Daiktų mainai su nepažįstamaisiais: kaip lipnius lapelius iškeičiau į 30 min. nemokamų pokalbių

 (7)
Ar žinote istoriją, kaip vienas žmogus pradėjęs mainus nuo sąvaržėles, mainydamasis su kitais vertingesniais darbais, gavo namą? Prisiminęs šią situaciją ir aš pamaniau - kodėl gi ir man nepabandžius? Tik aš pradėjau ne nuo sąvaržėles, o nuo lipniųjų lapelių.
© Shutterstock nuotr.

Šiandien su draugu neturėjome, ką veikti, tad bandėme susirasti veiklos. Kitas draugas buvo mums pasiūlęs padaryti sau mestas užduotis (pavyzdžiui, gauti kuo daugiau telefonų numerių ar nusifotografuoti su kuo daugiau žmonių ir t.t.), bet mes norėjome ko kito, tad pabandėme kažką susigalvoti patys.

Prisiminęs prieš tai aprašytą situaciją pamaniau - ir kodėl gi nepabandžius ir mums tai padaryti? Kadangi neturėjome sąvaržėlės, teko pradėt mainus su lipniaisiais lapeliai. Mainų eigoje turėjau pleistrų, žaisliukų, burbulų, gumos, saldainių, net kiniškų pinigų...

Kai kurie praeiviai iškart nuo mūsų bėgdavo, o kai kurie taip susidomėjo, kad net žinodami, kad nieko neturi, ieškojo, ką išmainyti. Kartais mano mainyti daiktai suteikė žmonėms daugiau džiaugsmo - gera buvo matyti tokius linksmus žmones, ypač, kai žinai, kad tu esi jų linksmumo priežastis.

Ši užduotis man leido pagerinti ir užsienio kalbų žinias, nes mainiausi ne tik su lietuviais. Pradėjęs lipniaisiais lapeliais, baigiau rožiniu markeriu bei nauja mobiliojo ryšio operatoriaus kortele su 30 minučių ir 1 Lt, draugas - sagų pakeliu, vieno mobiliojo ryšio operatoriaus kortele papildymui bei nuolaidų kortele.

Dabar turiu juos. Iki namo tai tikrai neišsimainysiu, bet ko nors vertingesnio turėti tikiuosi.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (9)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (28)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.

Ramunė Vilkoitytė. Nevaisingos poros renkasi ir emigraciją (28)

Lietuvoje nevaisingų porų skaičius sudaro vidutinį šalies miestą. Kūdikio susilaukti trokštančios šeimos pagalbos ieško Lietuvos klinikose, artimajame užsienyje, o kartais pasirenka ir ilgalaikę emigraciją.

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (11)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (52)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.