G. Notkus ir D. Alekna „Saaremaa“ ralyje iškovojo pirmą vietą klasėje

 (4)
Lenktynininkų Giedriaus Notkaus ir Dainiaus Aleknos ekipažas ralyje „Saaremaa“ 2013 iškovojo pirmąją vietą savo klasėje, o absoliučioje įskaitoje, tarp daugiau nei pusantro šimto dalyvių, užėmė 11-ą vietą.

G. Notkus ir D. Alekna ralyje startavo 20-uoju numeriu, tačiau jau pirmos ralio dienos ir keturių greičio ruožų ekipažas šoktelėjo į tryliktą vietą. Dar labiau pagerinti rezultatą ekipažui sutrukdė varžovo ant kelio išlietas tepalas ir nuverstas stulpas.

Antrąją ralio dieną sportininkų laukė septyni greičio ruožai. Juos duetas įveikė dar didesniu tempu ir pakilo iki vienuoliktosios vietos.  Nors aplenkti dar vieno ekipažo ir įsitvirtini greičiausiųjų dešimtuke panevėžiečiams nepavyko, tačiau po apdovanojimų ceremonijos lenktynininkai neslėpė džiaugsmo pasiektu rezultatu.

„Iš tikrųjų smagu atsirasti čia, ant pakylos, po dviejų metų pertraukos. Ne paslaptis, kad prieš dvejus metus  mes čia buvome treti. Šiemet vis dėl to pasiekėme savo ir buvome pirmi savo klasėje. Estijoje, Saremoje tas ralio lygis yra tikrai labai aukštas. Čia laimėti kokį nors prizą bent jau man yra tikrai didelė garbė“ – rankose laikydamas apdovanojimą įspūdžiais dalijos G. Notkus.

„Kai kuriuose greičio ruožuose parodėme tikrai neblogą rezultatą. Netgi estai gyrė, sakė, kad greitai važiuojame. Aišku, mums to greičio nepakako, kad papultume į dešimtuką. Tačiau bandysime vėl ir kitąmet. Tą tikrai žinau“ – sakė vairuotojas.

Giedriaus Notkaus šturmanas Dainius Alekna sakė, kad šis, pirmosios vietos klasėje apdovanojimas papildys jo trofėjų, parsivežtų iš „Saaremaa“ ralių kolekciją.

„Ši „Saaremaa“ man jau penktoji, bet tokio aukšto pasiekimo dar nebuvo. Dabar yra visa kolekcija. Buvo trečia, po to antra, o dabar pirma vieta. Su Giedriumi mes jau metus laiko kartu nevažiavome, gal todėl vėl reikėjo vienam prie kito priprasti, bet greitai įsivažiavome.  Nors ralyje aš važiuoju su kitu vairuotoju, o Giedrius su kitu šturmanu, tačiau mes esame susitarę, kad į „Saaremaa“ visada važiuosime kartu. Ir važiuosime tol, kol būsime gyvi, kol laimėsime šį ralį. Ir ne klasėje, o absoliučioj įskaitoje“ – po apdovanojimų įspūdžiais dalijosi šturmanas D. Alekna.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (21)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (196)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.

Lietuvi, atsipeikėk: jei nesituokia, nereiškia, kad paliks (82)

Kaip mes galime siekti tolerancijos „kitoms“ visuomenės grupėms, jei nesugebame toleruoti vienas kito? Tarp vyresnių žmonių nusistovėję stereotipai dusina kiekvieną iš mūsų, nes tobulų nėra. Stereotipai apie šeimą, vyriškus vyrus ir moteriškas moteris, vaikų kiekį ir pinigus.

DELFI skaitytojai užfiksavo: į Kauną sugrįžo sniegas (12)

Nors po savaitės jau sulauksime pirmosios pavasario dienos, žiema lengvai pasitraukti nenori – kaip pranešė DELFI skaitytojai Kaune, trečiadienio popietę laikinojoje sostinėje pasnigo.

Švęsdami 160-asias Įkūrėjo metines, skautai pasitiko saulę (5)

Jei šiandien gatvėje, darbovietėje ar mokykloje išvysite žmones, pasipuošusius skautiškais kaklaraiščiais, nenustebkite – taip vasario 22 d., skautų Įkūrėjo dieną mini viso pasaulio skautai. Tradiciškai šią dieną skautai visame pasaulyje pradeda kartu pasitikdami pirmuosius saulės spindulius. Ne išimtis – ir Lietuva, rašoma pranešime spaudai.