Eilinis rytas sostinėje: šviesoforo signalai ir darbininkai tikrina vilniečių kantrybę

 (12)
Eilinis rytas sostinėje: šviesoforo signalai ir darbininkai tikrina vilniečių kantrybę
© Skaitytojo nuotr.

Įkvėpti, iškvėpti ir suskaičiuoti bent jau iki šimto – tikriausiai ne vienas sostinės vairuotojas rytais atlieka tokį ritualą nervams nuraminti. DELFI skaitytojas pasidalino filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas dar vienas darbo dienos rytas Vilniaus keliuose – tinkamo šviesoforo signalo laukiantis autobusas tveria kelia vairuotojams, kuriems prieš nosį užlenda kelininkų transportas.

„Eilinė diena rojuje“, - pajuokavo skaitytojas, atsiuntęs vaizdelį iš vienos Naujamiesčio mikrorajono gatvės Vilniuje. Skaitytojas pasakojo, jog dėl ilgai degančio žalio šviesoforo signalo, Švitrigailos g. transportas nepajuda nė per metrą, taip užtverdamas kelią kitiems vairuotojams.

„Kelininkų transportas, kaip matosi video pabaigoje, neprideda gėrio prie situacijos“, - sakė jis, užfiksavęs kaip darbininkų automobilis užlenda tiesiai prieš nosį vairuotojui.

Turite užfiksavę panašių vaizdelių Vilniuje ar kituose miestuose? Pasidalinkite el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Eismas“.

www.DELFI.lt
 
12
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Įvertink šį straipsnį

Piliečių naujienos

Klausimai, į kuriuos atsakymus turite žinoti (5)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 16:03
Klausimai, į kuriuos atsakymus turite žinoti
Kaip manote, ar Lietuvoje gali būti dislokuotas branduolinis ginklas? Atsakymas į šį klausimą yra trumpas ir paprastas – ne, nebent būtų pakeista Konstitucija. Lietuvos Respublikos Konstitucijos 137 straipsnis aiškiai nurodo, kad „Lietuvos Respublikos teritorijoje negali būti masinio naikinimo ginklų”.

Nufilmavo pasivažinėjimą ant automobilio stogo (9)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 13:54
Pasivažinėjimas ant stogo? Kodėl gi ne. Tikriausiai taip svarsto kai kurie lietuvaičiai, ne tik elgdamiesi pavojingai, bet tokį elgesį dar ir užfiksuodami filmavimo kamera bei keldami į socialinius tinklus.

Naktinį Vilniaus dangų nudažė spalvomis (10)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 10:26
Naktinį Vilniaus dangų nudažė spalvomis
DELFI skaitytojo nuotr.
Rugsėjo 20 d. naktinis dangus virš sostinės nusidažė kone visomis vaivorykštės spalvomis – šeštąjį kartą čia vyko festivalis „Vilniaus fejerija 2014“. Jo metu danguje buvo galima stebėti įspūdingus fejerverkus. Juos užfiksavo DELFI skaitytojas Vytautas Šauklys.

Mano vestuvės: blogiausiame sapne nebūčiau to įsivaizdavusi (124)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 16:36
Savo vestuves planavome ypač kruopščiai. Kiekviena detalė turėjo būti gerai apgalvota ir tobulai įgyvendinta. Šeši mėnesiai intensyvaus galvojimo ir pasiruošimo. Vestuvių išvakarėse tvirtai tikėjau – artėja geriausia mano gyvenimo diena.

Savaitgalį „Audi“ automobilis partrenkė dviratininką (1)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 10:07
Avarija
DELFI skaitytojas pranešė, kad rugsėjo 20 d., šeštadienį, apie 17.30 val. kelyje Kaunas-Alytus netoli Kauno įvyko avarija.