Duobės Kaune: ne taiso, o nudažo?

 (22)
Duobėtos gatvės – bėda, apie kurią išgirdę Lietuvos gyventojai dažniausiai prisimena Kauną. Nors su šia problema mėginama kovoti, vis dar pasitaiko kurioziškų situacijų, kurias pamatę gyventojai piktinasi, kad įdedama per mažai pastangų jai išspręsti.
© Skaitytojo nuotr.

DELFI skaitytojas Aidas atsiuntė nuotrauką iš laikinojoje sostinėje esančios Technikos g., kurioje nufotografuota perėjoje esanti duobė. „Šitaip Kauno kelininkai užtaiso duobes, nudažo ir duobės kaip nebūta“, - rašė jis.

Esate užfiksavę panašių vaizdelių? Pasidalinkite el.paštu pilieciai@delfi.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (7)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (34)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (11)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (50)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.

Klaipėdoje keistas vairuotojo elgesys sutrikdė kitą eismo dalyvį (11)

TV Reidas savo feisbuko paskyroje pasidalino video registratoriumi užfiksuota situacija, kai vairuotojas Klaipėdoje važiuoja prieš eismą.