Eilinis rytas sostinėje: šviesoforo signalai ir darbininkai tikrina vilniečių kantrybę

 (12)
Eilinis rytas sostinėje: šviesoforo signalai ir darbininkai tikrina vilniečių kantrybę
© Skaitytojo nuotr.

Įkvėpti, iškvėpti ir suskaičiuoti bent jau iki šimto – tikriausiai ne vienas sostinės vairuotojas rytais atlieka tokį ritualą nervams nuraminti. DELFI skaitytojas pasidalino filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas dar vienas darbo dienos rytas Vilniaus keliuose – tinkamo šviesoforo signalo laukiantis autobusas tveria kelia vairuotojams, kuriems prieš nosį užlenda kelininkų transportas.

„Eilinė diena rojuje“, - pajuokavo skaitytojas, atsiuntęs vaizdelį iš vienos Naujamiesčio mikrorajono gatvės Vilniuje. Skaitytojas pasakojo, jog dėl ilgai degančio žalio šviesoforo signalo, Švitrigailos g. transportas nepajuda nė per metrą, taip užtverdamas kelią kitiems vairuotojams.

„Kelininkų transportas, kaip matosi video pabaigoje, neprideda gėrio prie situacijos“, - sakė jis, užfiksavęs kaip darbininkų automobilis užlenda tiesiai prieš nosį vairuotojui.

Turite užfiksavę panašių vaizdelių Vilniuje ar kituose miestuose? Pasidalinkite el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Eismas“.

www.DELFI.lt
 
12
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Prie Vievio nuo kelio nuriedėjo vilkikas (1)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 14:47
Prie Vievio nuo kelio nuriedėjo vilkikas
DELFI skaitytojo nuotr.
DELFI skaitytojas pranešė, kad apie 14 val. magistralėje už Vievio nuo šlaito nuriedėjo vilkikas.

Moksleiviai tikisi būti įrašyti į Gineso rekordų knygą

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 15:23
Moksleiviai tikisi būti įrašyti į Gineso rekordų knygą
DELFI skaitytojo nuotr.
Šešių moksleivių (Viliaus Šlapelio, Aleksandro Gaškos, Beno Stelmoko, Lino Nasvyčio, Roko Neverdausko, Augustės Tamulytės) ir jų mentoriaus Vyčio Šliažo komanda dvi dienas trukusiame renginyje bandė pagerinti pasaulio rekordą „Daugiausiai lipdukų ant automobilio“.

Naujos statybos butas džiugino vos du mėnesius (177)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 10:06
Nors kartais ir pasirodo vienas ar kitas straipsnis apie nekokybiškai pastatytus butus ir problemas, kurias bando išspręsti naujųjų butų savininkai, tačiau vaisto, padedančio šiose situacijose, reikia ieškoti tarsi „adatos šieno kupetoje“. Pradėjusi tokia įžanga, noriu pasidalinta savąja istorija...

Pirko vieną, gavo kitą (186)

2014 rugsėjo mėn. 29 d. 17:41
Susigundžiau nupirkti dukrytei lėlę Mašenką iš internetinio puslapio. Pirkiniu likau nepatenkinta, nes pardavimui publikuota lėlės nuotrauka, mano galva, neatitiko realybės. Gavusi lėlę, aiškiai mačiau, kad ji skiriasi nuo esamos nuotraukoje.

Supykdė degalinės darbuotojos įžūlumas (164)

2014 rugsėjo mėn. 29 d. 08:55
Nesu reikli klientė, visada stengiuosi maloniai bendrauti su mane aptarnaujančiais žmonėmis. Suprantu, kad aptarnaujantis personalas gali būti pavargęs, todėl nesišypso ir t.t., bet tai, kas nutiko sekmadienio rytą vienoje Šiaulių degalinėje, pribloškė blogąja prasme.