Fotografijos su žinomais komikais: lažybos ar gerai apgalvota reklama?

 (7)
Būtų visai nekeista, jei artimiausiu metu studentė iš Vilniaus Viktė Jacytė (21) taptų lažybų simboliu Lietuvoje. Mergina susilažino su drauge, jog iki Naujųjų Metų jai pavyks nusifotografuoti su 1000 skirtingų vyriškosios lyties atstovų. Viktės „Facebook“ paskyroje šiam tikslui sukurtas viešas albumas „Lažybos 2013“, kuriame dabar patalpinta daugiau nei 200 nuotraukų. Žinia apie tai internete pasklido labai greitai, tačiau išradingieji lažybų „sekėjai“ įžvelgė ne tik paprastą dviejų draugių sandėrį, bet ir gerai apgalvotą reklamą.
© Shutterstock nuotr.

Negalima nepastebėti to, jog Viktės nuotraukų albume galima išvysti ir žinomų veidų. Vienas iš jų – humoristas Mantas Katleris. „Humoro klubo“ narys stovi vienoje iš daugelio nuotraukų ir kartu su Vikte laiko užrašą „Lažybos 2013“. Ši bendra nuotrauka sulaukė nemenko „Facebook“ vartotojų dėmesio, tačiau, kad ir kiek komentaruose jie beklaustų, kieno iniciatyva padaryta ši fotografija, konkretaus atsakymo nei Mantas, nei Viktė nepateikia.

Komentatoriai po nuotrauka pamatė ir M. Katlerio kolegos iš „Humoro klubo“, komiko Pauliaus Ambrazevičiaus pasisakymus. Pirmiausia Viktei „sekėjų“ buvo juokais siūloma nusifotografuoti ne tik kartu su P. Ambrazevičiumi, bet ir su visais „Humoro klubo“ nariais. Atrodė, kad viskas ir baigsis komentarų lygmenyje, tačiau kitą dieną pasirodė straipsnis apie bendrą Viktės ir Manto nuotrauką, kuris taip pat sulaukė nemažai susidomėjimo. Taigi, laikui bėgant, komentarai po minėtąja nuotrauka ir kiti sutapimai kai kuriems lažybų „sekėjams“ sukėlė įtarimų, kad visos lažybos – tik gerai apgalvota „Humoro klubo“ naujojo turo „Keturiasdešimt metų scenoje“, kuris prasidės šių metų spalio mėnesį, reklamos dalis. Išgirdęs šią informaciją, nutariau ją patikrinti.

Susisiekęs su pačia Vikte, išgirdau tik smagų juoką ir ironišką klausimą, ar tikrai manau, jog taip galėtų būti? „Baikit juokus, tai tikrai ne „Humoro klubo“ reklama. Šie vyrukai yra savo srities profesionalai, kurie jau turi savo sparčiai besiplečiantį gerbėjų ratą, tad tokios „pijarinės“ reklamos jiems tikrai nebereikia. Salės ir taip lūžta per jų pasirodymus tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme!“, - greitai ir su šypsena veide atsakė mergina (...).

Aišku, išgirsti tik vienos pusės nuomonę nebūtų labai korektiška, tad suskubau susisiekti ir su pačiais komikais - M. Katleriu bei „Humoro klubo“ vadybininku P. Ambrazevičiumi. „Ne, tai niekaip nesusiję su „Humoro klubu“. Aš tiesiog visai neblogai pažįstu Viktę ir pasiūliau jai nusifotografuoti kartu, kad išpopuliarinčiau jos lažybas. Tik tiek.“, - šypsosi Mantas.

Paulius buvo šiek tiek konkretesnis, bet vis vien nestokojo humoro jausmo: „Norėčiau, kad tai būtų koks nors labai gudrus „Humoro klubo“ marketinginis triukas, bet taip nėra“. Tačiau pridūrė ir tai, kad apie lažybas žino: „Aha, apie lažybas girdėjau, Viktę esu matęs gyvai, kartu su ja, Mantu ir dar keletu žmonių šiemet skridom oro balionu“. Išklausytos trys nuomonės, o kaip yra išties, tai spręskite patys! (...).

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Praleido dieną su Vilniaus musulmonais: viskas yra kitaip nei įsivaizduojate (245)

Vilnius nuo seno garsėjo kaip nepaprastas kultūrinės mozaikos miestas. Šimtmečius daugiakultūrinį miesto veidą kūrė skirtingų tautų atstovai, išpažinę įvairias religijas – nuo judaizmo iki islamo. Vis dėlto musulmoniškoji Vilniaus pusė ne vienam, ko gero, yra dar nepažįstama, daugelis jos nesupranta, kai kurie net stengiasi ją ignoruoti. Tai paaiškinti būtų galima, tikriausiai, tuo, kad daugelis lietuvių su islamu susipažįsta tik sekdami žiniasklaidos priemones. Jos, deja, linkusios formuoti neigiamą musulmonų įvaizdį.

Italijoje rastas lietuvės nuotakos laiškas butelyje (13)

Itališko dienraščio „Barinedita“ redakcija sulaukė neįprasto piliečio prašymo – atpažinti kokia kalba yra parašytas butelyje rastas laiškas ir apie ką jame rašoma. Nors užduotis iš pradžių neatrodė lengva, tačiau italai su ja puikiai susidorojo – nustatė, kad laiškas parašytas lietuvių kalba ir jį išvertę, pasidalino su skaitytojais.

Nelauktas vairuotojo posūkis suerzino kitą eismo dalyvį (51)

DELFI skaitytojas atsiuntė video įrašą, kuriame matyti, kaip jam pavyko išvengti susidūrimo su netikėtai į kairę pasukusiu vairuotoju.

Dalyvavome draugų vestuvėse – paprašė dovanoti tik naudotus daiktus (50)

Vestuvių prasmė ir tradicija lyg ir aiški – sukviesti brangius šeimos narius, suburti seniai matytus giminaičius ir pasidalinti viešai savo laime su geriausiais draugais. Tačiau neseniai DELFI publikuotas straipsnis apie tai, kiek derėtų įdėti pinigų į jauniesiems dovanojamą vokelį, sukėlė didžiulį skaitytojų susidomėjimą.

Per avariją Utenos rajone žuvo du žmonės, buvo ribojamas eismas (55)

Pirmadienį per avariją Utenos rajone žuvo du žmonės. 11.52 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Utenos r., Vyžuonų sen., Šiaudinių k. susidūrė mikroautobusas ir lengvasis automobilis.