Fotografijos su žinomais komikais: lažybos ar gerai apgalvota reklama?

 (7)
Būtų visai nekeista, jei artimiausiu metu studentė iš Vilniaus Viktė Jacytė (21) taptų lažybų simboliu Lietuvoje. Mergina susilažino su drauge, jog iki Naujųjų Metų jai pavyks nusifotografuoti su 1000 skirtingų vyriškosios lyties atstovų. Viktės „Facebook“ paskyroje šiam tikslui sukurtas viešas albumas „Lažybos 2013“, kuriame dabar patalpinta daugiau nei 200 nuotraukų. Žinia apie tai internete pasklido labai greitai, tačiau išradingieji lažybų „sekėjai“ įžvelgė ne tik paprastą dviejų draugių sandėrį, bet ir gerai apgalvotą reklamą.
© Shutterstock nuotr.

Negalima nepastebėti to, jog Viktės nuotraukų albume galima išvysti ir žinomų veidų. Vienas iš jų – humoristas Mantas Katleris. „Humoro klubo“ narys stovi vienoje iš daugelio nuotraukų ir kartu su Vikte laiko užrašą „Lažybos 2013“. Ši bendra nuotrauka sulaukė nemenko „Facebook“ vartotojų dėmesio, tačiau, kad ir kiek komentaruose jie beklaustų, kieno iniciatyva padaryta ši fotografija, konkretaus atsakymo nei Mantas, nei Viktė nepateikia.

Komentatoriai po nuotrauka pamatė ir M. Katlerio kolegos iš „Humoro klubo“, komiko Pauliaus Ambrazevičiaus pasisakymus. Pirmiausia Viktei „sekėjų“ buvo juokais siūloma nusifotografuoti ne tik kartu su P. Ambrazevičiumi, bet ir su visais „Humoro klubo“ nariais. Atrodė, kad viskas ir baigsis komentarų lygmenyje, tačiau kitą dieną pasirodė straipsnis apie bendrą Viktės ir Manto nuotrauką, kuris taip pat sulaukė nemažai susidomėjimo. Taigi, laikui bėgant, komentarai po minėtąja nuotrauka ir kiti sutapimai kai kuriems lažybų „sekėjams“ sukėlė įtarimų, kad visos lažybos – tik gerai apgalvota „Humoro klubo“ naujojo turo „Keturiasdešimt metų scenoje“, kuris prasidės šių metų spalio mėnesį, reklamos dalis. Išgirdęs šią informaciją, nutariau ją patikrinti.

Susisiekęs su pačia Vikte, išgirdau tik smagų juoką ir ironišką klausimą, ar tikrai manau, jog taip galėtų būti? „Baikit juokus, tai tikrai ne „Humoro klubo“ reklama. Šie vyrukai yra savo srities profesionalai, kurie jau turi savo sparčiai besiplečiantį gerbėjų ratą, tad tokios „pijarinės“ reklamos jiems tikrai nebereikia. Salės ir taip lūžta per jų pasirodymus tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme!“, - greitai ir su šypsena veide atsakė mergina (...).

Aišku, išgirsti tik vienos pusės nuomonę nebūtų labai korektiška, tad suskubau susisiekti ir su pačiais komikais - M. Katleriu bei „Humoro klubo“ vadybininku P. Ambrazevičiumi. „Ne, tai niekaip nesusiję su „Humoro klubu“. Aš tiesiog visai neblogai pažįstu Viktę ir pasiūliau jai nusifotografuoti kartu, kad išpopuliarinčiau jos lažybas. Tik tiek.“, - šypsosi Mantas.

Paulius buvo šiek tiek konkretesnis, bet vis vien nestokojo humoro jausmo: „Norėčiau, kad tai būtų koks nors labai gudrus „Humoro klubo“ marketinginis triukas, bet taip nėra“. Tačiau pridūrė ir tai, kad apie lažybas žino: „Aha, apie lažybas girdėjau, Viktę esu matęs gyvai, kartu su ja, Mantu ir dar keletu žmonių šiemet skridom oro balionu“. Išklausytos trys nuomonės, o kaip yra išties, tai spręskite patys! (...).

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Bažnyčioje susituokusią porą nustebino iš kunigo gauti pinigai (57)

Nors lietuviai vis dar noriai tuokiasi bažnyčioje ir siekia būti palaiminti Dievo akyse, kunigas Ričardas Doveika neseniai DELFI atskleidė, kad dalies tautiečių įnoriai net ir jį išmuša iš vėžių. Kunigą piktina ne tik lietuvių noras visas religines apeigas atlikti kuo greičiau, bet ir nesupratimas, kad būtina vestuvių proga aukoti bažnyčiai ir išdėstė to priežastis. DELFI skaitytojus ši tema irgi sudomino ir jie aktyviai dalinosi savo įžvalgomis ir patirtimi DELFI diskusijų platformoje.

Padėkite surasti: Žaliakalnyje įvykdyta įžūli mobiliojo telefono vagystė (40)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas praneša apie brangaus mobiliojo telefono vagystę. Plėšimas esą įvykdytas Žaliakalnyje, Kaune. Kaunietis prašo padėti surasti ilgapirščius.

Lietuvių liudijimai iš Mančesterio: evakuaciją vykdantys darbuotojai nesulaikė ašarų (102)

Sprogimas, šūksniai ir masinė panika – šį siaubą savo akimis matė Mančesteryje gyvenančios lietuvaitės Dominykos draugas pirmadienio vakarą, kai atlikėjos Arianos Grande koncerto metu buvo įvykdytas teroristinis išpuolis. Lietuviai su DELFI Piliečiu dalijasi, kaip šiuo metu atrodo nelaimę išgyvenęs miestas ir kaip jame jaučiasi išpuolio sukrėsti žmonės.

Po feisbuką plinta romantiškas laiškas: padėkite pakeisti likimą – noriu rasti šią moterį (74)

Feisbuke nuo gegužės 19 d. pamažu pradėjo sklisti keistas įrašas, turintis sudominti visas moteris, vardu Diana. Vienos jų ieško trejus metus su šio vardo moterimi susirašinėjęs žmogus. Jis parašė romantišką laišką, kuriuo siekia rasti jam brangų žmogų. Su šio žmogaus leidimu publikuojame laišką, kviečiame perskaityti ir juo pasidalyti su jums pažįstamomis Dianomis!

Padėkite: Vilniuje dingo reta papūga Doleris! (28)

Gegužės 20 d. apie 17 val. Vilniaus pakraštyje šalia Šilo ežero esančiose sodų bendrijose dingo Lietuvoje retos rūšies Eclectus roratus polychloros patinėlis. Manome, kad jis galėjo nuskristi į šalia esančias sodų bendrijas...