Gruodžio mėnesį valgė savo augintus ridikėlius

 (10)
Neįprastai šilta žiema gyventojus nustebina ne tik pražydusiomis žibuoklėmis, bet ir užaugusiais ridikėliais.
© Skaitytojo nuotr.

Kaip praneša B. Kacevičienė, gruodžio 28 d. ji prisirovė ridikėlių, kurie buvo sėti rudenį.

„Buvo palikti paskutiniai mažulyčiai dar gerokai iki pirmų snaigių. Gruodžio viduryje buvo šiek tiek sniegelio ir net -10 laipsnių šaltukas buvo paspaudęs, o jie, pasirodo, net nepridengti išgyveno, šiltesnėmis dienomis ir paaugo. Lapelių galiukai, matosi, buvo šalčio pakąsti. O jei būtų agrodanga pridengti tai visai normalūs būtų išaugę. Tai tokios gamtos dovanos gruodžio pabaigai", - rašė DELFI skaitytoja.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (42)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.