Gelgaudiškyje „VW Passat“ taip stipriai trenkėsi į medį, kad iš mašinos liko metalo laužo krūvatrys žmonės sužaloti, vienas jų - reanimacijoje

 (210)
Gelgaudškyje (Šakių r.) avarija įvyko apie 19 val. Automobilis „VW Passat“ dideliu greičiu nulėkė nuo kelio ir trenkėsi į medį. Sunkiai sužaloti trys automobilyje buvę žmonės: du suaugusieji ir vaikas.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Sužeistuosius iš visiškai sumaitoto automobilio teko traukti ugniagesiams. Sužalotieji paguldyti į ligonines.

Policijos pareigūnai iki vėlumos dirbo nelaimės vietoje. Ar vairuotojas buvo blaivus, paaiškės atlikus kraujo tyrimą.

Liudininkai pareigūnams sakė, jog ketvirtadienio pavakarę matė šią kompaniją besilinksminant prie ežero. Avarija įvyko jiems grįžus į Gelgaudiškį, kur visi trys gyvena.

Pirminiais duomenimis, mažiausiai nukentėjo vairuotojas Darius B. (gim. 1985 m.). Sužalotas ir kartu važiavęs 14-metis. Sunkiausiai sužalotas vyriausias kompanijos narys - 42 metų Edgaras F, jis reanimacijoje.

Pasak pareigūnų, Darius B. jiems gerai žinomas - už tai, kad vairavo girtas, iš jo atimtas vairuotojo pažymėjimas. Bet jis važinėjo ir po to, už tai irgi baustas. Sudaužytasis automobilis „VW Passat“ priklauso Dariui B.

Policijos pareigūnai dėl avarijos pradėjo ikiteisminį tyrimą. Po avarijos į Šakių ligoninę patekus avarijos dalyviams paaiškėjo, kad Dariui B. medikai nustatė dešinio blauzdikaulio ir šeivikaulio lūžimus ir girtumą - 1,63 prom. Jis paguldytas į traumatologijos skyrių.

Paaugliui įtariamas kaukolės lūžimas, atviras dešinio blauzdikaulio ir šeivikaulio lūžimas, šokas. 14-metis taip pat buvo ragavęs alkoholio - jam nustatytas 0,29 prom. Paauglys išvežtas į Kauno klinikas.

Edgarui F. (gim. 1971 m.) nustatyta politrauma, smegenų sutrenkimas, krūtinės plaučių sumušimas, koma, pneumotoroksas, vidinis kraujavimas, šonkaulių lūžis, dešinės kojos 1-ojo piršto lūžis.


Dėkojame DELFI skaitytojui Karoliui už nuotraukas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (2)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.

Ketvirtokės mamai trūko kantrybė: kaip dukrai paaiškinti tokį uždavinį? (581)

„Negaliu nepasidalinti savo dukros, 4 klasės mokinės, matematikos testo uždaviniu“, – savo laiške rašė DELFI skaitytoja, nustebusi, kokią užduotį teko išspręsti jos atžalai. Leidinio nepatikslinusi moteris stebėjosi, ar tokius uždavinius reikia spręsti ir kitų valstybių mokiniams.

Balsių progimnazijos pedagogai tvarkė upių ir ežerų pakrantes (1)

Balandžio 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojai ir administracija, kartu su kitomis vienuolika komandų Ignalinos apylinkėse, dalyvavo akcijoje ,,Darom“, kurios metu buvo renkamos šiukšlės Aukštaitijos nacionalinio parko upių ir ežerų pakrantėse.

Dirbu turizmo srityje – šiurpstu nuo lietuvių kliento elgesio (418)

Lietuvoje palengva įsibėgėja eilinis turizmo sezonas. Agentūrų tinklalapiuose mirga marga patrauklūs pasiūlymai bei paskutinių minučių variantai. Smagu, kad lietuvaičiai aktyviai keliauja, tačiau būtų dar smagiau, jei šis straipsnelis padėtų pažvelgti į save iš šalies ir padaryti tinkamas išvadas.

Vilniuje vėjo nuverstas medis sutraiškė užsieniečių išsinuomotą automobilį (61)

Vilniuje kelionė nuomotu automobiliu Izraelio piliečiams buvo itin nemaloni - didžiulis vėjas ant jų užvertė medį.