G. Notkus ir D. Alekna „Saaremaa“ ralyje iškovojo pirmą vietą klasėje

 (4)
Lenktynininkų Giedriaus Notkaus ir Dainiaus Aleknos ekipažas ralyje „Saaremaa“ 2013 iškovojo pirmąją vietą savo klasėje, o absoliučioje įskaitoje, tarp daugiau nei pusantro šimto dalyvių, užėmė 11-ą vietą.

G. Notkus ir D. Alekna ralyje startavo 20-uoju numeriu, tačiau jau pirmos ralio dienos ir keturių greičio ruožų ekipažas šoktelėjo į tryliktą vietą. Dar labiau pagerinti rezultatą ekipažui sutrukdė varžovo ant kelio išlietas tepalas ir nuverstas stulpas.

Antrąją ralio dieną sportininkų laukė septyni greičio ruožai. Juos duetas įveikė dar didesniu tempu ir pakilo iki vienuoliktosios vietos.  Nors aplenkti dar vieno ekipažo ir įsitvirtini greičiausiųjų dešimtuke panevėžiečiams nepavyko, tačiau po apdovanojimų ceremonijos lenktynininkai neslėpė džiaugsmo pasiektu rezultatu.

„Iš tikrųjų smagu atsirasti čia, ant pakylos, po dviejų metų pertraukos. Ne paslaptis, kad prieš dvejus metus  mes čia buvome treti. Šiemet vis dėl to pasiekėme savo ir buvome pirmi savo klasėje. Estijoje, Saremoje tas ralio lygis yra tikrai labai aukštas. Čia laimėti kokį nors prizą bent jau man yra tikrai didelė garbė“ – rankose laikydamas apdovanojimą įspūdžiais dalijos G. Notkus.

„Kai kuriuose greičio ruožuose parodėme tikrai neblogą rezultatą. Netgi estai gyrė, sakė, kad greitai važiuojame. Aišku, mums to greičio nepakako, kad papultume į dešimtuką. Tačiau bandysime vėl ir kitąmet. Tą tikrai žinau“ – sakė vairuotojas.

Giedriaus Notkaus šturmanas Dainius Alekna sakė, kad šis, pirmosios vietos klasėje apdovanojimas papildys jo trofėjų, parsivežtų iš „Saaremaa“ ralių kolekciją.

„Ši „Saaremaa“ man jau penktoji, bet tokio aukšto pasiekimo dar nebuvo. Dabar yra visa kolekcija. Buvo trečia, po to antra, o dabar pirma vieta. Su Giedriumi mes jau metus laiko kartu nevažiavome, gal todėl vėl reikėjo vienam prie kito priprasti, bet greitai įsivažiavome.  Nors ralyje aš važiuoju su kitu vairuotoju, o Giedrius su kitu šturmanu, tačiau mes esame susitarę, kad į „Saaremaa“ visada važiuosime kartu. Ir važiuosime tol, kol būsime gyvi, kol laimėsime šį ralį. Ir ne klasėje, o absoliučioj įskaitoje“ – po apdovanojimų įspūdžiais dalijosi šturmanas D. Alekna.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Vilniuje vėjo nuverstas medis sutraiškė užsieniečių išsinuomotą automobilį (67)

Vilniuje kelionė nuomotu automobiliu Izraelio piliečiams buvo itin nemaloni - didžiulis vėjas ant jų užvertė medį.

Vilniaus oro uoste – sumaištis: niekur tokios darbo kokybės neteko matyti (455)

Į DELFI redakciją kreipėsi skaitytoja Vilma Balčiūnienė, šiuo metu esanti Vilniaus oro uoste. Jos teigimu, pastarajame šeštadienio rytą susidarė beviltiška padėtis.

Velykų rytą prie piliakalnio aptiko nematytą augalą: gamtininkė paaiškino, kas tai per rūšis (16)

Snieguotas Velykų rytas DELFI skaitytoją Laimą pradžiugino maloniu atradimu – prie piliakalnio Stirniuose moteris atkreipė dėmesį į jai nematytą augalą. Jį nufotografavusi, skaitytoja nuotrauka pasidalijo su DELFI, prašydama padėti išsiaiškinti jo rūšį.

Kaunietis apstulbo pamatęs, ką darbuotojai pridarė kaimyno koridoriuje (28)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, gyvenantys Noreikiškėse, pasidalino nuotrauka, kurioje matosi, kaip kabelinės televizijos ir interneto paslaugas teikiančios įmonės darbuotojai atliko instaliacijos darbus jų namuose.

Priglaudžia gyvūnus, apie kuriuos kiti pamiršta: namais dalijasi su ožiuku ir vištomis (68)

„Trijuose paršeliuose“ gyvena gyvūnai, kurių baigtis – paskerdimas... Tai gyvūnai, išgelbėti iš didžiulių fermų arba smulkių ūkių, iš blogų gyvenimo sąlygų, buvę ligoti gyvūnai. Čia jie turi galimybę gyventi tokį gyvenimą, kokio vertas kiekvienas gyvūnas – laisvai judėti, mėgautis draugų kompanija, gauti skanaus ir kokybiško maisto, jausti tik rūpestį ir meilę, sulaukti gydymo susirgus. Deja, ūkiuose gyvūnai to patirti dažniausiai negali.