Didžiuosiuose mandarinuose – nemalonus radinys

 (120)
Du kartus „Maximoje“ mandarinus įsigijusiam DELFI skaitytojui vienas iš apsipirkimų nebuvo sėkmingas – jis sako didžiuosiuose mandarinuose radęs kirminą.

Pasak vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas gyvis, atsiuntusio DELFI skaitytojo, jis mandarinus su kirminu nusipirko Klaipėdoje, prekybos centre „Akropolis“ esančioje „Maxima“ parduotuvėje.

Tiesa, vaizdo įraše jis sakė netyčia susimaišęs ir užfiksavęs kitą kvitą – Gargžduose pirktų mažųjų mandarinų, kurie buvę kokybiški.

DELFI dėl nekokybiškų skaitytojo įsigytų mandarinų kreipėsi į prekybos tinklo „Maxima“ atstovę Renatą Saulytę. Ji apgailestavo dėl susidariusios situacijos – pasak jos, deja, patikrinti visų gautos siuntos mandarinų nėra galimybių.

„Apgailestaujame dėl šios nemalonios situacijos. Stengiamės užtikrinti, kad „Maxima“ parduotuvėje būtų parduodamos tik kokybiški produktai. Gavę informaciją apie kenkėjus mandarinuose, iškart informavome minėtą parduotuvę ir šiuo metu atliekami prevenciniai patikros veiksmai. Taip pat informavome kitas savo tinklo parduotuves, kuriose taip pat vykdomi minėtų vaisių patikrinimai.

Kiek mums žinoma, daugiau panašių atvejų susijusių su gyviais mandarinuose nei mūsų Infolinija, nei parduotuvės bent kol kas nėra užfiksavusios. Kenkėjai mandarinuose galėjo atsirasti dėl jiems veistis palankių klimato sąlygų – neįprastai šiam sezonui šiltų orų ir drėgmės. Mandarinus mes perkame iš tiekėjų. Vaisiai visada kruopščiai perrenkami, atsitiktinai parinkus perpjaunami ir patikrinami. Tai daroma visuomet, tikrinama kiekviena gauta siunta. Deja, patikrinti visų gautos siuntos mandarinų neturime galimybių. Primename, kad įsigijus nekokybišką prekę klientas ją visada gali grąžinti ir jam bus sugrąžinti sumokėti pinigai. Svarbu tik turėti pirkimo kvitą“, – sakė ji.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (48)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (124)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (95)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (14)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.