Didžiojoje Britanijoje jaunimo simfoninis orkestras koncertavo net tris kartus

 (9)
Pirmą kartą Crawley mieste, Didžiojoje Britanijoje, įvyko net trys jaunimo simfoninio orkestro koncertai.
"Svajonė"

Šių metų liepos mėnesį Didžiosios Britanijos Crawley miestas sulaukė svečių iš Lietuvos. Tai - Alytaus muzikos mokyklos jaunimo simfoninis orkestras „Svajonė“. Orkestro režisieriai ir dirigentai - Pranas Stepanovas, Daiva Martikonytė, Justina Jočytė – Orinienė.

Pirmas koncertas vyko mormonų bažnyčioje liepos 25 d. (ketvirtadienį). Antrasis - Crawley miesto aikštėje liepos 26 d. (penktadienį). Na, o trečiasis - liepos 28 d. (sekmadienį) 13 val. Koncertas - Melos festivalio atidarymas (Mela international festival, THE HAWTH The Hawth avenue, Crawley, RH10 6YZ).

Apsilankiau Crawley mieste ir užfiksavau keletą akimirkų iš šio koncerto. Tad skubu dalintis nuotraukomis.


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Šiukšlės Karoliniškėse bado akis: patys gyventojai turėtų susizgribti (82)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, norėdamas paviešinti nepakenčiamą šiukšlių situaciją Vilniaus Karoliniškių mikrorajone, Gerbutavičiaus g. 10. Anot jo, vaizdas ne tik atgrasus, bet ir darantis blogą įtaką mokiniams. „VSA Vilnius“ komunikacijos specialistas Mindaugas Grinius aiškina, kad atliekų tvarkytojai už šiukšlių tvarkymą atsakingi tik išvežimo metu.

Įsiutino „Lietuvos geležinkelių” sprendimas kelti kainas: noriu skelbti boikotą (174)

Turbūt daugelis girdėjote naujieną, kad nuo liepos 1 d. traukinių bilietai yra branginami, neva per didelis žmonių srautas jais važiuoja. Bet mes, kaip ir dažnai būdinga mūsų tautai, paburnosim, jog kyla kainos ir viskas tuo pasibaigs.

Nufilmavo: vairuotojo laikas svarbesnis nei KET (8)

Kartais pasižiūrėjus į keliuose susidariusias situacijas, galima pagalvoti, jog kai kurie vairuotojai ne tik jaučiasi viršesni kitų vairuotojų atžvilgiu, bet ir visiškai nepaiso kelių eismo taisyklių. Akiplėšiško vairavimo pavyzdį užfiksavo ir portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (53)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.