Galvos skausmas - intymiomis paslaugomis susidomėjusių skambučiai dukrai

 (26)
„Keisti vyriškiai skambinėja mano mažametei dukrai“ - su tokiu skundu į DELFI kreipėsi pasipiktinusi skaitytoja, atsidūrusi situacijoje, kur nepritrūko nemalonių atsitiktinumų. Nupirkusi mobiliojo ryšio kortelę savo atžalai, ji nustebo, kai numeriu pradėjo skambinėti įtartini vyriškiai – pasirodo, jis buvo patalpintas intymių pažinčių svetainėje.
© Shutterstock nuotr.

Tiesa, tai ne nevykęs pokštas – panašu, kad numerį patalpino ne norintys pakerštauti ar pajuokauti. Suvedusi su „Omnitel“ SIM kortele gautą telefono numerį į paieškos sistemą „Google“, moteris sužinojo, kad jis dar 2012 m. buvo skelbiamas intymių pažinčių svetainėje. Intriguojančių slapyvardžiu prisistačiusi moteris jame siūlė kartu įgyvendinti erotines fantazijas.

Pati skaitytoja teigia SIM kortelę įsigijusi 2014 m. pradžioje. Ji kreipėsi į DELFI, norėdama išsiaiškinti, kaip galėjo susiklostyti ši situacija. Tiesa, įpykusi skaitytoja nenorėjo savo numerio (dukros numeris, kuriuo skambina vyriškiai, buvo perduotas mobiliojo ryšio operatoriui – DELFI) atskleisti „Omnitel“ mobiliojo ryšio darbuotojai, kad atžalos numeris būtų nemokamai pakeistas. Ji sakė pati galinti tiesiog išmesti kortelę ar pakeisti numerį į kitą.

Situaciją, kodėl nutiko taip, kad anksčiau internete skelbtas numeris atiteko kitam vartotojui paaiškino „Omnitel“ viešųjų ryšių atstovė Daiva Selickaitė. „Klientų patogumui, „Omnitel“ nenaudojamą numerį visada geranoriškai išlaiko pusę metų ir tik tada suteikia kitam klientui, nors laikotarpis, per kurį operatoriai vieno kliento naudoto numerio negalėtų perduoti kitam klientui, Lietuvoje nėra apibrėžtas, tad tai galima daryti kad ir kitą dieną. Šiuo numeriu anksčiau naudojosi kitas asmuo, sutartis su kuriuo yra seniai pasibaigusi. Pasibaigus sutarčiai, numeris grįžta operatoriui ir po kurio laiko yra perduodamas kitam klientui“, - nurodė ji.

D. Selickaitė nurodė, kad mobiliojo ryšio operatorius niekaip negali žinoti, kam buvo naudojamas numeris, tačiau tokioje situacijoje būtinai pagelbės klientei ir numerį pakeis nemokamai. Klientė šio pasiūlymo nepriėmė.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (59)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.