės vis daugiau ir daugiau žmonių! Prisijunk prie projekto „neBrisius.lt“! Dėl detalesnės informacijos kreipkitės el. paštu info@ggi.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (50)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.