Dovanojusiems šypsenas - prizai!

Visą savaitę DELFI skaitytojai dalijosi švytinčiomis savo šypsenomis - gegužės 1-ąją minint Lietuvos narystės Europos Sąjungoje (ES) 10-ąsias metines už tai juos apdovanojame!
© DELFI / Kiril Čachovskij

Nuo balandžio 22 d. DELFI kartu su Prezidentūra kvietė visus Lietuvos žmones padovanoti savo šypseną Europai ir parodyti, kad esame laimingi gyvendami europietiškoje Lietuvoje.

DELFI skaitytojai savo balsais lėmė, kurių šypsenų savininkai labiausiai nusipelnė prizo. Laimėtojais tapo M. Kiaunytė, D. Godelis ir A. Volosevič, jiems bus įteikti žaidimai „Europa“.

Apdovanojamos ir trys nuotraukas siuntusios mokyklos - Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija ir Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokykla. Jos laimi didžiulius sieninius Europos Sąjungos žemėlapius.

Su laimėtojais bus susisiekta asmeniškai.

Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (48)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (122)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (95)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (14)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.