Didžiojoje Britanijoje jaunimo simfoninis orkestras koncertavo net tris kartus

 (9)
Pirmą kartą Crawley mieste, Didžiojoje Britanijoje, įvyko net trys jaunimo simfoninio orkestro koncertai.
"Svajonė"

Šių metų liepos mėnesį Didžiosios Britanijos Crawley miestas sulaukė svečių iš Lietuvos. Tai - Alytaus muzikos mokyklos jaunimo simfoninis orkestras „Svajonė“. Orkestro režisieriai ir dirigentai - Pranas Stepanovas, Daiva Martikonytė, Justina Jočytė – Orinienė.

Pirmas koncertas vyko mormonų bažnyčioje liepos 25 d. (ketvirtadienį). Antrasis - Crawley miesto aikštėje liepos 26 d. (penktadienį). Na, o trečiasis - liepos 28 d. (sekmadienį) 13 val. Koncertas - Melos festivalio atidarymas (Mela international festival, THE HAWTH The Hawth avenue, Crawley, RH10 6YZ).

Apsilankiau Crawley mieste ir užfiksavau keletą akimirkų iš šio koncerto. Tad skubu dalintis nuotraukomis.


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (21)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (153)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.

Lietuvi, atsipeikėk: jei nesituokia, nereiškia, kad paliks (77)

Kaip mes galime siekti tolerancijos „kitoms“ visuomenės grupėms, jei nesugebame toleruoti vienas kito? Tarp vyresnių žmonių nusistovėję stereotipai dusina kiekvieną iš mūsų, nes tobulų nėra. Stereotipai apie šeimą, vyriškus vyrus ir moteriškas moteris, vaikų kiekį ir pinigus.

DELFI skaitytojai užfiksavo: į Kauną sugrįžo sniegas (12)

Nors po savaitės jau sulauksime pirmosios pavasario dienos, žiema lengvai pasitraukti nenori – kaip pranešė DELFI skaitytojai Kaune, trečiadienio popietę laikinojoje sostinėje pasnigo.

Švęsdami 160-asias Įkūrėjo metines, skautai pasitiko saulę (5)

Jei šiandien gatvėje, darbovietėje ar mokykloje išvysite žmones, pasipuošusius skautiškais kaklaraiščiais, nenustebkite – taip vasario 22 d., skautų Įkūrėjo dieną mini viso pasaulio skautai. Tradiciškai šią dieną skautai visame pasaulyje pradeda kartu pasitikdami pirmuosius saulės spindulius. Ne išimtis – ir Lietuva, rašoma pranešime spaudai.