Gimtadienio vaišės - saldainiai su kirmėlėmis

 (272)
Keisti radiniai įvairiuose maisto produktuose - nebe naujiena. Šį kartą DELFI skaitytoja Jurga kirmėlių rado saldainiuose „Griliažas“. „Gimtadienio proga šiandien mūsų įmonės kolektyvas „pasivaišino“ griliažiniais saldainiais, pirktais prekybos centre „Maxima“, - pasakoja skaitytoja.
DELFI skaitytojos nuotr.
DELFI skaitytojos nuotr.

„Išvyniojus saldainius iš popierėlių, radome tokį vaizdelį. Tiesiog norime pasidalinti šia informacija su kitais, kad žmonės žinotų, ką perka“, - rašo Jurga.

„Maximos“ atstovė spaudai Lina Muižienė sako, kad tokiais atvejais visada yra atliekama tyrimas, kurio metu nustatoma, kur galėjo atsirasti užkratas. „Visada aiškinamės su gamintojais, nes mažai tikėtina, kad užkratas galėjo atsirasti prekybos salėje. Pirkėjo mes visada prašome suteikti kuo daugiau informacijos, kad galima būtų viską ištirti“, - teigia L. Muižienė.

Jos teigimu, tokie atvejai yra pavieniai ir „Maxima“ tokių skundų sulaukia retai. „Mes negalime patikrinti kiekvieno saldainio, tačiau klientams visada atlyginame nuostolius“, - patikina „Maximos“ atstovė.

Su saldainių „Griliažas“ gamintojais „Naujoji Rūta“ penktadienio vakarą DELFI susisiekti nepavyko.

DELFI jau rašė apie panašius atvejus. Dažniausia įvairių gyvų produktuose atsiradimo priežastis - netinkamos produkto laikymo sąlygos.

Dėkojame DELFI skaitytojai už informaciją!


www.DELFI.lt
Įvertink šį straipsnį
Registruoti (0) Anonimiški (272)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Piliečių naujienos

Vilniuje ant daugiabučio užvirto pušis, įlūžo stogas (45)

Šeštadienio vakarą į DELFI redakciją kreipėsi skaitytojai, pranešę, jog Vilniuje, ant Mildos gatvėje esančio namo užvirto pušis.

Vilniečiai plūsta grožėtis sakuromis (8)

Šeštadienio popietę prie Baltojo tilto į Neries krantinę plūsta žmonės, norintys pasigrožėti šią savaitę pagaliau pražydusiomis sakuromis.

Savaitės „Baudos kvitas“: žolei sužaliavus aš statau ant jos! (26)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Tolimųjų reisų vairuotojas – atvirai: kodėl atsisėdau prie automobilio vairo (62)

Aplinka, ženklai ir įvykiai turimą profesiją nulėmė tikriausiai dar tada, kai rūpėjo motinos pienas ar smėlio dėžė, bet žmonės tas smulkmenas pamiršta, nes dažniausiai prisimena karus, ligas, netektis ar kitus ryškius įvykius. Manau, kad vaizdai, matyti nuo pat atėjimo į šį pasaulį, taip pat išlieka atmintyje, bet yra užslopinami daugybės nereikalingos informacijos.

Permainos sostinės širdyje papiktino vilnietę (42)

Kodėl sostinės centre raunami ir tokiais pačiais keičiami jau sužaliavę klevai? Toks klausimas iškilo DELFI skaitytojai, nustebusiai, kad į iš pirmo žvilgsnio sveikų medžių vietą sodinami kiti – tokio paties dydžio.