Gražiausia Lietuvos vieta. Tokia Palanga, kurią mažai kas pažįsta

 (9)
Man gražiausia Lietuvos vieta – Palangos pajūris. Nuvalkiotas, beveik keiksmažodžiu daugeliui tapęs miestas vasarą mane labiausiai žavi žiemą. Taip, žiemą, kai paplūdimys nuklotas sniegu, ir ne tik, kad pagulėti ant smėlio, net pasėdėti vargiai įmanoma.Vienas kitas pakrante vaikštantis žmogus, daugeliu atveju vietinis.Tyla, ramuma ir ta tikra dvasia alsuojanti pakrantė...
© Asmeninio archyvo nuotr.

Visiškai nesvarbu, koks būtų oras ir kaip baisiai būtų šalta, mano žiemos atostogos bent kelias dienas kasmet praleidžiamos čia! Net ir galimybė tuo metu mirkti baseine kur nors Egipte manęs nežavi taip, kaip galimybė pasivaikščioti pajūriu Palangoje.

Gyvendama visiškai priešingoje Lietuvos dalyje Palangą visada laikiau tikra sostine. Atostogų,laisvės ir tikro laiko sau. Ir ne Basanavičiaus gatvės šurmulys mane ten traukia, ne karštymečiu sausakimši barai – mano širdis visada šaukia į Palangą žiemą, kai nėra nei poilsiautojų, nei gatvėse garsiai grojančios muzikos, tik tuščios gatvės ir jūros ošimas. Ir tikrai į nieką nekeisčiau saulės palydėjimo, susisupus į pledą, gurkšnojant arbatą.

Čia mano siela pailsi labiausiai, ir tik čia jaučiuosi tokia laiminga. Gražu Nidoje, Klaipėdoje, visas Lietuvos pajūris yra unikalus ir nepaprastas, bet mano širdies dalis amžinai liks Palangoje. Gamtos kampelis, kuriam neprilygs jokie išpuoselėti užsienio kurortai. Nes į nieką neiškeičiamas žinojimas, kad čia tavo. Šalis, gimtinė, tėvynė, ir jūra tavo. Čia Lietuva, ir niekur niekada nebus geriau.

P.S.: nuotrauka daryta 2013 m. 01 mėn. Saulės palydėjimas į horizontą.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Lietuvoje – nuobodu? Nejuokaukit! Taip gali atrodyti tik tiems, kurie niekada nebandė ieškoti, ką turiningo galima nuveikti gimtinėje. Prašome Jūsų – įrodykite burbantiems, kad jie klysta.

Galite papasakoti, kur rasti šauniausią ežerą Lietuvoje? Esate įamžinę šilą, kurį verti filmuoti filmuose?Neseniai išbandėte neįtikėtinai smagią pramogą? Didžiuojatės nedidelius, bet širdžiai mielu savo miesteliu, kurį privalo pamatyti kiekvienas tautietis? Siųskit nuotraukas, papasakokit ir parodykit, ką vasara Lietuvoje reiktų aplankyti kiekvienam smalsiam, nuotykių ištroškusiam žmogui!

Konkurse galite dalyvauti čia.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Lankėsi koncerte ir negalėjo patikėti: taip kovojame su alkoholizmu (6)

Rugpjūčio mėnesio vakare Vilnius dūzgė nuo žmonių antplūdžio Vingio parke vykusiame koncerte. Mes irgi ten lankėmės.

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (62)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Įsiutino dukart pabrangusi draudimo poliso įmoka: ar visi jau uždirba didesnius atlyginimus? (422)

Kosminiu greičiu augančios kainos ir jausmas, kad tu, žmogau, esi tiesiog įkaitas – tai ir paskatino parašyti viešai.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (14)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.