Gaisras pasiglemžė vyro ir jo augintinio gyvybę

 (3)
Antradienį, apie pusę aštuonių vakaro Bendruoju pagalbos telefonu gautas pranešimas, kad Panevėžyje, Rožių gatvėje dega namas. Į įvykio vietą atskubėjo net keturios ugniagesių komandos. Užgesinus gaisrą patalpose rastas sąmonę praradęs vyras.

Ugniagesiams atvykus į vietą nustatyta, kad degė patalpa pirmajame aukšte, šalia katilinės. Patalpos buvo uždūmintos. 3-jų aukštų mūriniame pastate buvo įrengtos gyvenamosios patalpos.

Viršutiniame aukšte buvo rastas nukentėjusysis. 20.03 val. iš pastato išneštas nesąmoningas vyras, gim. 1962 m. Jis perduotas GMP darbuotojams, tačiau vežant į ligoninę mirė. Atliekant patalpų apžiūrą taip pat rastas ir negyvas šuo.

Gaisro metu išdegė patalpa 2 x 3 m kurioje įrengta katilinė, sudegė apie 2 kub. m. malkų, durys, išdužo 2 langai, aprūko apie 70 kv. m sienų ir lubų. Manoma, kad ugnis galėjo įsiplieksti nuo elektros instaliacijos gedimo. Tikslios gaisro priežastys tiriamos.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo: vairuotojo laikas svarbesnis nei KET (7)

Kartais pasižiūrėjus į keliuose susidariusias situacijas, galima pagalvoti, jog kai kurie vairuotojai ne tik jaučiasi viršesni kitų vairuotojų atžvilgiu, bet ir visiškai nepaiso kelių eismo taisyklių. Akiplėšiško vairavimo pavyzdį užfiksavo ir portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (49)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.

Skaitytoją nustebino Pandėlyje neįprastai pastatytas kelio ženklas (4)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, kurioje matyti ant žemės į stulpą atremtas pagrindinį kelią nurodantis kelio ženklas.

Vilniuje uždūmijo populiarus restoranas (19)

DELFI skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti, kaip gaisrinė atvyko gesinti šiandien pavakarę uždūmijusio restorano „Soya“, esančio A. Vienuolio g.