Dėkinga skaitytoja: netiesa, kad pareigūnai tik užpildo „popierius“ ir nieko nedaro

 (22)
Šis trečiadienis turėjo būti lyg ir įprasta diena... Tačiau išgirdau skambantį sūnaus telefoną. Iš kelių pirmų frazių supratau, kad šis skambutis nieko gero nežada. Skambino pusbrolis. Vaikinas buvo pasimetęs, išsigandęs, sutrikęs, nes išėjęs į kiemą prie daugiabučio Vilniuje, staiga suprato, kad rankoje laiko mašinos raktelius, o atrakinti nėra ko...
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Pasak sūnėno, netgi „priėjus dar arčiau, vaizdas išliko tas pats“... tuščia mašinos stovėjimo vieta. Ką tokiu momentu išgyvena žmogus, kuris svajojo keletą metų apie geresnę mašiną (Honda Civic 2008m.), dirbo, taupė... Ir staiga vėl nulis (mašina dėl pinigų stygiaus buvo apdrausta tik civiliniu draudimu).
 
Šią siaubo dieną visi kartu išgyvenome sunkiai. Be galo gaila buvo vaikino, kuris visada buvo draugiškas, paslaugus ir niekam niekada pikto nelinkintis. Mano galvoje sukosi tik vienas klausimas: už ką mūsų šeimai šios pastarosios dvi savaitės buvo tokios negailestingos (prieš savaitę netektis artimo žmogaus), po savaitės - kitas smūgis...
 
Kai rankos jau buvo nusvirę ir tikrai niekas nebetikėjo laiminga pabaiga, staiga įvyko stebuklas, mistika ar dar kažkas...Tos pačios dienos pabaigoje policija pastebėjo nuvarytą mašiną, ją vijosi...Ir laiminga pabaiga – Elektrėnų savivaldybės policijos pareigūnai surado mašiną, paskambino savininkui ir mes ją susigrąžinome. Dar net dabar sunku patikėti..
 
Nuoširdžiausiai norime padėkoti visiems policijos pareigūnams, kurie užregistravo įvykį, persekiojo, bandydami sulaikyti nusikaltėlius, ir, žinoma, Elektrėnų savivaldybės policijos pareigūnams, budėjusiems tą trečiadienio naktį, kurie operatyviai mus informavo apie rastą mūsų mašiną.
 
Dažnai mes pykstame ir kaltiname policijos pareigūnus, kad jie tik užpildo „popierius“ ir daugiau nieko nesiima. Tikrai netiesa - daug yra puikių, savo pareigas sąžiningai atliekančių pareigūnų, tik mes, nebūdami jų „virtuvėje“, nesuprantame, koks jos skonis.
 
Ir dar paskutinis žodis mamoms, kurios „išleido“ į pasaulį tokius vaikus (nusikaltėlius). Jei pagimdėte, nepamirškite ir auklėti. Tik dėl jūsų, tėvų, kaltės vaikai pasuka į nusikaltėlių pasaulį, nešdami skausmą visiems...

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Vilniuje vėjo nuverstas medis sutraiškė užsieniečių išsinuomotą automobilį (68)

Vilniuje kelionė nuomotu automobiliu Izraelio piliečiams buvo itin nemaloni - didžiulis vėjas ant jų užvertė medį.

Vilniaus oro uoste – sumaištis: niekur tokios darbo kokybės neteko matyti (424)

Į DELFI redakciją kreipėsi skaitytoja Vilma Balčiūnienė, šiuo metu esanti Vilniaus oro uoste. Jos teigimu, pastarajame šeštadienio rytą susidarė beviltiška padėtis.

Kaunietis apstulbo pamatęs, ką darbuotojai pridarė kaimyno koridoriuje (29)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, gyvenantys Noreikiškėse, pasidalino nuotrauka, kurioje matosi, kaip kabelinės televizijos ir interneto paslaugas teikiančios įmonės darbuotojai atliko instaliacijos darbus jų namuose.

Priglaudžia gyvūnus, apie kuriuos kiti pamiršta: namais dalijasi su ožiuku ir vištomis (69)

„Trijuose paršeliuose“ gyvena gyvūnai, kurių baigtis – paskerdimas... Tai gyvūnai, išgelbėti iš didžiulių fermų arba smulkių ūkių, iš blogų gyvenimo sąlygų, buvę ligoti gyvūnai. Čia jie turi galimybę gyventi tokį gyvenimą, kokio vertas kiekvienas gyvūnas – laisvai judėti, mėgautis draugų kompanija, gauti skanaus ir kokybiško maisto, jausti tik rūpestį ir meilę, sulaukti gydymo susirgus. Deja, ūkiuose gyvūnai to patirti dažniausiai negali.

To, ką patyrė Vilniaus restorane, nematė net filme: suplėšė pinigus ir metė į veidą atnaujinta 20:09 (390)

Į DELFI kreipėsi skaitytoja Rūta, papasakojusi apie netikėtą vakaro baigtį Vilniaus restorano. „To nesu mačiusi net filmuose“, – prisipažino ji ir laiške papasakojo, kaip maitinimo įstaigos savininkas suplėšė jos vyro paduotus 50 eurų. Restorano „La cocine de Jose“ savininkas prisipažįsta – iš tiesų taip pasielgė, nes neištvėrė nemalonių komentarų, kurių, jo manymu, sulaukė, nes yra užsienietis.