Į autobusiuką netilpusius keleivius vairuotojas stotelėje tiesiog paliko

 (93)
Nepakako vietos autobusiuke – teks kito palūkėti dar valandą: tokioje situacijoje, pasak DELFI skaitytojos Natalijos, atsidūrė Vilniuje autobuso laukę keleiviai, kai į stotelę atvažiavo nedidelis mikroautobusas. DELFI skaitytoja piktinosi, kad organizuojant viešąjį transportą į keleivių prašymus neatsižvelgiama.
Viešasis transportas
© DELFI / Kiril Čachovskij

Moteris laiške, siųstame ir SĮ „Susisekimo paslaugų“ atstovei, pasakojo, kad sausio 6 d. autobusas, vykstantis 58-uoju maršrutu, į stotelę atvyko ne tik pavėluodamas 5 minutes, bet ir netinkamas visiems keleiviams pavėžėti – nors stotelėje laukė apie 30-35 žmones, į mikroautubusą tilpo vos pusė jų.

„Kai apie pusė žmonių šiaip taip įlipo į mikroautobusą, vairuotojas paskelbė, kad daugiau keleivių paimti negali, uždarė duris ir išvažiavo! Lauke liko stovėti apie 12 žmonių! O kitas reisas - 20.05 t.y.beveik po valandos!“, - laiške, siųstame DELFI, rašė ji, kviesdama atvykti į nurodytą stotelę.

Skaitytoja piktinosi, kodėl jai mokant mokesčius, viešuoju transportu tenka naudotis tokiomis sąlygomis.

DELFI kreipusis į Viniaus savivaldybę, komentarą apie nurodyto maršruto autobusą pateikė SĮ "Susisiekimo paslaugos" Viešojo transporto departamento vadovė Modesta Gusarovienė.

Pasak jos, iki sausio 6 dienos 58 maršrute dirbo 2 standartiniai autobusai, o nuo sausio 6 dienos vienas grafikas atiduotas privačiam vežėjui „Transrevis“. „Taigi, maršrute šiuo metu dirba taip pat 2 autobusai, skirtumas tik tas, kad vienas iš jų – mažos talpos. Sprendimas, kad vienas didelis autobusas galėtų būti pakeistas mažos talpos , buvo priimtas atlikus išsamius keleivių srautų tyrimus ir nustačius keleivių skaičiaus kitimą visoje šio maršruto trasoje. Taip pat atitinkamai buvo pakoreguoti eismo tvarkaraščiai“, - nurodė M. Gusarovienė.

Pasak pašnekovės, sausio 7 dieną buvo atliktas papildomas stebėjimas stotelėje „Stotis“. „Į visus tris maršrutus (kuriuose naujai pradėjo dirbti mažos talpos autobusai) po 19 val. keleiviai sutilpo ir stotelėje likusių keleivių nebuvo: 61 maršruto 19:08 val.; 58 maršruto 19:15 val. ; 82 maršruto 19:15 val.

Bet kokiu atveju ir toliau stebėsime situaciją Vilniaus viešajame transporte, ypatingą dėmesį skirdami maršrutams, kuriuose dirba mažos talpos autobusai, ir priimsime atitinkamus sprendimus keleivių patogumui gerinti. Tikimės, kad tokios situacijos nepasikartos, o visų mūsų keleivių prašytumėme informuoti mus apie susidariusius nepatogumus naudojantis miesto viešuoju transportu“, - sakė moteris.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (59)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.