Geros nuotaikos užtaisas: lietuvaitės automobilyje nufilmavo skirtingų atlikėjų parodijas

 (48)
Geros nuotaikos užtaisas – taip galima padalinti dviejų lietuvaičių sukurtą vaizdo klipą, kuriame jos pasekė australų grupės „Sketchshe“ pavyzdžiu, automobilyje atkartodamos įvairių stilių ir laikmečių grupių pasirodymus.

Klipą atsiuntusios merginos pasakojo, kad yra geriausios draugės ir nuotaikingus klipus pradėjo kurti prieš 5 metus. Teigiama, kad ši ekspromtu kilusi idėja tapo jų vienu mylimiausių hobių. Pabandžiusios pasidalinti tarp draugų savo klipukais socialiniame tinke, jos sulaukė nemažai teigiamų komentarų, palaikymo ir skatinimo nesustoti ir kurti toliau.

„Visi tikriausiai matėte žaibiškai internetą aplink visą pasaulį apskriejusį merginų grupės „Sketchshe“ video, kurių pavyzdžiu ir mes pasekėme, nes kol kas dar to Lietuvoje nematėme darant. O mes ėmėm ir pabandėm, o ar bandymas pasiteisino spręskite Jūs!“, – tokiais žodžiais jos pristato naujausią savo video klipą.

Merginos teigia, kad abi mėgsta pozityvumą ir gerą nuotaiką, jų nuomone prajuokinti daug sudėtingiau, nei nuliūdinti. „Daugeliui iškyla klausimas, kokią žinutę merginos nori perduoti kitiems kurdamos klipus? O žinutė paprasta – nori skatinti jaunimą kurti, nebijoti rodyti tikrojo savęs, drįsti reikšti savo požiūrį, netgi leisti kitiems iš tavęs pasijuokti, o jas tai labiausiai ir džiugina, nes „labiausiai ko norime, kad kiekvieno žmogaus veide atsirastų šypsena“, – rašoma jų atsiųstame laiške.

Primename, kad balandžio pradžioje trys charizmatiškos australės, pasivadinusios „SketchSHE“, sudrebino socialinius tinklus ir pasaulio žiniasklaidą – pristatė nuotaikingą kelionę laiku. Įspūdį dar labiau sustiprino parinkti rūbai ir makiažas, tobulai atitikę kiekvienos dainos nuotaiką.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (21)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.