Giedriui Notkui prieš ralį kelią pastojo šernas

 (1)
Jau šiandien Estijos pašonėje esančioje Saremos saloje startuos 46-asis ralis „Saaremaa“. Jame dalyvauja ir keli lietuvių ekipažai, tačiau daugiausiai tikimasi iš Giedriaus Notkaus ir Dainiaus Aleknos dueto. Ketvirtadienį visi dalyviai užsirašinėjo trasas, kurias reikės įveikti penktadienį ir šeštadienį.

Estijos ralio čempionato paskutinį etapą šiemet sudarys 11 greičio ruožų, kuriais dalyviai įveiks beveik 120 kilometrų. Ketvirtadienį visi sportininkų duetai savo „Recce“ automobiliais užsirašinėjo trasos elementus. Tuo metu žiniasklaidos atstovai pasistengė įamžinti Saremos salos grožį ir dalyvius, kurie sudarinėjo ar tikslino stenogramas.

Po susirašymo stadijos į sodybą grįžęs Giedrius Notkus sakė, kad jau keletą metų iš eilės ralis „Saaremaa“ jau praktiškai niekuo nebestebina.

„Iš tikrųjų nieko naujo nepamatėme. Greičio ruožai daugiau ar mažiau jau važiuoti ir yra žinomi. Galbūt nauja yra tik tai, kad kai kurie „dopai“ yra padaryti į kitą pusę, priešingą, negu buvo praėjusiais ar dar ankstesniais metais. Būtent dėl šios priežasties greičio ruožus galima vertinti kaip šiek tiek pasikeitusius. Tačiau yra ir jau važiuotų greičio ruožų, tiesa, šiek tiek patrumpintų ar jau su važiuotomis trasos konfigūracijomis.  Bet iš esmės – „dopai“ yra žinomi“, – po susirašymo kalbėjo G. Notkus.

„Lyginant su praėjusiais metais, šiemet yra kiek sausesnė danga.  Galbūt mažiau lietaus čia buvo ir todėl nėra taip šlapia, nėra taip slidu. Danga pakankamai tvirta, pakankamai kieta. Žinoma, miškingose vietovėse buvo kiek slidesnių vietų, bet manau, kad iki varžybų danga pradžius ir ten. Galvoju, kad šiame ralyje bus tikrai dideli greičiai ir tikrai gražu žiūrovams“, – apie greičio ruožus kalbėjo sporto meistras.

„Šiandien, susirašinėjant trasas, daug kas perbėgo mums kelią. Ir katinai, ir voverės, ir stirnos, bet  vieną greičio ruožą mums užstojo didelis, „zdarovas“ šernas, juodas toks. Teko sustoti ir spręsti, kaip čia toliau važiuoti. Bet, matyt, šernas turėjo savų reikalų ir nukiūtino toliau į mišką. Taigi šiokį tokį kontaktą su laukine gamta turėjome“, – neeiliniais įspūdžiais dalijosi lenktynininkas.

„Iš tikrųjų, ambicijos ir norai visada būna kuo didžiausi. Norime finišuoti pirmoje vietoje, nes po praėjusių metų įvykių, kai nepavyko baigti varžybų, norisi šiemet pasiekti kuo aukštesnę vietą. Taigi, taikysimės į pirmą vietą klasėje ir dešimtuką „ovarall“ (liet. apskritai). Mūsų šansai yra tikrai nemaži. Jeigu technika nepaves ir trasos bus svetingos, manau, kad tarp dešimt geriausių mus pamatysite“, - ambicijas įvardijo sporto meistras.

„Mūsų komandos gerbėjai dar ketvirtadienį skambino, po truputį renkasi. Kai kas šiandien atvažiuoja, kai kas rytoj. Manau ir tikiu, kad žalios ir baltos spalvų bus pilnos trasos“, – savo sirgalius įvertino G. Notkus.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (60)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Įsiutino dukart pabrangusi draudimo poliso įmoka: ar visi jau uždirba didesnius atlyginimus? (266)

Kosminiu greičiu augančios kainos ir jausmas, kad tu, žmogau, esi tiesiog įkaitas – tai ir paskatino parašyti viešai.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (169)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.