„H&M“ pirkėja nustebusi: kainos pasikeitė per dieną

 (193)
Beveik 17 litų – tiek sako sutaupiusi DELFI skaitytoja „H&M“ parduotuvėje apsipirkusi trečiadienį, o ne ketvirtadienį. Pasirodo, nors drabužių etiketės buvo atnaujintos ir ant jų puikavosi kitokios – kai kur ir didesnės – kainos, įsivėlus klaidai pirkėja galėjo pirkinius įsigyti sumokėjusi tiek, kiek buvo prašoma anksčiau. Nors moteriai pasisekė, ji pasipiktinusi: „Kainos nepagrįstai keliamos“.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Į DELFI kreipusis skaitytoja pasakojo, kad trečiadienį jai apsiperkant „H&M“ drabužių parduotuvėje, kainos išmuštos kasos kvite ir nurodytos etiketėje skyrėsi beveik iki 5 Lt.

„Paklausus, kodėl taip yra, pardavėja paaiškino, kad šiandien prekes įsigyti galima dar senomis („mažesnėmis“) kainomis litais, o nuo rytojaus jau bus tos kainos, kokios nurodytos etiketėje, tai yra – kainos eurais bus konvertuotos į kainas litais. Koks skirtumas? Sena kaina - tai kaina, kuri buvo iki to laiko, kai nereikėjo šalia sumos litais nurodyti ir eurais“, – savo laiške DELFI stebėjosi skaitytoja.

Ji piktinosi, kodėl senosios kainos nebuvo paprasčiausiai konvertuotos į eurus.

„Vietoj to, kad parduotuvė konvertuotų kainą litais į eurus ir parašytų, kokia suma bus eurais, akivaizdu, kad kainos buvo pirma parinktos eurais ir tada parinkta eurų kaina, konvertuota į litus. Šitaip parduotuvėje pakeistos visų prekių kainos ir už šios dienos pirkinius kitą dieną tektų sumokėti jau 16,9 Lt daugiau vien dėl tokio pasiruošimo euro įvedimui. Kainos nepagrįstai keliamos ir tikiu, kad drabužių parduotuvė „H&M“ ne vienintelė tokia, kuri pasinaudos galimybe užsidirbti daugiau“, - stebėjosi pirkėja.

DELFI kreipėsi į „H&M” išsiaiškinti, kodėl keitėsi kainos ir pirkėjai teko mokėti kitą sumą, nei buvo nurodyta. Paaiškėjo, kad kainos iš tiesų pakeistos į kainas eurais ir konvertuotos į litus. Dėl IT sistemos sutrikimo, skaitytojai vakar teko mokėti pagal senąjį kainoraštį.

„Kalbant apskritai, mūsų kainos „H&M” parduotuvėje yra panašios visose rinkose. Remiantis mūsų mados verslo idėja ir kokybės suteikimu už geriausią kainą, klientas turėtų visada galėti sudaryti gerą sandėrį.

Kadangi Lietuvoje nuo 2015 m. bus įvestas euras, vakar (rugpjūčio 13 d. - DELFI) „H&M” buvo pradėtos teikti kainos tiek eurais, tiek litais. Mes sekame kainas eurais regione ir konvertuojame šias kainas į litus. Tai reiškia, kad kai kurios kainos bus šiek tiek žemesnės, o kai kurios – šiek tiek didesnės nei anksčiau. Apskritai kainos susilygins ir mūsų pirkėjai vis tiek galės rasti madą ir kokybę geriausia kaina visose Lietuvos parduotuvėse.

Dėl tam tikrų IT sistemos problemų vakar, kasose informacija nebuvo atnaujinta ir mūsų klientai galėjo matyti dvi skirtingas kainas – suprantame, kad tai galėjo šiek tiek klaidinti. IT problema buvo išspręsta šiandien ryte. Mūsų pirkėjai visada moka žemiausią kainą – ar ji ant etiketės, ar kasoje, ir iei visada turi galėti sudaryti gerą sandėrį mūsų parduotuvėse“, – paaiškino „H&M Hennes & Mauritz Oy” komunikacijos departamento darbuotoja Tiina Miettinen.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (71)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.