Gražuolis Largo ieško namų

 (3)
Šuo Largo šį rudenį buvo rastas griovyje netoli Rudaminos. Ar jis ten šiaip leido laiką, vaikydamas peles ar varles?.. Ne, jis buvo nutrenktas automobilio ir paliktas ten likimo valiai.
Largo

Į „SOS gyvūnų“ prieglaudą šis šuo atvyko su policijos automobiliu, bet greitai išskubėjo į veterinariją. Apžiūra, tyrimai. Nedžiuginanti diagnozė: dubens kaulų lūžis. Būtina operacija. Ar stovės, ar vaikščios?.. Jis toks didelis, kaip jam seksis, jei koja nelaikys?..

Ėjo dienos ir išoperuotas Largo sveiko. Pažiūrėkite į jį dabar. Iš liūdno, silpno, nepajėgiančio atsistoti šuns jis tapo tikru princu. Stotingas, aukštas, tvirtas. Įspūdingas. Galbūt dogo mišrūnas, galbūt dar kokios aukštaūgės veislės. Bet kokiu atveju, vedžiodamas Largo, atkreiptumėt kiekvieno dėmesį!

Norėtųsi sakyti, kad stebėtina, kad jo niekas neieškojo, bet... nebesistebime. Daugybė žmonių, dingus augintiniui, tik apsidžiaugia arba tiesiog numoja ranka, arba paliūdi, paliūdi... ir net neieško. Kodėl? Gal net nepagalvoja, kad reiktų, kad jie atsakingi?..

Tikimės, Largo suras savęs vertus šeimininkus. Mes neieškome turtuolių savo globotiniams, neieškome įžymybių ar kilmingų ponų (skirtingai nei kai kurie žmonės, kurie mėgsta klausti, ar priegaludos šuniukai turi kilmės dokumentus). Mes jiems norime tiesiog normalių sąlygų pas mylinčius žmones, kurie rūpinsis gyvūnu visais gyvenimo atvejais.

Dabar nežinodamas ir nepasakytum, kad Largo ištvėrė sudėtingą operaciją. Skrieja po voljerą kaip užsuktas! Tačiau ir savo kambariuką mėgsta, mielai grįžta sušilti ir jaukiai įsitaisyti guolyje. Be to, labai tvarkingas – niekada nepriteršia viduje, visada sulaukia, kol gaus išeiti į lauką. Tad jis, nepaisant ūgio, tikrai ne voljero šuo. Jam būtų gerai didesnė erdvė, bet jis jau ne padūkęs šuniukas, kuris viską griauna savo kelyje, tad gali ir bute gyventi. Svarbu, kad būtų vietos, laiko ir noro išsivaikščioti, palakstyti.

Kitų šunų patinų nemėgsta, o žmogui meilus, glaustosi, gerinasi.

Jei norite suteikti šiam jaunam šuniui namus, atvykite susipažinti į „SOS gyvūnų“ prieglaudą Minsko pl. 33a, Vilnius, tik prieš tai būtinai susitarkite dėl laiko tel. 8 683 39 826 (jei nepavyksta prisiskambinti, parašykite aiškią žinutę). Jei norėsite lankyti dresūros pamokas, Vilniaus laisvalaikio ir dresūros „Urban dog“ klubas suteiks nuolaidą.

Ačiū Andriui Dukštai už nuotraukas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (50)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.