Fotografijos su žinomais komikais: lažybos ar gerai apgalvota reklama?

 (7)
Būtų visai nekeista, jei artimiausiu metu studentė iš Vilniaus Viktė Jacytė (21) taptų lažybų simboliu Lietuvoje. Mergina susilažino su drauge, jog iki Naujųjų Metų jai pavyks nusifotografuoti su 1000 skirtingų vyriškosios lyties atstovų. Viktės „Facebook“ paskyroje šiam tikslui sukurtas viešas albumas „Lažybos 2013“, kuriame dabar patalpinta daugiau nei 200 nuotraukų. Žinia apie tai internete pasklido labai greitai, tačiau išradingieji lažybų „sekėjai“ įžvelgė ne tik paprastą dviejų draugių sandėrį, bet ir gerai apgalvotą reklamą.
© Shutterstock nuotr.

Negalima nepastebėti to, jog Viktės nuotraukų albume galima išvysti ir žinomų veidų. Vienas iš jų – humoristas Mantas Katleris. „Humoro klubo“ narys stovi vienoje iš daugelio nuotraukų ir kartu su Vikte laiko užrašą „Lažybos 2013“. Ši bendra nuotrauka sulaukė nemenko „Facebook“ vartotojų dėmesio, tačiau, kad ir kiek komentaruose jie beklaustų, kieno iniciatyva padaryta ši fotografija, konkretaus atsakymo nei Mantas, nei Viktė nepateikia.

Komentatoriai po nuotrauka pamatė ir M. Katlerio kolegos iš „Humoro klubo“, komiko Pauliaus Ambrazevičiaus pasisakymus. Pirmiausia Viktei „sekėjų“ buvo juokais siūloma nusifotografuoti ne tik kartu su P. Ambrazevičiumi, bet ir su visais „Humoro klubo“ nariais. Atrodė, kad viskas ir baigsis komentarų lygmenyje, tačiau kitą dieną pasirodė straipsnis apie bendrą Viktės ir Manto nuotrauką, kuris taip pat sulaukė nemažai susidomėjimo. Taigi, laikui bėgant, komentarai po minėtąja nuotrauka ir kiti sutapimai kai kuriems lažybų „sekėjams“ sukėlė įtarimų, kad visos lažybos – tik gerai apgalvota „Humoro klubo“ naujojo turo „Keturiasdešimt metų scenoje“, kuris prasidės šių metų spalio mėnesį, reklamos dalis. Išgirdęs šią informaciją, nutariau ją patikrinti.

Susisiekęs su pačia Vikte, išgirdau tik smagų juoką ir ironišką klausimą, ar tikrai manau, jog taip galėtų būti? „Baikit juokus, tai tikrai ne „Humoro klubo“ reklama. Šie vyrukai yra savo srities profesionalai, kurie jau turi savo sparčiai besiplečiantį gerbėjų ratą, tad tokios „pijarinės“ reklamos jiems tikrai nebereikia. Salės ir taip lūžta per jų pasirodymus tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme!“, - greitai ir su šypsena veide atsakė mergina (...).

Aišku, išgirsti tik vienos pusės nuomonę nebūtų labai korektiška, tad suskubau susisiekti ir su pačiais komikais - M. Katleriu bei „Humoro klubo“ vadybininku P. Ambrazevičiumi. „Ne, tai niekaip nesusiję su „Humoro klubu“. Aš tiesiog visai neblogai pažįstu Viktę ir pasiūliau jai nusifotografuoti kartu, kad išpopuliarinčiau jos lažybas. Tik tiek.“, - šypsosi Mantas.

Paulius buvo šiek tiek konkretesnis, bet vis vien nestokojo humoro jausmo: „Norėčiau, kad tai būtų koks nors labai gudrus „Humoro klubo“ marketinginis triukas, bet taip nėra“. Tačiau pridūrė ir tai, kad apie lažybas žino: „Aha, apie lažybas girdėjau, Viktę esu matęs gyvai, kartu su ja, Mantu ir dar keletu žmonių šiemet skridom oro balionu“. Išklausytos trys nuomonės, o kaip yra išties, tai spręskite patys! (...).

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Londone gyvenanti lietuvė: belieka džiaugtis, kad tuo metu buvau kitur (13)

Sveiki, esu Karolina Tišikaitė, žurnalistikos studentė Roehamptono universitete. Šiandien aplankiau vietą, kur užvakar įvyko teroristinė ataka. Norėjau pasidalinti, kaip mano nuomone Londono žmonės reaguoja į šiuos baisius įvykius. Nuotraukos fotografuotos vakar, apie 15 val. dienos (Anglijos laiku).

Moteris ne juokais pratrūko: kviečiu visus kauniečius pasivažinėti „linksmaisiais kalneliais“ (17)

Anksčiau dažną Kauno miesto gyventoją neramindavo duobėtos gatvės. Šiuo metu ši opi dilema beveik išspręsta – gatvių remonto darbai jau kurį laiką įgavę pagreitį. Tačiau, kaip sakoma, „bėda po vieną nevaikšto“. Taip nutiko ir šiuo atveju. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojos Agnės žinia apie prastą automobilių stovėjimo aikštelės, esančios greta parduotuvės „Trys berželiai“, (Taikos pr. 113) būklę.

Liko sužavėta: taip turėtų dirbti kiekvienas valstybei tarnaujantis žmogus... (9)

Į Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentą atkeliavo padėka Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 4-osios komandos ugniagesiams gelbėtojams. Ją atsiuntė Kaune į nelaimę patekusi vairuotoja Laura Radzevičiūtė: „Noriu pasidžiaugti Kauno ugniagesių darbu, operatyvumu, gebėjimu padėti žmogui ištikus nelaimei ir, svarbiausia, ne biurokratiniu, o žmogišku ir atsakingu požiūriu į atliekamą darbą ir į besikreipiantį žmogų.“

Balsuok! Mokiniai įamžino Lietuvos kraštovaizdį! (5)

Kovo pradžioje DELFI Pilietis kartu su Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakultetu pakvietė moksleivius dalyvauti konkurse ir siųsti savo kūrinius. Kviečiame balsuoti už Jums labiausiai patinkantį mokinių atsiųstą darbą, kuriuo buvo siekiama atkreipti dėmesį į kraštovaizdį kaip gamtos vertybę, kurią privalome išsaugoti ateities kartoms!

Feisbuką apskriejo vaizdo įraše įamžintas Vilniaus kelininkų darbas (38)

Šią savaitė feisbuką apskriejo odontologo Artur įamžintas vaizdo įrašas – jame matyti, kaip vieną Vilniaus gatvę remontuojantys kelininkai tai daro itin originaliai. Užpildę duobes asfaltu, darbuotojai tiesiog kojomis patrypčioja, kad jis tolygiai uždengtų ertmę. Toks vaizdelis itin nustebino vilniečius – vaizdo įrašu pasidalijo beveik 3 tūkst. žmonių, o jį komentavę žmonės stebėjosi tokiu kelininkų darbu. „Grindos“ atstovai kelininkų elgesiu susirūpino, tačiau nurodė, kad suslėgti naudojamo asfalto specialia kelininkų technika nereikia.