Du būdai, išgelbėsiantys nuo rutinos virtuvėje

 (7)
Kartais nė nesusimąstome, kaip paprastai galime sutaupyti laiko ir kai kuriuos dalykus atlikti žymiai lengviau ar paprasčiausiai...linksmiau. Pakanka į įprastus buities darbus pažvelgti naujai ir šie širdžiai gali tapti mielesni. DELFI skaitytoja pasidalino su portalu dviem interneto platybėse rastais filmukais, kuriuose demonstruojama, kaip du darbus virtuvėje atlikti visiškai kitaip.
© DELFI

Pirmasis būdas skirtas labai skusti bulvių nemėgstantiems, bet netikėtus sprendimus dievinantiems žmonėms. Tiesa, puodui bulvių nuskusti jums prireiks daugiau nei peilio – teks naudoti ir vandens žarną, kibirą ir grąžtą su šepetėliu.

Tuo metu nedidelius pomidorus salotoms supjaustyti itin paprasta – salotų mėgėjams pakaks dviejų lėkštučių ir peilio bei kelių sekundžių laiko:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (50)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.