Eilinis rytas sostinėje: šviesoforo signalai ir darbininkai tikrina vilniečių kantrybę

 (12)
Eilinis rytas sostinėje: šviesoforo signalai ir darbininkai tikrina vilniečių kantrybę
© Skaitytojo nuotr.

Įkvėpti, iškvėpti ir suskaičiuoti bent jau iki šimto – tikriausiai ne vienas sostinės vairuotojas rytais atlieka tokį ritualą nervams nuraminti. DELFI skaitytojas pasidalino filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas dar vienas darbo dienos rytas Vilniaus keliuose – tinkamo šviesoforo signalo laukiantis autobusas tveria kelia vairuotojams, kuriems prieš nosį užlenda kelininkų transportas.

„Eilinė diena rojuje“, - pajuokavo skaitytojas, atsiuntęs vaizdelį iš vienos Naujamiesčio mikrorajono gatvės Vilniuje. Skaitytojas pasakojo, jog dėl ilgai degančio žalio šviesoforo signalo, Švitrigailos g. transportas nepajuda nė per metrą, taip užtverdamas kelią kitiems vairuotojams.

„Kelininkų transportas, kaip matosi video pabaigoje, neprideda gėrio prie situacijos“, - sakė jis, užfiksavęs kaip darbininkų automobilis užlenda tiesiai prieš nosį vairuotojui.

Turite užfiksavę panašių vaizdelių Vilniuje ar kituose miestuose? Pasidalinkite el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Eismas“.

www.DELFI.lt
 
12
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Vairavimo pamoka: pramušė betoninę sieną (145)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 10:04
Vairavimo pamoka: pramušė betoninę sieną
DELFI skaitytojo nuotr.
Rasa tiesiog negalėjo ramiai praeiti pro vaizdą, kurį Mažeikiuose išvydo antradienį apie pietus. Mergina išvydo, kaip kiaurai betoninę sieną išnėrė automobilis.

Pas ginekologę nuėjusi emigrantė pasijuto nemaloniai (97)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 15:23
Kad Lietuvoje gydytojai už savo paslaugas iš emigrantų prašo daugiau, buvau girdėjusi, tačiau pati su tuo susidūrusi nebuvau. Bet prieš kelias dienas turėjau galimybę pati tuo įsitikinti.

Ką valgyti už 5 Lt per dieną: dešimties dienų bandymas (223)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 09:40
Pastaruoju metu dažnai tenka skaityti, kad vienam žmogui pavalgyti už 5 litus per dieną praktiškai neįmanoma, tenka susispausti diržus ir nuolat jausti alkį. Na, norėčiau tam paprieštarauti.

Balsuok! Išrink pasaulio lietuvį! (6)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 14:02
Daug talentingų tarptautinę patirtį sukaupusių lietuvių verslininkų, mokslininkų bei kultūros atstovų savo profesine veikla ir pasiekimais kuria teigiamą Lietuvos įvaizdį pasaulyje.

Parodė, kokią eglę Panevėžys puoš Kalėdoms (16)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 14:58
Parodė, kokią eglę Panevėžys puoš Kalėdoms
"Because it's Panevėžys dude" ir DELFI skaitytojo nuotr.
Lietuvos miestai ir miesteliai pamažu jau ruošiasi didžiausiai žiemos šventei – Kalėdoms. Kasmet pagrindiniu puošmenų atributu tampa eglutė, išpuošta miesto centre. Šiemet visi vėl su nekantrumu laukia – kuo didžiuosis didieji miestai? Tikriausiai smalsiausia visiems pamatyti Panevėžio eglutę, kuri praėjusiais metais nustebino ne vieną.