Esu patrauklus 30-metis – negaliu rasti mylimosios

 (519)
Esu vienišas vyras iš provincijos, kuriam yra daugiau nei 30 metų. Vedęs nebuvau, vaikų neturiu, ilgalaikiai santykiai nesusiklostė, nes tikrai neatidaviau savęs tiek, kad žmogus, esantis šalia, būtų visiškai laimingas. Bet tai supratau tik tada, kai likau stovėti vienas priešais save, su visomis slegiančiomis mintimis ir širdgėla.
© Shutterstock nuotr.

Aišku, po tam tikro laiko viskas pasimiršta, randi veiklą, kuri veda į priekį, sieki dvasinio tobulėjimo, bet… Vienišumo jausmas niekur nedingsta. Jis tik stiprėja. Vienatvė tampa nepakeliama. Ir taip trūksta to vienintelio Žmogaus, tos Vienintelės, kuriai atiduotum viską.

Kalbant apie mane, esu nuoširdus, švelnus, gėrį dalijantis žmogus, kuris visiškai nevartoja alkoholio, nerūko. Tokiems žmonėms pakankamai sunku, bet didelių problemų dėl to neturiu ir prisitaikau. Kaip ir visiems būna „blogų dienų“, „blogos nuotaikos momentų“, bet visa tai padeda išspręsti sportas. Savo išvaizda nesiskundžiu, esu pakankamai patrauklus ir susitvarkęs vyras. Iki tobulybės toli, bet aš ir nesiekiu tokiu būti.

Kalbant apie materialinius dalykus, viskas puiku. Vadovaujantis darbas, alga, iš kurios tikrai nemažai galiu sau leisti, nuosavas būstas. Atrodytų, viskas puiku – laisvė, galimybės, kuriomis galiu naudotis... Bet ir vėl pasikartosiu, – taip pat vienatvė, kuri taip beprotiškai slegia. Tiesiog esu iš tų, kuriam kaip ir į krantą išmestai žuviai reikia oro, taip man reikia antrosios pusės, kad atsirastų prasmė gyventi ir pildytųsi svajonės.

Atrodytų tiek nedaug, bet kaip surasti tokį žmogų? Po barus ir klubus nevaikštau. Užsiregistravau pažinčių svetainėje, bet kol kas tai tik „žaidimas“. Buvau susitikęs su keliomis moterimis. Viena išsiskyrusi, auginanti vaiką. Vaikas tikrai nėra kliūtis santykiams. Bet iš šio žmogaus pajutau labai didelį nepasitikėjimą vyrais. Suprantama, bendras gyvenimas nesusiklostė, bet tikrai ne visi mes vienodi, ne visų mūsų tikslai tapatūs ir visi mes skirtingai žiūrime į gyvenimą.

Kita moteris buvo mano bendraamžė. Ištekėjusi nebuvo, vaikų neturi, bet ir vėl – neva „visi vyrai vienodi“. Ir apskritai šiam žmogui gyventi vienam geriau, ji jaučiasi laisva. Tai kam tada apskritai vaikščioti į pasimatymus? Negaliu teigti, kad visų moterų požiūris į vyrus ir tarpusavio santykius vienodas, bet susidūriau su tokia realybe. Aišku, nesutikau tos, kuri taptų ta Vienintele, bet kaip ją rasti, jei daugelis aplinkui tik ir kalba, kokie mes vyrai blogi, kaip man gera gyventi vienai, man vyro apskritai nereikia ir t.t.?

Žinau, viskas kažkada baigiasi, ir tampa nauja pradžia. Ir tikrai žinau, kad mano vienatvę pakeis rūpestis, padažnėję širdies dūžiai, bemiegės naktys, nenurimstančios mintys. Bet dabar lyg neišsklaidomas rūkas viską gaubia vienatvė…

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Jaučiatės panašiai? Nesuprantate, kodėl esate vienišas? O gal turite mylimąjį ar mylimąją ir matote, ką neteisingai daro Jūsų vieniši draugai? Savo mintimis, patarimais ir istorijomis galite pasidalinti čia:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (73)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (131)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.