Gelgaudiškyje „VW Passat“ taip stipriai trenkėsi į medį, kad iš mašinos liko metalo laužo krūvatrys žmonės sužaloti, vienas jų - reanimacijoje

 (210)
Gelgaudškyje (Šakių r.) avarija įvyko apie 19 val. Automobilis „VW Passat“ dideliu greičiu nulėkė nuo kelio ir trenkėsi į medį. Sunkiai sužaloti trys automobilyje buvę žmonės: du suaugusieji ir vaikas.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Sužeistuosius iš visiškai sumaitoto automobilio teko traukti ugniagesiams. Sužalotieji paguldyti į ligonines.

Policijos pareigūnai iki vėlumos dirbo nelaimės vietoje. Ar vairuotojas buvo blaivus, paaiškės atlikus kraujo tyrimą.

Liudininkai pareigūnams sakė, jog ketvirtadienio pavakarę matė šią kompaniją besilinksminant prie ežero. Avarija įvyko jiems grįžus į Gelgaudiškį, kur visi trys gyvena.

Pirminiais duomenimis, mažiausiai nukentėjo vairuotojas Darius B. (gim. 1985 m.). Sužalotas ir kartu važiavęs 14-metis. Sunkiausiai sužalotas vyriausias kompanijos narys - 42 metų Edgaras F, jis reanimacijoje.

Pasak pareigūnų, Darius B. jiems gerai žinomas - už tai, kad vairavo girtas, iš jo atimtas vairuotojo pažymėjimas. Bet jis važinėjo ir po to, už tai irgi baustas. Sudaužytasis automobilis „VW Passat“ priklauso Dariui B.

Policijos pareigūnai dėl avarijos pradėjo ikiteisminį tyrimą. Po avarijos į Šakių ligoninę patekus avarijos dalyviams paaiškėjo, kad Dariui B. medikai nustatė dešinio blauzdikaulio ir šeivikaulio lūžimus ir girtumą - 1,63 prom. Jis paguldytas į traumatologijos skyrių.

Paaugliui įtariamas kaukolės lūžimas, atviras dešinio blauzdikaulio ir šeivikaulio lūžimas, šokas. 14-metis taip pat buvo ragavęs alkoholio - jam nustatytas 0,29 prom. Paauglys išvežtas į Kauno klinikas.

Edgarui F. (gim. 1971 m.) nustatyta politrauma, smegenų sutrenkimas, krūtinės plaučių sumušimas, koma, pneumotoroksas, vidinis kraujavimas, šonkaulių lūžis, dešinės kojos 1-ojo piršto lūžis.


Dėkojame DELFI skaitytojui Karoliui už nuotraukas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Savaitės „Baudos kvitas“: aš elgsiuos, kaip norėsiu! (21)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Namuose priglaustas šuniukas tapo reklamų herojumi (9)

Viržį žmonės rado gatvėje. Kurį laiką jie bandė surasti, kam priklauso šuniukas, bet šeimininkui neatsiradus buvo nuspręsta nugabenti šunelį į artimiausią prieglaudą. Taip jau sutapo, kad mes ieškojome naujo šeimos nario, ir Viržis vietoje prieglaudinuko tapo geriausiu mūsų bičiuliu.

Tarp gyvūnus globojančios merginos augintinių – ir žemaitukas (9)

Esu iš tų, kurie labai myli gyvūnus, tad man jų visas būrys – begalinis džiaugsmas ir visos šeimos rūpestis. Kartą, kai su šeima ilsėjomės prie jūros, tiesiogine to žodžio prasme išzirziau, kad galėčiau auginti katiną.

Kaip DELFI skaitytojai šventė Vasario 16-ąją (1)

Vasario 16-ąją šventiškai paminėję lietuviai su DELFI Piliečiu pasidalijo šventės akimirkomis. Kviečiame pasižiūrėti, kaip smagiai DELFI skaitytojai minėjo Lietuvos gimtadienį!

Įkliuvo: nufilmuotas chuliganiškai vairuojamas kauniečio automobilis (42)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai ir vėl dalinasi grubiais kelių eismo taisyklių pažeidimais, kurie fiksuojami Kauno miesto gatvėse. Šį kartą į vaizdo registratoriaus objektyvą pateko itin nedrausmingas vairuotojas, kuris, padaręs ne vieną kelių eismo taisyklių pažeidimą, nuskubėjo į kelių policijos kiemą, kuriame Chemijos prospekte dirbantys pareigūnai palieka savo automobilius.