DELFI skaitytoja: žmonėms besimėgaujant Eurovizija, įvykdytas vandalizmo išpuolis

 (50)
Sekmadienį ryte gausybės panevėžiečių laukė itin nemalonu staigmena. Kažkas taip siautėjo naktį, kad 39 automobilių savininkams pridaryta daug nemalonumų.
Panevėžyje chuliganai subadė 39 automobilių padangas
© DELFI skaitytojo nuotr.

DELFI skaitytoja Asta pranešė, kad vietos gyventojai sukrėsti tokio bjauraus chuliganų išpuolio.

„Panevėžio mieste sukrečiantis vandalizmo aktas daugeliui automobilių savininkų sugadino nuotaiką ir pridarė nemažai žalos, - neslėpė pasipiktinimo Asta. - Statybininkų gatvės 32 nei aplinkinių namų gyventojai, statantys automobilius nesaugomoje aikštelėje, rado savo transporto priemones subadytomis padangomis.“

Anot Astos, savaitgalį dauguma žmonių stebėjo Eurovizijos finalą. Greičiausiai, tuo r pasinaudojo vandalai, kurie darbavosi iš peties: sugadintas 39-nių savininkų turtas, subadytos po viena, dvi ar po tris kiekvieno automobilio, kuris naktį stovėjo aikštelėje, padangos.

Kaip pasakojo Asta, vandalai nesirinko nei markės, nei automobilio pagaminimo metų, tiesiog badė padangas visiems iš eilės automobiliams.

Policija dėl įvykio pradėjo tyrimą.

DELFI dėkoja skaitytojai Astai už nuotraukas ir informaciją.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (50)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (41)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (94)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (106)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.