Dėkinga skaitytoja: netiesa, kad pareigūnai tik užpildo „popierius“ ir nieko nedaro

 (22)
Šis trečiadienis turėjo būti lyg ir įprasta diena... Tačiau išgirdau skambantį sūnaus telefoną. Iš kelių pirmų frazių supratau, kad šis skambutis nieko gero nežada. Skambino pusbrolis. Vaikinas buvo pasimetęs, išsigandęs, sutrikęs, nes išėjęs į kiemą prie daugiabučio Vilniuje, staiga suprato, kad rankoje laiko mašinos raktelius, o atrakinti nėra ko...
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Pasak sūnėno, netgi „priėjus dar arčiau, vaizdas išliko tas pats“... tuščia mašinos stovėjimo vieta. Ką tokiu momentu išgyvena žmogus, kuris svajojo keletą metų apie geresnę mašiną (Honda Civic 2008m.), dirbo, taupė... Ir staiga vėl nulis (mašina dėl pinigų stygiaus buvo apdrausta tik civiliniu draudimu).
 
Šią siaubo dieną visi kartu išgyvenome sunkiai. Be galo gaila buvo vaikino, kuris visada buvo draugiškas, paslaugus ir niekam niekada pikto nelinkintis. Mano galvoje sukosi tik vienas klausimas: už ką mūsų šeimai šios pastarosios dvi savaitės buvo tokios negailestingos (prieš savaitę netektis artimo žmogaus), po savaitės - kitas smūgis...
 
Kai rankos jau buvo nusvirę ir tikrai niekas nebetikėjo laiminga pabaiga, staiga įvyko stebuklas, mistika ar dar kažkas...Tos pačios dienos pabaigoje policija pastebėjo nuvarytą mašiną, ją vijosi...Ir laiminga pabaiga – Elektrėnų savivaldybės policijos pareigūnai surado mašiną, paskambino savininkui ir mes ją susigrąžinome. Dar net dabar sunku patikėti..
 
Nuoširdžiausiai norime padėkoti visiems policijos pareigūnams, kurie užregistravo įvykį, persekiojo, bandydami sulaikyti nusikaltėlius, ir, žinoma, Elektrėnų savivaldybės policijos pareigūnams, budėjusiems tą trečiadienio naktį, kurie operatyviai mus informavo apie rastą mūsų mašiną.
 
Dažnai mes pykstame ir kaltiname policijos pareigūnus, kad jie tik užpildo „popierius“ ir daugiau nieko nesiima. Tikrai netiesa - daug yra puikių, savo pareigas sąžiningai atliekančių pareigūnų, tik mes, nebūdami jų „virtuvėje“, nesuprantame, koks jos skonis.
 
Ir dar paskutinis žodis mamoms, kurios „išleido“ į pasaulį tokius vaikus (nusikaltėlius). Jei pagimdėte, nepamirškite ir auklėti. Tik dėl jūsų, tėvų, kaltės vaikai pasuka į nusikaltėlių pasaulį, nešdami skausmą visiems...

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Šiukšlės Karoliniškėse bado akis: patys gyventojai turėtų susizgribti (79)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, norėdamas paviešinti nepakenčiamą šiukšlių situaciją Vilniaus Karoliniškių mikrorajone, Gerbutavičiaus g. 10. Anot jo, vaizdas ne tik atgrasus, bet ir darantis blogą įtaką mokiniams. „VSA Vilnius“ komunikacijos specialistas Mindaugas Grinius aiškina, kad atliekų tvarkytojai už šiukšlių tvarkymą atsakingi tik išvežimo metu.

Įsiutino „Lietuvos geležinkelių” sprendimas kelti kainas: noriu skelbti boikotą (173)

Turbūt daugelis girdėjote naujieną, kad nuo liepos 1 d. traukinių bilietai yra branginami, neva per didelis žmonių srautas jais važiuoja. Bet mes, kaip ir dažnai būdinga mūsų tautai, paburnosim, jog kyla kainos ir viskas tuo pasibaigs.

Nufilmavo: vairuotojo laikas svarbesnis nei KET (8)

Kartais pasižiūrėjus į keliuose susidariusias situacijas, galima pagalvoti, jog kai kurie vairuotojai ne tik jaučiasi viršesni kitų vairuotojų atžvilgiu, bet ir visiškai nepaiso kelių eismo taisyklių. Akiplėšiško vairavimo pavyzdį užfiksavo ir portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (53)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.