Daugiabučio gyventojai po naktį aidėjusio klyksmo pamatė kruviną laiptinę

 (101)
Vasario 13-osios naktį klyksmus ir pagalbos šauksmą išgirdę vilniečiai iškvietė policiją, o ryte išvydo kraupų reginį - laiptinėje telkšojo kraujas. DELFI skaitytojas susidomėjo, ar pareigūnai reagavo į jo skambutį. Paaiškėjo, kad klyksmą žmogus girdėjo, kai policija jau buvo įvykio vietoje.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Viename S. Neries gatvės daugiabučių linksmybės tapo kruvinu mūšiu. Iš pradžių triukšmingos linksmybės peržengė vienų kaimynų kantrybės ribas - artėjo 4 val. nakties, ryte darbo diena, o muzika ir triukšmas aidi.

DELFI parašęs skaitytojas pasakojo, kad triukšmą kaimynystėje išgirdo apie 4.30 val.

"Iš pradžių atrodė, kad kaimynai aiškinasi šeimyninius santykius. Rėkė vienas ant kito. Girdėjosi jauno vyro ir jaunos moters balsai", - pasakojo DELFI skaitytojas. - "Vėliau jau pasigirdo ir isteriškas moters rėkimas "AAAAAAA... Trakšt, bakšt, kažkas nukrito, kažkas lyg durimis trenkė".

Skaitytojas pasakojo, kad tuoj pat iškvietė pareigūnus.

Vilniaus apsk. vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, aidint šauksmams, kuriuos girdėjo DELFI skaitytojas, pareigūnai, greičiausiai, jau buvo įvykio vietoje. 4.13 val. jie kaip tik buvo užsukę į nurodytą daugiabutį dėl triukšmadarių. Tačiau vietoj muzikos tildymo, porelė puolė uniformuotus policininkus.

R. G., gimęs 1986 m., prieš policijos patrulius apsiginklavo šakute ir puolė. Patruliui su juo grumiantis, nuo aršaus piliečio neatsilikti sumanė ir jo draugė E. A., gimusi 1985 m. Moteris puolė patrulio porininkę - į darbą paleido kumščius.

Abu buvo sutramdyti ir nuvežti į policijos komisariatą. Naktį jiems teko praleisti areštinėje.

Grumtynių pėdsakų - kraujo, naktį nebuvo kam valyti, tad kaimynams ryte ir teko išvysti sukrečiantį, lyg po skerdynių vaizdą.

DELFI dėkoja skaitytojui už informaciją ir nuotrauką.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (73)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (131)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.