G. Notkus ir D. Alekna „Saaremaa“ ralyje iškovojo pirmą vietą klasėje

 (4)
Lenktynininkų Giedriaus Notkaus ir Dainiaus Aleknos ekipažas ralyje „Saaremaa“ 2013 iškovojo pirmąją vietą savo klasėje, o absoliučioje įskaitoje, tarp daugiau nei pusantro šimto dalyvių, užėmė 11-ą vietą.

G. Notkus ir D. Alekna ralyje startavo 20-uoju numeriu, tačiau jau pirmos ralio dienos ir keturių greičio ruožų ekipažas šoktelėjo į tryliktą vietą. Dar labiau pagerinti rezultatą ekipažui sutrukdė varžovo ant kelio išlietas tepalas ir nuverstas stulpas.

Antrąją ralio dieną sportininkų laukė septyni greičio ruožai. Juos duetas įveikė dar didesniu tempu ir pakilo iki vienuoliktosios vietos.  Nors aplenkti dar vieno ekipažo ir įsitvirtini greičiausiųjų dešimtuke panevėžiečiams nepavyko, tačiau po apdovanojimų ceremonijos lenktynininkai neslėpė džiaugsmo pasiektu rezultatu.

„Iš tikrųjų smagu atsirasti čia, ant pakylos, po dviejų metų pertraukos. Ne paslaptis, kad prieš dvejus metus  mes čia buvome treti. Šiemet vis dėl to pasiekėme savo ir buvome pirmi savo klasėje. Estijoje, Saremoje tas ralio lygis yra tikrai labai aukštas. Čia laimėti kokį nors prizą bent jau man yra tikrai didelė garbė“ – rankose laikydamas apdovanojimą įspūdžiais dalijos G. Notkus.

„Kai kuriuose greičio ruožuose parodėme tikrai neblogą rezultatą. Netgi estai gyrė, sakė, kad greitai važiuojame. Aišku, mums to greičio nepakako, kad papultume į dešimtuką. Tačiau bandysime vėl ir kitąmet. Tą tikrai žinau“ – sakė vairuotojas.

Giedriaus Notkaus šturmanas Dainius Alekna sakė, kad šis, pirmosios vietos klasėje apdovanojimas papildys jo trofėjų, parsivežtų iš „Saaremaa“ ralių kolekciją.

„Ši „Saaremaa“ man jau penktoji, bet tokio aukšto pasiekimo dar nebuvo. Dabar yra visa kolekcija. Buvo trečia, po to antra, o dabar pirma vieta. Su Giedriumi mes jau metus laiko kartu nevažiavome, gal todėl vėl reikėjo vienam prie kito priprasti, bet greitai įsivažiavome.  Nors ralyje aš važiuoju su kitu vairuotoju, o Giedrius su kitu šturmanu, tačiau mes esame susitarę, kad į „Saaremaa“ visada važiuosime kartu. Ir važiuosime tol, kol būsime gyvi, kol laimėsime šį ralį. Ir ne klasėje, o absoliučioj įskaitoje“ – po apdovanojimų įspūdžiais dalijosi šturmanas D. Alekna.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Šiukšlės Karoliniškėse bado akis: patys gyventojai turėtų susizgribti (79)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, norėdamas paviešinti nepakenčiamą šiukšlių situaciją Vilniaus Karoliniškių mikrorajone, Gerbutavičiaus g. 10. Anot jo, vaizdas ne tik atgrasus, bet ir darantis blogą įtaką mokiniams. „VSA Vilnius“ komunikacijos specialistas Mindaugas Grinius aiškina, kad atliekų tvarkytojai už šiukšlių tvarkymą atsakingi tik išvežimo metu.

Įsiutino „Lietuvos geležinkelių” sprendimas kelti kainas: noriu skelbti boikotą (173)

Turbūt daugelis girdėjote naujieną, kad nuo liepos 1 d. traukinių bilietai yra branginami, neva per didelis žmonių srautas jais važiuoja. Bet mes, kaip ir dažnai būdinga mūsų tautai, paburnosim, jog kyla kainos ir viskas tuo pasibaigs.

Nufilmavo: vairuotojo laikas svarbesnis nei KET (8)

Kartais pasižiūrėjus į keliuose susidariusias situacijas, galima pagalvoti, jog kai kurie vairuotojai ne tik jaučiasi viršesni kitų vairuotojų atžvilgiu, bet ir visiškai nepaiso kelių eismo taisyklių. Akiplėšiško vairavimo pavyzdį užfiksavo ir portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (53)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.