Gaila tų meilužių: jos tuščios, kvailos ir bevalės

 (362)
Man labai pikta dėl moterų, kurios rašo ir prašo patarimo, ką daryti jeigu įsimylėjo vedusį vyrą, pasakoja apie jų draugystę, „meilę“. Negi jos tikrai tokios kvailos ir tuščios? Negi neturi jokios savigarbos?
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Susidėti su vedusiu vyru – tas pats, kas nešioti svetimas kojines. Jeigu žinai, kad tas vyras turi žmoną, vaikų, kam jis tau reikalingas? Negi jos mano, kad ant svetimos nelaimės susikurs savo laimę? Naivumas, kvailumas ir savęs niekinimas. Daugiau nieko negaliu pasakyti.

Negi galvoja, kad tas vyras palikęs savo šeimą, pradės kurti su ja savo ateitį ir viskas bus kaip pasakoje? Galiausiai jeigu tas vyras jau paliko savo šeimą, duodu 99 proc., kad paliks ir naują ala meilę, tada buvusi meilužė galbūt supras, kokį skausmą kentėjo to vyro buvusi žmona, kai dėl jos vyras paliko šeimą.

Labai gaila tų vadinamųjų meilužių, kadangi jos tuščios, kvailos ir bevalės. Negi nėra nevedusių vyrų? Jų pilna, tik reikia mokėti ieškoti, o nesidairyti į jau vedusius. Taip, kad brangiosios, neverkite, neklauskite, ką daryti, jeigu įsimylėjote vedusį vyrą, ir tiesiog nepulkite jiems ant kaklo ir negriaukite šeimų.

Suprantu, kad tie vyrai nėra geručiai, patys ieško nuotykių, bet ne visi tokie. Jeigu su tokiu susidūrėte, vadinasi, kad ir kaip susiklostytų jūsų santykiai, galiausiai liksite kvailės vietoje ir tokioje pat situacijoje, kaip buvusi to vyro žmona. Turėkite daugiau pagarbos sau. Juk jūs moterys, o ne gyvuliai.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

„Mano sesuo turi kelis meilužius, kurie turi šeimą, vaikų... Ir ji, tai žinodama, vis tiek su jais susitikinėja, nors ne kartą jos klausiau, kaip ji jaučiasi, ardydama šeimas. Tada iš karto atrėžia, kad ji nieko blogo nedaro ir ji neardo šeimų, esą jei tie vyrukai nenorėtų, nesusitiktų su ja“, – yra pasakojusi DELFI skaitytoja. Tai – tik viena skaudi istorija, kai vyras ar moteris nepaisė santuokos pasižadėjimų. Vis dėlto, teisti paprasčiausia. Ne kartą DELFI rašė ir apie tai, kai meilužėmis moterys tapo to nė nežinodamos.

Viena DELFI skaitytoja yra rašiusi apie tai, kai tik po daugiau nei metų sužinojo, kad jos mylimasi turu šeimą.

„Tą dieną ir prasidėjo pasaka, buvo gera, nuo tos dienos mes susitikdavome kasdien, viskas buvo idealu, aš buvau kaip ant sparnų. Kartą jis žiūrėjo į mane susinervinęs kažko, su ašarom akyse pasakė: „Velnias, aš tave įsimylėjau“. Tada aš nesupratau, kodėl jis taip nervinosi. Bet praėjus daugiau nei metams aš sužinojau, kad jis turi žmoną ir vaiką“, – pasakojo ji.

Prašome Jūsų pasidalyti mintimis šia skaudžia, bet amžina tema – ar tikrai kaltas tik žmogus, atsiradęs tuomet, kai kitas jau buvo sukūręs santykius? O gal būna istorijų, kai meilužė ar meilužis parodo, kad santykiai buvę tik saviapgaulė? Padiskutuokime – ar reikia kaltinti meilužę ar meilužį, kai santuokos įžadus davę vyras ir žmona? Gal taip – paprasčiausia, bet ne teisingiausia?

Įdomiausios istorijos ar nuomonės autorių apdovanosime – jam atiteks pusės metų pasirinkto DELFI grupės žurnalo prenumerata. Konkurse galite dalyvauti čia arba rašydami el.p. pilieciai@delfi.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Lankėsi koncerte ir negalėjo patikėti: taip kovojame su alkoholizmu (6)

Rugpjūčio mėnesio vakare Vilnius dūzgė nuo žmonių antplūdžio Vingio parke vykusiame koncerte. Mes irgi ten lankėmės.

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (62)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Įsiutino dukart pabrangusi draudimo poliso įmoka: ar visi jau uždirba didesnius atlyginimus? (420)

Kosminiu greičiu augančios kainos ir jausmas, kad tu, žmogau, esi tiesiog įkaitas – tai ir paskatino parašyti viešai.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (14)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.