Gimtadienio vaišės - saldainiai su kirmėlėmis

 (272)
DELFI skaitytojos nuotr.
DELFI skaitytojos nuotr.

Keisti radiniai įvairiuose maisto produktuose - nebe naujiena. Šį kartą DELFI skaitytoja Jurga kirmėlių rado saldainiuose „Griliažas“. „Gimtadienio proga šiandien mūsų įmonės kolektyvas „pasivaišino“ griliažiniais saldainiais, pirktais prekybos centre „Maxima“, - pasakoja skaitytoja.

„Išvyniojus saldainius iš popierėlių, radome tokį vaizdelį. Tiesiog norime pasidalinti šia informacija su kitais, kad žmonės žinotų, ką perka“, - rašo Jurga.

„Maximos“ atstovė spaudai Lina Muižienė sako, kad tokiais atvejais visada yra atliekama tyrimas, kurio metu nustatoma, kur galėjo atsirasti užkratas. „Visada aiškinamės su gamintojais, nes mažai tikėtina, kad užkratas galėjo atsirasti prekybos salėje. Pirkėjo mes visada prašome suteikti kuo daugiau informacijos, kad galima būtų viską ištirti“, - teigia L. Muižienė.

Jos teigimu, tokie atvejai yra pavieniai ir „Maxima“ tokių skundų sulaukia retai. „Mes negalime patikrinti kiekvieno saldainio, tačiau klientams visada atlyginame nuostolius“, - patikina „Maximos“ atstovė.

Su saldainių „Griliažas“ gamintojais „Naujoji Rūta“ penktadienio vakarą DELFI susisiekti nepavyko.

DELFI jau rašė apie panašius atvejus. Dažniausia įvairių gyvų produktuose atsiradimo priežastis - netinkamos produkto laikymo sąlygos.

Dėkojame DELFI skaitytojai už informaciją!


www.DELFI.lt
 
272
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Vairavimo pamoka: pramušė betoninę sieną (155)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 10:04
Vairavimo pamoka: pramušė betoninę sieną
DELFI skaitytojo nuotr.
Rasa tiesiog negalėjo ramiai praeiti pro vaizdą, kurį Mažeikiuose išvydo antradienį apie pietus. Mergina išvydo, kaip kiaurai betoninę sieną išnėrė automobilis.

Pas ginekologę nuėjusi emigrantė pasijuto nemaloniai (305)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 15:23
Kad Lietuvoje gydytojai už savo paslaugas iš emigrantų prašo daugiau, buvau girdėjusi, tačiau pati su tuo susidūrusi nebuvau. Bet prieš kelias dienas turėjau galimybę pati tuo įsitikinti.

Ką valgyti už 5 Lt per dieną: dešimties dienų bandymas (239)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 09:40
Pastaruoju metu dažnai tenka skaityti, kad vienam žmogui pavalgyti už 5 litus per dieną praktiškai neįmanoma, tenka susispausti diržus ir nuolat jausti alkį. Na, norėčiau tam paprieštarauti.

Balsuok! Išrink pasaulio lietuvį! (6)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 14:02
Daug talentingų tarptautinę patirtį sukaupusių lietuvių verslininkų, mokslininkų bei kultūros atstovų savo profesine veikla ir pasiekimais kuria teigiamą Lietuvos įvaizdį pasaulyje.

Parodė, kokią eglę Panevėžys puoš Kalėdoms (16)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 14:58
Parodė, kokią eglę Panevėžys puoš Kalėdoms
"Because it's Panevėžys dude" ir DELFI skaitytojo nuotr.
Lietuvos miestai ir miesteliai pamažu jau ruošiasi didžiausiai žiemos šventei – Kalėdoms. Kasmet pagrindiniu puošmenų atributu tampa eglutė, išpuošta miesto centre. Šiemet visi vėl su nekantrumu laukia – kuo didžiuosis didieji miestai? Tikriausiai smalsiausia visiems pamatyti Panevėžio eglutę, kuri praėjusiais metais nustebino ne vieną.