Dėl pilvuko kompleksuojančio vyriškio bėda - jokių šortų baseine

 (92)
„Paskelbė karą šortams, o tiksliau - storiems diedukams“, - ironizavo DELFI skaitytojas, negalėjęs patekti į baseiną todėl, kad viešai nenori mūvėti glaudžių.
© Shutterstock nuotr.

DELFI skaitytojas su bėda baseine rodytis su šortais susidūrė buvusiame „Girstučio“, dabar vadinamame Kauno plaukimo centre laikinojoje sostinėje. Vyriškis sakė norėjęs užsukti į baseiną, tačiau pamatęs užrašą, kad „su šortais išvys ir pinigų negrąžins“.

„Su tikromis glaudėmis save mačiau seniai ir daugiau nematysiu, nes su didžiuliu pilvu jaučiuosi nejaukiai, o atrodau, švelniai tariant, nepadoriai. Pirmą kartą pajutau diskriminaciją. Visada užjaučiau žmones kuriuos diskriminuoja, bet tik dabar pajutau, ką jaučia diskriminuojami žmones, nes man uždarytas kelias į „Girstutį“ (dabartinis Kauno plaukimo centras - DELFI)“, - piktinosi jis.

„Tai jo problemos, o mes laikomės higienos normų ir tvarkos. Mes ne Amerika, mes neturime galimybės prie kiekvieno žmogaus pastatyti žmogaus, kad jis nusipraustų, išsigręžtų tas kelnes eidamas į pirtį, išlipęs iš vandens, kad išsipiltų vandenį stovėdamas prie nubėgančio vandens – mes neturim tokios galimybės. O jie (lankytojai – DELFI) net negalvoja, galvoja tik apoie save, bet ne apie kitus žmones, kas yra šalia jų ir ką jie daro su tais šortais“, - kalbėjo Kauno plaukimo centro direktoriaus pavaduotoja Milda Šeibokaitė, pastebėjusi, kad kažin, ar prieš lipdami į baseiną vyrai visuomet švariai nusiprausia po dušu nuogi.

„Taip, mes galim leisti (dėvėti šortus – DELFI), bet tuomet mes priversti pilti daugiau chemijos, po nuo chemijos kas kenčia – mūsų oda, kvėpavimo takai, akys. Pas mus didžioji dalis yra vaikai. Ir mes patys plaukiame ir nenorime savo gerklių toliau alinti chloro išmetimo garais“, - sakė M. Šeibokaitė.

Pasak jos, šortų dėvėti negalima ir dėl saugumo – yra žmonės, kurie sąmoningai atsistoja prie krašto ir nusipila vandenį iš šortų, tačiau taip elgiasi ne visi. „Mes tą vandenį turime išvalyti, nes trapai ne visur yra nuleisti“, - teigė ji, pastebėjusi, kad lietuviai ne visuomet paiso higienos normų – pavyzdžiui, prausiasi ne duše, o kūną šveičia džiakuzi vonioje, į baseiną ateina dar namuose apsivilkę maudymosi kostiumėlius. „Tai tada lipkime visi su apatiniais rūbais ir plaukiokime vandenį“, - piktinosi plaukimo centro darbuotoja.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (58)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (3)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (129)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.