Gaisras pasiglemžė vyro ir jo augintinio gyvybę

 (3)
Antradienį, apie pusę aštuonių vakaro Bendruoju pagalbos telefonu gautas pranešimas, kad Panevėžyje, Rožių gatvėje dega namas. Į įvykio vietą atskubėjo net keturios ugniagesių komandos. Užgesinus gaisrą patalpose rastas sąmonę praradęs vyras.

Ugniagesiams atvykus į vietą nustatyta, kad degė patalpa pirmajame aukšte, šalia katilinės. Patalpos buvo uždūmintos. 3-jų aukštų mūriniame pastate buvo įrengtos gyvenamosios patalpos.

Viršutiniame aukšte buvo rastas nukentėjusysis. 20.03 val. iš pastato išneštas nesąmoningas vyras, gim. 1962 m. Jis perduotas GMP darbuotojams, tačiau vežant į ligoninę mirė. Atliekant patalpų apžiūrą taip pat rastas ir negyvas šuo.

Gaisro metu išdegė patalpa 2 x 3 m kurioje įrengta katilinė, sudegė apie 2 kub. m. malkų, durys, išdužo 2 langai, aprūko apie 70 kv. m sienų ir lubų. Manoma, kad ugnis galėjo įsiplieksti nuo elektros instaliacijos gedimo. Tikslios gaisro priežastys tiriamos.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo kelių „chuliganą“: nuo kada BMW galioja kitos taisyklės? (234)

„Nuo kada BMW vairuotojams nereikia rodyti posūkių nei persirikiuojant, nei darant posūkį?“, – stebėjosi DELFI skaitytojas, vasario 20 d. nufilmavęs taip besielgiantį vairuotoją Laisvės pr., Vilniuje.

Vairuotojas įspėja: Pakruojo r. – sudėtingos vairavimo sąlygos, nuo kelio nulėkė vilkikas (4)

DELFI penktadienio rytą sulaukė skaitytojo Martyno laiško, kuriame jis panoro įspėti kitus vairuotojus. Pasak vyro, Šiaulių aps. Pakruojo rajone ant kelių – labai daug sniego, ir vis dar sninga. Jis pats užfiksavo nuo kelio nulėkusį vilkiką.

Darbuotojų atsakymas parodoje pravirkdė: negaliu nustoti pykti (261)

„Kai jau viskam pasiruošiau, man sako, kad manęs neįleis, nes „tokios taisyklės“, – pasibaisėjo 3 vaikų mama Justė. Moteris prisipažino, kad net apsiverkė sužinojusi, kad į prekybos centre atsidariusią parodą moterys su vaikiškais vežimėliais nėra įleidžiamos. Nors jai buvo padaryta išimtis, supykusi DELFI skaitytoja pasidalijo nuoskauda dėl tokio organizatorių sprendimo.

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (29)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (203)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.