Eilinis rytas sostinėje: šviesoforo signalai ir darbininkai tikrina vilniečių kantrybę

 (12)
Eilinis rytas sostinėje: šviesoforo signalai ir darbininkai tikrina vilniečių kantrybę
© Skaitytojo nuotr.

Įkvėpti, iškvėpti ir suskaičiuoti bent jau iki šimto – tikriausiai ne vienas sostinės vairuotojas rytais atlieka tokį ritualą nervams nuraminti. DELFI skaitytojas pasidalino filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas dar vienas darbo dienos rytas Vilniaus keliuose – tinkamo šviesoforo signalo laukiantis autobusas tveria kelia vairuotojams, kuriems prieš nosį užlenda kelininkų transportas.

„Eilinė diena rojuje“, - pajuokavo skaitytojas, atsiuntęs vaizdelį iš vienos Naujamiesčio mikrorajono gatvės Vilniuje. Skaitytojas pasakojo, jog dėl ilgai degančio žalio šviesoforo signalo, Švitrigailos g. transportas nepajuda nė per metrą, taip užtverdamas kelią kitiems vairuotojams.

„Kelininkų transportas, kaip matosi video pabaigoje, neprideda gėrio prie situacijos“, - sakė jis, užfiksavęs kaip darbininkų automobilis užlenda tiesiai prieš nosį vairuotojui.

Turite užfiksavę panašių vaizdelių Vilniuje ar kituose miestuose? Pasidalinkite el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Eismas“.

www.DELFI.lt
 
12
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Neištvėrę Kauno gyventojai duobes užtaisė patys (22)

2014 lapkričio mėn. 20 d. 13:48
Neištvėrę Kauno gyventojai duobes užtaisė patys
DELFI skaitytono nuotr,
Kauno Dainavos mikrorajono Partizanų gatvės gyventojai kreipėsi į Kauno miesto valdininkus, tačiau... Lėšų gyventojų kiemų duobių tvarkymui nenumatyta, ar numatyta tiek, kad gyventojai savo lėšomis turi rūpintis kiemų gerove?

Šiurpios istorijos: pakeleivis paklausė – „O jei tave nužudyčiau?“ (71)

2014 lapkričio mėn. 20 d. 15:49
Po siaubingos nelaimės Vakarų Lietuvoje, netyla kalbos, ar galima keliauti pakeleivingais automobiliais. DELFI skaitytojai pradėjo dalintis šiurpiomis istorijomis, kas yra nutikę jiems, keliaujant su nepažįstamaisiais. Vis dėlto, yra ir tokių, kurie tokį keliavimo būda palaiko, tik pataria būti atsargiems.

Su nepažįstamuoju keliavusio vaikino istorija: kelionė buvo labai nejauki (225)

2014 lapkričio mėn. 19 d. 17:27
Klaipėdos universitete studijavusios merginos žūtis, kai ši sėdo į nepažįstamo vaikino automobilį ir buvo nužudyta, privertė mane prisiminti kelionę iš Šilutės į Klaipėdą. Klaipėdoje turėjau būti lygiai 6 valandą ryte.

Apie tyrą vyro meilę sužinojo tik po skaudžios nelaimės (19)

2014 lapkričio mėn. 19 d. 15:40
Mano istorijoje nebus erotikos. Paskaičiau, kad rengiamas konkursas apie meilės istoriją, ir krito į širdį skausmas prisiminus mano pirmąją meilę. Užsnūdau ir susapnavau, kad jis pašarvotas, tad vos netrūko mano širdis ir nubudau, nes, pagalvojau, jei neparašysiu – nebus ramybės. Tai lyg savotiška saviterapija.

Nelaimė Šilutėje priminė skaudžią praeitį gimtajame mieste (6)

2014 lapkričio mėn. 19 d. 13:28
Kraupios naujienos apie šilutiškio, įtariama, padarytą nusikaltimą atgaivino DELFI skaitytojo prisiminimus apie gimtąjį miestą. Gyvenimas jame vyrui laimės neatnešė – dar būdamas vaikas, pirmuosius savo metus jis praleido kalėjime, su ten kalinčia mama.