Gaisras pasiglemžė vyro ir jo augintinio gyvybę

 (3)
Antradienį, apie pusę aštuonių vakaro Bendruoju pagalbos telefonu gautas pranešimas, kad Panevėžyje, Rožių gatvėje dega namas. Į įvykio vietą atskubėjo net keturios ugniagesių komandos. Užgesinus gaisrą patalpose rastas sąmonę praradęs vyras.

Ugniagesiams atvykus į vietą nustatyta, kad degė patalpa pirmajame aukšte, šalia katilinės. Patalpos buvo uždūmintos. 3-jų aukštų mūriniame pastate buvo įrengtos gyvenamosios patalpos.

Viršutiniame aukšte buvo rastas nukentėjusysis. 20.03 val. iš pastato išneštas nesąmoningas vyras, gim. 1962 m. Jis perduotas GMP darbuotojams, tačiau vežant į ligoninę mirė. Atliekant patalpų apžiūrą taip pat rastas ir negyvas šuo.

Gaisro metu išdegė patalpa 2 x 3 m kurioje įrengta katilinė, sudegė apie 2 kub. m. malkų, durys, išdužo 2 langai, aprūko apie 70 kv. m sienų ir lubų. Manoma, kad ugnis galėjo įsiplieksti nuo elektros instaliacijos gedimo. Tikslios gaisro priežastys tiriamos.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Žemųjų Šančių garažui parašė odę – susilaukė didžiulio internautų dėmesio (1)

Ar kada nors planavote pirkti metalinį garažą? Jei jums ir atrodo, kad tikrai ne, palaukite ir į šį klausimą sau atsakykite perskaitę klaipėdiečio Juozo, dabar gyvenančio Kaune, odę garažui, kuria jis pasidalino skelbime, norėdamas parduoti saviškį.

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (3)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.

Ketvirtokės mamai trūko kantrybė: kaip dukrai paaiškinti tokį uždavinį? (728)

„Negaliu nepasidalinti savo dukros, 4 klasės mokinės, matematikos testo uždaviniu“, – savo laiške rašė DELFI skaitytoja, nustebusi, kokią užduotį teko išspręsti jos atžalai. Leidinio nepatikslinusi moteris stebėjosi, ar tokius uždavinius reikia spręsti ir kitų valstybių mokiniams.

Balsių progimnazijos pedagogai tvarkė upių ir ežerų pakrantes (2)

Balandžio 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojai ir administracija, kartu su kitomis vienuolika komandų Ignalinos apylinkėse, dalyvavo akcijoje ,,Darom“, kurios metu buvo renkamos šiukšlės Aukštaitijos nacionalinio parko upių ir ežerų pakrantėse.

Dirbu turizmo srityje – šiurpstu nuo lietuvių kliento elgesio (416)

Lietuvoje palengva įsibėgėja eilinis turizmo sezonas. Agentūrų tinklalapiuose mirga marga patrauklūs pasiūlymai bei paskutinių minučių variantai. Smagu, kad lietuvaičiai aktyviai keliauja, tačiau būtų dar smagiau, jei šis straipsnelis padėtų pažvelgti į save iš šalies ir padaryti tinkamas išvadas.