Grybavimas baigėsi nauju augintiniu namuose

 (90)
Situacija – grybaujame miške šalia Vilniaus, jau beveik pilni maišai, sustojame dar vienoje vietoje. Išlipame iš automobilio, einame kokius 30-40 metrų į miško gilumą, ir išgirstu „miau“ ir „miau“.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Pagalvojau, kad koks paukštis, todėl ėjau toliau. „Miau“ nesiliauja, įdomu, iš kur garsas? Prieinu prie tų eglių, nuo kurių girdėti garsas. Ten guli „Maxima“ maišelis, iš jo ir sklinda garsas. Atidarau, o ten – mažas kačiukas, vos 10-14 dienų, įsuktas į maišą.

Metėme tuos grybus, lėkėme į Vilnių, pripirkome priemonių gyvūnų parduotuvėje, paskambinome veterinarei į Kauną, ji paaiškino, ką ir kap daryti. Nusprendėme – dabar turėsime katę (ar katiną), aišku, jei mažylis išgyvens. Paaiškėjo, kad šerti reikia kas 2-3 valandas, ir naktimis. Stengsimės išgelbėti ir auginti.

Šio laiško esmė yra tokia: kai kas nebeturi supratimo ir sveiko proto, tačiau taip gyvūnais atsikratyti nevalia. Yra prieglaudos, savanoriai, sveikas protas ir galiausiai sprendimas išauginti ir atiduoti. Taip gyvūnėlių tikrai nevalia išmesti. Tikiu, kad šis laiškas atkreips dėmesį ir su kitais gyvūnėliais bus elgiamasi geriau.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (40)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (90)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (96)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (88)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.