Daiktų mainai su nepažįstamaisiais: kaip lipnius lapelius iškeičiau į 30 min. nemokamų pokalbių

 (7)
Ar žinote istoriją, kaip vienas žmogus pradėjęs mainus nuo sąvaržėles, mainydamasis su kitais vertingesniais darbais, gavo namą? Prisiminęs šią situaciją ir aš pamaniau - kodėl gi ir man nepabandžius? Tik aš pradėjau ne nuo sąvaržėles, o nuo lipniųjų lapelių.
© Shutterstock nuotr.

Šiandien su draugu neturėjome, ką veikti, tad bandėme susirasti veiklos. Kitas draugas buvo mums pasiūlęs padaryti sau mestas užduotis (pavyzdžiui, gauti kuo daugiau telefonų numerių ar nusifotografuoti su kuo daugiau žmonių ir t.t.), bet mes norėjome ko kito, tad pabandėme kažką susigalvoti patys.

Prisiminęs prieš tai aprašytą situaciją pamaniau - ir kodėl gi nepabandžius ir mums tai padaryti? Kadangi neturėjome sąvaržėlės, teko pradėt mainus su lipniaisiais lapeliai. Mainų eigoje turėjau pleistrų, žaisliukų, burbulų, gumos, saldainių, net kiniškų pinigų...

Kai kurie praeiviai iškart nuo mūsų bėgdavo, o kai kurie taip susidomėjo, kad net žinodami, kad nieko neturi, ieškojo, ką išmainyti. Kartais mano mainyti daiktai suteikė žmonėms daugiau džiaugsmo - gera buvo matyti tokius linksmus žmones, ypač, kai žinai, kad tu esi jų linksmumo priežastis.

Ši užduotis man leido pagerinti ir užsienio kalbų žinias, nes mainiausi ne tik su lietuviais. Pradėjęs lipniaisiais lapeliais, baigiau rožiniu markeriu bei nauja mobiliojo ryšio operatoriaus kortele su 30 minučių ir 1 Lt, draugas - sagų pakeliu, vieno mobiliojo ryšio operatoriaus kortele papildymui bei nuolaidų kortele.

Dabar turiu juos. Iki namo tai tikrai neišsimainysiu, bet ko nors vertingesnio turėti tikiuosi.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (42)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (169)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.