Darbuotojų atsakymas parodoje pravirkdė: negaliu nustoti pykti

 (212)
„Kai jau viskam pasiruošiau, man sako, kad manęs neįleis, nes „tokios taisyklės“, – pasibaisėjo 3 vaikų mama Justė. Moteris prisipažino, kad net apsiverkė sužinojusi, kad į prekybos centre atsidariusią parodą moterys su vaikiškais vežimėliais nėra įleidžiamos. Nors jai buvo padaryta išimtis, supykusi DELFI skaitytoja pasidalijo nuoskauda dėl tokio organizatorių sprendimo.
© DELFI / Tomas Vinickas

Į naująją moderniąją Van Gogo parodą, pasirodo, mamų, atvykusių su kūdikiais vežimėliuose, neįleidžia: gali eit su kūdikiu, bet be vežimo. Mes atvykom su auto kėdute pritvirtinta prie ratų. Deja, ratams negalima. Neįgaliesiems būtų galima su jų vežimėliais, o štai kūdikiams su vežimais – ne... Na, įsiutino mane!

Įdomiausia – kodėl negalima. Ogi todėl, kad „tokios taisyklės“! Ar mes gyvename, kad laikytumėmės taisyklių? Ar vis tik taisyklės turi turėti kažkokią prasmę? Kai paskambinau bilietų pardavėjų nurodytu telefonu parodos organizatoriams, jie vėl pakartojo, kad tokios taisyklės, ir dar patikslino, kad vežimėlių neįleidžia, kad nesusidarytų jų sangrūda! Taip, meno parodoje – vežimėlių sangrūda!

Darbuotojų atsakymas parodoje pravirkdė: negaliu nustoti pykti
© DELFI skaitytojas

Žinot, tiesą sakant, iš to beviltiškumo apsiverkiau... Aš turiu 3 vaikus ir tikrai nėra lengva suderinti laiką ir atvykti į parodą. Ir tada, kai jau viskam pasiruošiau, man sako, kad manęs neįleis, nes „tokios taisyklės“.

Tiesa, kai jau visiškai „užsikūkčiojau“ dėl absurdo ir neteisybės, galiausiai man padarė išimtį ir įleido su vežimu, bet vis tiek tai yra nenormalu. Žinot, tai ir gerokai didesnės problemos apraiška, t.y. to visuotinio piktumo ir atžagarumo...

Negaliu sustoti pykti...

O juk mamos su vaikais turėtų būti laukiamos, joms kaip tik turėtų būti sudaromos patogios ir palankios sąlygos, jeigu dar tikimės, kad demografinė situacija Lietuvoje turi vilčių pagerėti...

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

DELFI susisiekė su parodos organizatoriais „Bravo events“, kurie nurodė, kad mamoms su kūdikių vežimėliais po parodą važinėti iš tiesų draudžiama dėl siaurų įėjimo vartelių ir galimo trukdymo kitiems lankytojams.

„Į parodą įvažiuoti su vaikišku vežimėliu neleidžiama, nes įėjimo varteliai šalia skenavimo turniketo yra siauri, su vaikiškais vežimėliais ten išsisukti tiesiog sudėtinga. Be to, dvi iš trijų parodos erdvių yra pakankamai mažos, kur vaikiški vežimėli gali trukdyti kitiems lankytojams. Tiesiog prašome mamų supratingumo kitų lankytojų atžvilgiu. Praktiškai kasdien į parodą ateina mamos su vaikais, joms palikti vežimėlį rūbinės zonoje – ne problema“, – nurodė parodos organizatoriai.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (73)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (131)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.