Dėkinga skaitytoja: netiesa, kad pareigūnai tik užpildo „popierius“ ir nieko nedaro

 (22)
Šis trečiadienis turėjo būti lyg ir įprasta diena... Tačiau išgirdau skambantį sūnaus telefoną. Iš kelių pirmų frazių supratau, kad šis skambutis nieko gero nežada. Skambino pusbrolis. Vaikinas buvo pasimetęs, išsigandęs, sutrikęs, nes išėjęs į kiemą prie daugiabučio Vilniuje, staiga suprato, kad rankoje laiko mašinos raktelius, o atrakinti nėra ko...
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Pasak sūnėno, netgi „priėjus dar arčiau, vaizdas išliko tas pats“... tuščia mašinos stovėjimo vieta. Ką tokiu momentu išgyvena žmogus, kuris svajojo keletą metų apie geresnę mašiną (Honda Civic 2008m.), dirbo, taupė... Ir staiga vėl nulis (mašina dėl pinigų stygiaus buvo apdrausta tik civiliniu draudimu).
 
Šią siaubo dieną visi kartu išgyvenome sunkiai. Be galo gaila buvo vaikino, kuris visada buvo draugiškas, paslaugus ir niekam niekada pikto nelinkintis. Mano galvoje sukosi tik vienas klausimas: už ką mūsų šeimai šios pastarosios dvi savaitės buvo tokios negailestingos (prieš savaitę netektis artimo žmogaus), po savaitės - kitas smūgis...
 
Kai rankos jau buvo nusvirę ir tikrai niekas nebetikėjo laiminga pabaiga, staiga įvyko stebuklas, mistika ar dar kažkas...Tos pačios dienos pabaigoje policija pastebėjo nuvarytą mašiną, ją vijosi...Ir laiminga pabaiga – Elektrėnų savivaldybės policijos pareigūnai surado mašiną, paskambino savininkui ir mes ją susigrąžinome. Dar net dabar sunku patikėti..
 
Nuoširdžiausiai norime padėkoti visiems policijos pareigūnams, kurie užregistravo įvykį, persekiojo, bandydami sulaikyti nusikaltėlius, ir, žinoma, Elektrėnų savivaldybės policijos pareigūnams, budėjusiems tą trečiadienio naktį, kurie operatyviai mus informavo apie rastą mūsų mašiną.
 
Dažnai mes pykstame ir kaltiname policijos pareigūnus, kad jie tik užpildo „popierius“ ir daugiau nieko nesiima. Tikrai netiesa - daug yra puikių, savo pareigas sąžiningai atliekančių pareigūnų, tik mes, nebūdami jų „virtuvėje“, nesuprantame, koks jos skonis.
 
Ir dar paskutinis žodis mamoms, kurios „išleido“ į pasaulį tokius vaikus (nusikaltėlius). Jei pagimdėte, nepamirškite ir auklėti. Tik dėl jūsų, tėvų, kaltės vaikai pasuka į nusikaltėlių pasaulį, nešdami skausmą visiems...

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (21)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (196)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.

Lietuvi, atsipeikėk: jei nesituokia, nereiškia, kad paliks (82)

Kaip mes galime siekti tolerancijos „kitoms“ visuomenės grupėms, jei nesugebame toleruoti vienas kito? Tarp vyresnių žmonių nusistovėję stereotipai dusina kiekvieną iš mūsų, nes tobulų nėra. Stereotipai apie šeimą, vyriškus vyrus ir moteriškas moteris, vaikų kiekį ir pinigus.

DELFI skaitytojai užfiksavo: į Kauną sugrįžo sniegas (12)

Nors po savaitės jau sulauksime pirmosios pavasario dienos, žiema lengvai pasitraukti nenori – kaip pranešė DELFI skaitytojai Kaune, trečiadienio popietę laikinojoje sostinėje pasnigo.

Švęsdami 160-asias Įkūrėjo metines, skautai pasitiko saulę (5)

Jei šiandien gatvėje, darbovietėje ar mokykloje išvysite žmones, pasipuošusius skautiškais kaklaraiščiais, nenustebkite – taip vasario 22 d., skautų Įkūrėjo dieną mini viso pasaulio skautai. Tradiciškai šią dieną skautai visame pasaulyje pradeda kartu pasitikdami pirmuosius saulės spindulius. Ne išimtis – ir Lietuva, rašoma pranešime spaudai.