Demaskuotas „Facebook“ sensacija tapęs svajonių jaunikis

 (102)
Vilniaus rajone ieškantis darbo. Mokantis formatuoti, instaliuoti kompiuterius, ruošti dažymui kėbulus, perkraustyti baldus, rusų, anglų kalbas, groti gitara ir gal net vargonais, prižiūrėti vaikus, taisyti buitinę techniką, virinti, skersti gyvulius, rūkyti mėsą, pūsti dešras ir konsultuoti įvairiais gyvenimo klausimais.
© Asmeninio archyvo nuotr.

Visai nenuostabu, kad tokį skelbimą socialiniame tinkle išplatinęs asmuo sulaukė didžiulio susidomėjimo. Su klaidomis parašytu jo skelbimu, kuriame nurodytas telefono numeris ir elektroninio pašto adresas, dalijamasi iki šiol.

Vilniaus rajone darbo ieškantis pilietis X internautų pramintas žmogumi orkestru, svajonių jaunikiu. Apibendrinant, daug žadantis. Tačiau pabandžius asmeniškai susisiekti paaiškėjo kraupi tiesa. Tokio žmogaus tiesiog nėra. Kaip ir elektroninio pašto adreso. Telefonas – amžinai užimtas.

Vis dėlto, iniciatyva prisistatyti surašant viską, ką moki ar manai mokantis, neliko be atgarsio. Kaip ir skelbime paliktos rašybos klaidos, tariamajam žmogui orkestrui suteikusios gyvybės, o skambinantiems – vilties, kad Vilniaus rajono gyventojas ne X, o tikras žmogus.

Socialiniuose tinkluose dalindamiesi pavyzdiniu skelbimu vyrai sudarinėjo savo gebėjimų sąrašus, o vienas jų išplatino skelbimą, kuriame ieško moters, mokančios: virti, kepti, troškinti, apkabinti, sodinti, ravėti, siuvinėti, megzti, šluostyti, daiginti, skiesti, druskinti, maišyti, nerti, plaukti, garbanoti ir t.t. ir panašiai.

Pasidalinkite savo patirtimi – ar esate bandę internetu ieškoti darbo? O gal jums yra pavykę internetu ne įsidarbinti, o rasti meilę? Pasidalinkite savo patirtimi – ar šiais laikais virtualiai galima susikurti geresnį gyvenimą per internetą?

Savo patirtimi galite pasidalinti žemiau arba el.paštu pilieciai@delfi.lt:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (37)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (83)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.

Konsultantei trūko kantrybė: anūkai, padėkite seneliams pirkti elektroninėse parduotuvėse (123)

Rašau visų internetinių parduotuvių konsultantų vardu. Blogų klientų pasitaiko visur, bet ryški tendencija privertė išskirti vieną labai konkrečią grupę – pensijinio amžiaus žmones.