Gelgaudiškyje „VW Passat“ taip stipriai trenkėsi į medį, kad iš mašinos liko metalo laužo krūvatrys žmonės sužaloti, vienas jų - reanimacijoje

 (210)
Gelgaudškyje (Šakių r.) avarija įvyko apie 19 val. Automobilis „VW Passat“ dideliu greičiu nulėkė nuo kelio ir trenkėsi į medį. Sunkiai sužaloti trys automobilyje buvę žmonės: du suaugusieji ir vaikas.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Sužeistuosius iš visiškai sumaitoto automobilio teko traukti ugniagesiams. Sužalotieji paguldyti į ligonines.

Policijos pareigūnai iki vėlumos dirbo nelaimės vietoje. Ar vairuotojas buvo blaivus, paaiškės atlikus kraujo tyrimą.

Liudininkai pareigūnams sakė, jog ketvirtadienio pavakarę matė šią kompaniją besilinksminant prie ežero. Avarija įvyko jiems grįžus į Gelgaudiškį, kur visi trys gyvena.

Pirminiais duomenimis, mažiausiai nukentėjo vairuotojas Darius B. (gim. 1985 m.). Sužalotas ir kartu važiavęs 14-metis. Sunkiausiai sužalotas vyriausias kompanijos narys - 42 metų Edgaras F, jis reanimacijoje.

Pasak pareigūnų, Darius B. jiems gerai žinomas - už tai, kad vairavo girtas, iš jo atimtas vairuotojo pažymėjimas. Bet jis važinėjo ir po to, už tai irgi baustas. Sudaužytasis automobilis „VW Passat“ priklauso Dariui B.

Policijos pareigūnai dėl avarijos pradėjo ikiteisminį tyrimą. Po avarijos į Šakių ligoninę patekus avarijos dalyviams paaiškėjo, kad Dariui B. medikai nustatė dešinio blauzdikaulio ir šeivikaulio lūžimus ir girtumą - 1,63 prom. Jis paguldytas į traumatologijos skyrių.

Paaugliui įtariamas kaukolės lūžimas, atviras dešinio blauzdikaulio ir šeivikaulio lūžimas, šokas. 14-metis taip pat buvo ragavęs alkoholio - jam nustatytas 0,29 prom. Paauglys išvežtas į Kauno klinikas.

Edgarui F. (gim. 1971 m.) nustatyta politrauma, smegenų sutrenkimas, krūtinės plaučių sumušimas, koma, pneumotoroksas, vidinis kraujavimas, šonkaulių lūžis, dešinės kojos 1-ojo piršto lūžis.


Dėkojame DELFI skaitytojui Karoliui už nuotraukas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (47)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.

Skaitytoją nustebino Pandėlyje neįprastai pastatytas kelio ženklas (3)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, kurioje matyti ant žemės į stulpą atremtas pagrindinį kelią nurodantis kelio ženklas.

Vilniuje uždūmijo populiarus restoranas (19)

DELFI skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti, kaip gaisrinė atvyko gesinti šiandien pavakarę uždūmijusio restorano „Soya“, esančio A. Vienuolio g.

Praėjusios Joninės džiugino ne visus: jos iš mūsų buvo atimtos (40)

Mūsų valdžia iš raseiniškių atėmė Jonines. Nejaugi miesto gyventojai nenusipelno jokios bendros miesto šventės? Ar viskas daroma tam, kad gyventojai, kuo mažiau tarpusavyje bendrautų? Tiesa, Joninės buvo, tačiau daugiau kaip 20 km nuo miesto, miške, Molavėnuose, kur pėsčiomis nenueisi.