Daiktų mainai su nepažįstamaisiais: kaip lipnius lapelius iškeičiau į 30 min. nemokamų pokalbių

 (7)
Ar žinote istoriją, kaip vienas žmogus pradėjęs mainus nuo sąvaržėles, mainydamasis su kitais vertingesniais darbais, gavo namą? Prisiminęs šią situaciją ir aš pamaniau - kodėl gi ir man nepabandžius? Tik aš pradėjau ne nuo sąvaržėles, o nuo lipniųjų lapelių.
© Shutterstock nuotr.

Šiandien su draugu neturėjome, ką veikti, tad bandėme susirasti veiklos. Kitas draugas buvo mums pasiūlęs padaryti sau mestas užduotis (pavyzdžiui, gauti kuo daugiau telefonų numerių ar nusifotografuoti su kuo daugiau žmonių ir t.t.), bet mes norėjome ko kito, tad pabandėme kažką susigalvoti patys.

Prisiminęs prieš tai aprašytą situaciją pamaniau - ir kodėl gi nepabandžius ir mums tai padaryti? Kadangi neturėjome sąvaržėlės, teko pradėt mainus su lipniaisiais lapeliai. Mainų eigoje turėjau pleistrų, žaisliukų, burbulų, gumos, saldainių, net kiniškų pinigų...

Kai kurie praeiviai iškart nuo mūsų bėgdavo, o kai kurie taip susidomėjo, kad net žinodami, kad nieko neturi, ieškojo, ką išmainyti. Kartais mano mainyti daiktai suteikė žmonėms daugiau džiaugsmo - gera buvo matyti tokius linksmus žmones, ypač, kai žinai, kad tu esi jų linksmumo priežastis.

Ši užduotis man leido pagerinti ir užsienio kalbų žinias, nes mainiausi ne tik su lietuviais. Pradėjęs lipniaisiais lapeliais, baigiau rožiniu markeriu bei nauja mobiliojo ryšio operatoriaus kortele su 30 minučių ir 1 Lt, draugas - sagų pakeliu, vieno mobiliojo ryšio operatoriaus kortele papildymui bei nuolaidų kortele.

Dabar turiu juos. Iki namo tai tikrai neišsimainysiu, bet ko nors vertingesnio turėti tikiuosi.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Neįtikėtinas įžūlumas Šiauliuose: nufilmavo kantrybės netekusio vairuotojo išpuolį (1)

DELFI skaitytojas nufilmavo neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesį Šiauliuose – jo užfiksuotoje vaizdo medžiagoje matyti, kaip nepatenkintas džipo savininkas sankryžoje nusprendė kumščiais pamokyti „per lėtai“ važiavusį žmogų.

Savaitės „Baudos kvitas“: aš elgsiuos, kaip norėsiu! (20)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Namuose priglaustas šuniukas tapo reklamų herojumi (13)

Viržį žmonės rado gatvėje. Kurį laiką jie bandė surasti, kam priklauso šuniukas, bet šeimininkui neatsiradus buvo nuspręsta nugabenti šunelį į artimiausią prieglaudą. Taip jau sutapo, kad mes ieškojome naujo šeimos nario, ir Viržis vietoje prieglaudinuko tapo geriausiu mūsų bičiuliu.

Tarp gyvūnus globojančios merginos augintinių – ir žemaitukas (12)

Esu iš tų, kurie labai myli gyvūnus, tad man jų visas būrys – begalinis džiaugsmas ir visos šeimos rūpestis. Kartą, kai su šeima ilsėjomės prie jūros, tiesiogine to žodžio prasme išzirziau, kad galėčiau auginti katiną.

Kaip DELFI skaitytojai šventė Vasario 16-ąją (1)

Vasario 16-ąją šventiškai paminėję lietuviai su DELFI Piliečiu pasidalijo šventės akimirkomis. Kviečiame pasižiūrėti, kaip smagiai DELFI skaitytojai minėjo Lietuvos gimtadienį!