Eilinis rytas sostinėje: šviesoforo signalai ir darbininkai tikrina vilniečių kantrybę

 (12)
Eilinis rytas sostinėje: šviesoforo signalai ir darbininkai tikrina vilniečių kantrybę
© Skaitytojo nuotr.

Įkvėpti, iškvėpti ir suskaičiuoti bent jau iki šimto – tikriausiai ne vienas sostinės vairuotojas rytais atlieka tokį ritualą nervams nuraminti. DELFI skaitytojas pasidalino filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas dar vienas darbo dienos rytas Vilniaus keliuose – tinkamo šviesoforo signalo laukiantis autobusas tveria kelia vairuotojams, kuriems prieš nosį užlenda kelininkų transportas.

„Eilinė diena rojuje“, - pajuokavo skaitytojas, atsiuntęs vaizdelį iš vienos Naujamiesčio mikrorajono gatvės Vilniuje. Skaitytojas pasakojo, jog dėl ilgai degančio žalio šviesoforo signalo, Švitrigailos g. transportas nepajuda nė per metrą, taip užtverdamas kelią kitiems vairuotojams.

„Kelininkų transportas, kaip matosi video pabaigoje, neprideda gėrio prie situacijos“, - sakė jis, užfiksavęs kaip darbininkų automobilis užlenda tiesiai prieš nosį vairuotojui.

Turite užfiksavę panašių vaizdelių Vilniuje ar kituose miestuose? Pasidalinkite el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Eismas“.

www.DELFI.lt
 
12
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Skelbiamas Savaitės prizo laimėtojas!

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 17:47
Dar vienas penktadienis – dar viena galimybė sužinoti, kad tapote DELFI Piliečio prizo laimėtoju! Vėl skelbiame Savaitės autorių, kuris šįkart pelnė sau dovaną už diskusijas sukėlusį tekstą!

Savaitės „Baudos kvitas“: o man reikia dviejų vietų! (13)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 16:54
Savaitės „Baudos kvitas“: o man reikia dviejų vietų!
DELFI skaitytojo nuotr.
Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Pasižadu nemušti: dingo itin retas mopedas (41)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 14:58
Pasižadu nemušti: dingo itin retas mopedas
DELFI skaitytojo nuotr.
Penktadienio naktį, tarp 4 – 9 valandos ryto, Užupyje, tarp Aukštaičių gatvės nr. 6 ir 8 namo buvo pavogtas mopedas „Aprilia Scarabeo Jungle“.

Penkios Ukrainos – karti piliulė didžiajai mūsų kaimynei (9)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 13:55
Penkios Ukrainos – karti piliulė didžiajai mūsų kaimynei
Ukrainos (dabar, jau atrodo, ne tik Ukrainos) įvykius seku jau gerus pusę metų. Tą pusmetį galima peržvelgti ir per metų laikų kaitą: nuo lietingo rudens (prasidėjusio, beje, Vilniuje), kai lyg paskutinis nukritęs lapas persipildė ukrainiečių kantrybės taurė ir prasidėjo permainų žiema šildoma jaunų širdžių, degančių aikščių, ir karšto ukrainiečių kraujo, deja ir tiesiogiai nudažiusio iškritusį baltą sniegą.

Paskutinė galimybė Ukrainai išsivaduoti iš priespaudos (7)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 11:37
„Nėra daugiau laisvės, likimo atimtos,/ Tik viltis viena vienintelė liko:/ Viltis sugrįžti nors kartą į Ukrainą, Pažvelgti į šalį, taip artimą be galo...“ Būtent tokiais viltingais žodžiais pradeda savo eiles viena žinomausių Ukrainos poečių – Lesia Ukrainka (Larisa Kosač), aprašydama savo ilgesį tėvynei, kurie puikiai atitinka daugelio mano sutiktų ukrainiečių požiūrį į savo gimtinę.