Gimtadienio vaišės - saldainiai su kirmėlėmis

 (272)
DELFI skaitytojos nuotr.
DELFI skaitytojos nuotr.

Keisti radiniai įvairiuose maisto produktuose - nebe naujiena. Šį kartą DELFI skaitytoja Jurga kirmėlių rado saldainiuose „Griliažas“. „Gimtadienio proga šiandien mūsų įmonės kolektyvas „pasivaišino“ griliažiniais saldainiais, pirktais prekybos centre „Maxima“, - pasakoja skaitytoja.

„Išvyniojus saldainius iš popierėlių, radome tokį vaizdelį. Tiesiog norime pasidalinti šia informacija su kitais, kad žmonės žinotų, ką perka“, - rašo Jurga.

„Maximos“ atstovė spaudai Lina Muižienė sako, kad tokiais atvejais visada yra atliekama tyrimas, kurio metu nustatoma, kur galėjo atsirasti užkratas. „Visada aiškinamės su gamintojais, nes mažai tikėtina, kad užkratas galėjo atsirasti prekybos salėje. Pirkėjo mes visada prašome suteikti kuo daugiau informacijos, kad galima būtų viską ištirti“, - teigia L. Muižienė.

Jos teigimu, tokie atvejai yra pavieniai ir „Maxima“ tokių skundų sulaukia retai. „Mes negalime patikrinti kiekvieno saldainio, tačiau klientams visada atlyginame nuostolius“, - patikina „Maximos“ atstovė.

Su saldainių „Griliažas“ gamintojais „Naujoji Rūta“ penktadienio vakarą DELFI susisiekti nepavyko.

DELFI jau rašė apie panašius atvejus. Dažniausia įvairių gyvų produktuose atsiradimo priežastis - netinkamos produkto laikymo sąlygos.

Dėkojame DELFI skaitytojai už informaciją!


www.DELFI.lt
 
272
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Rado grybą, kuris nustebintų kiekvieną grybautoją (27)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 09:51
Rado grybą, kuris nustebintų kiekvieną grybautoją
Skaitytojo nuotr.
Vieniems besiskundžiant, kad Lietuvos miškai šiemet grybautojų nelepina, kiti iš jų grįžta pilnomis pintinėmis baravykų. Panašu, kad šiemet nuskilo žemaičiams – vienam DELFI skaitytojui pasidžiaugus, kad Žemaitijoje rado beveik 500 baravykų, kitas atsiuntė tame pačiame regione rasto milžiniško grybo nuotrauką.

Žaliųjų žmogeliukų šešėliai: ką daryti Lietuvai (18)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 10:19
Gedimino pilis. Nuotrauka Jono Žališkevičiaus.
Praėjusio amžiaus trečiojo dešimtmečio pradžioje, pilietiniam karui Rusijoje einant į pabaigą, kai jau buvo aišku, kad tos šalies ateitį tvarkys bolševikai, prieš juos kovojęs rusų baltagvardiečių generolas Denikinas ištarė frazę: „Nesvarbu, kokia bus Rusija – raudona, balta, juoda, tačiau ji turi išlikti didžia ir galinga valstybe“.

Studentai paprastą „Citroeną“ pavertė neeiliniu „Citroplanu“ (43)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 16:53
Kelyje Vilnius-Šiauliai
Autoriaus nuotr.
Pasitelkus fantaziją ir universitete įgytas žinias, paprastą „Citroeną“ galima paversti neeiliniu automobiliu. Pateikiame studentų pasakojimą apie tai, kaip gimė „Citroplanas“.

Olimpas – mažas sergantis kačiukas (10)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 12:26
Picture 003
Ir vėl gavome pranešimą iš sanitarinės tarnybos apie tai, kad pas juos atneštas labai sergantis apie 1 mėnesio amžiaus mažylis. Kažkas atnešė kačiuką iš Olimpiečių gatvės.

Ką prieš metus pamačiau Ukrainos sanatorijoje rašinys konkursui „Ukraina mano akimis: laimėk savaitgalį Lvove!“ (68)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 11:06
Ką prieš metus pamačiau Ukrainos sanatorijoje
S. Berlinsko nuotr.
Upės pakrantė, skaidriame vandenyje atsispindintys medžiai, išblėsusi laužavietė smėlyje... Ir žodžiais neapsakoma ramybė, užplūstanti širdį žvelgiant į šią nuotrauką kompiuterio monitoriuje. Atrodo, kad net girdžiu švelnaus vėjelio atnešamas tai ukrainietiškų, tai rusiškų dainų nuotrupas, o prieš akis matau suskeldėjusius nuo darbo moters iš Chmelnickio srities delnus.