Daiktų mainai su nepažįstamaisiais: kaip lipnius lapelius iškeičiau į 30 min. nemokamų pokalbių

 (7)
Ar žinote istoriją, kaip vienas žmogus pradėjęs mainus nuo sąvaržėles, mainydamasis su kitais vertingesniais darbais, gavo namą? Prisiminęs šią situaciją ir aš pamaniau - kodėl gi ir man nepabandžius? Tik aš pradėjau ne nuo sąvaržėles, o nuo lipniųjų lapelių.
© Shutterstock nuotr.

Šiandien su draugu neturėjome, ką veikti, tad bandėme susirasti veiklos. Kitas draugas buvo mums pasiūlęs padaryti sau mestas užduotis (pavyzdžiui, gauti kuo daugiau telefonų numerių ar nusifotografuoti su kuo daugiau žmonių ir t.t.), bet mes norėjome ko kito, tad pabandėme kažką susigalvoti patys.

Prisiminęs prieš tai aprašytą situaciją pamaniau - ir kodėl gi nepabandžius ir mums tai padaryti? Kadangi neturėjome sąvaržėlės, teko pradėt mainus su lipniaisiais lapeliai. Mainų eigoje turėjau pleistrų, žaisliukų, burbulų, gumos, saldainių, net kiniškų pinigų...

Kai kurie praeiviai iškart nuo mūsų bėgdavo, o kai kurie taip susidomėjo, kad net žinodami, kad nieko neturi, ieškojo, ką išmainyti. Kartais mano mainyti daiktai suteikė žmonėms daugiau džiaugsmo - gera buvo matyti tokius linksmus žmones, ypač, kai žinai, kad tu esi jų linksmumo priežastis.

Ši užduotis man leido pagerinti ir užsienio kalbų žinias, nes mainiausi ne tik su lietuviais. Pradėjęs lipniaisiais lapeliais, baigiau rožiniu markeriu bei nauja mobiliojo ryšio operatoriaus kortele su 30 minučių ir 1 Lt, draugas - sagų pakeliu, vieno mobiliojo ryšio operatoriaus kortele papildymui bei nuolaidų kortele.

Dabar turiu juos. Iki namo tai tikrai neišsimainysiu, bet ko nors vertingesnio turėti tikiuosi.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Moksleiviai iš Palermo lankėsi Vilniaus gimnazijoje

Mainų programos tarp Galilėjo Galilėjaus gamtos mokslų licėjaus ir Vilniaus Užupio gimnazijos ištakos – Lietuvos aikštės Palermo mieste atidarymo šventė, kurioje prieš porą metų dalyvavo 16-osios Vyriausybės kultūros ministras Šarūnas Birutis. Lietuvos aikštė yra visiškai šalia G. Galilėjaus licėjaus.

Mačiau siaubingą plungiškės patarimą feisbuke – bijau, kas gali nutikti (74)

Plačiai nuskambėjo istorija, kai Plungės gyventoja Jovita socialiniame tinkle „Facebook“ dalijosi „patarimais“, kaip nuodyti kates. Ši moteris ne tik patarinėjo kitiems, bet ir pati gyrėsi tokiu būdu išnuodijusi devynias iš dešimties jos kieme gyvenusių kačių.

Komiškas vaizdelis Marijampolėje: drausmina šaligatviais lakstančius pėsčiuosius (7)

Esate matę keistoje vietoje pastatytą kelio ženklą? Kažin, ar jis prilygsta tam, kurį pavyko užfiksuoti marijampoliečiui Karoliui. Vienoje socialinio tinklo grupėje vyras pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuota itin komiška situacija – pėsčiųjų prašoma neviršyti 30 km/h greičio. Nuotrauka Karolis sutiko pasidalyti su DELFI Piliečiu.

Perskaičiau, kokios algos sostinėje, – jūs gal juokaujate? (420)

Negaliu neparašyti apie sostinės algas. Tikrai negaliu. Parodykit man bent vieną, ne vadovą, ne direktorių ir net ne merą, kuris gauną bent 1700 eurų.

Papiktino kaimynų elgesys daugiabučio aikštelėje: kreipėmės visur (20)

Ne paslaptis, jog pasitaiko atvejų, kai kauniečiai savarankiškai imasi „įvedinėti tvarką“ savo gyvenamoje teritorijoje. Faktas patvirtintas dar kartą, kai portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo laiškas-skundas dėl dideliais akmenimis užtvertos kiemo teritorijos. Esą kieme dėl sudarytų kliūčių neįmanoma pravažiuoti automobiliu. Tačiau, kad ir kam besiskųstumei, pasak vyro, niekas negirdi ir problemos spręsti nesiima.