Chuliganų linksmybės vairuotojui kainuos nemažą sumą: šitoks „bajeris“ – pirmą kartą

 (49)
Marijampolėje lankęsis Lukas savo feisbuko įraše nepagailėjo aštrių žodžių po to, kai ryte atsikėlęs pamatė, kad jo automobilis naktį kažkam buvo tapęs „pramoga“. Vairuotojas savo transporto priemonę rado su trimis išdaužtais langais ir šalia besimėtančius plytgaliu, nors nė vienas daiktas iš automobilio nebuvo paimtas. Vilnietis Justinas pasakojo, kad jam teko nukentėti kiek mažiau – teko taisyti tik piktybinius kažkieno paliktus įbrėžimus, nors girdėjo ir apie sostinėje siautusį ir specialiu įrankiu automobilius gadinusi senjorą.
© DELFI montažas

„Spėju, tiesiog kažkokia „chebrytė“ taip suvokia linksmybes ir šitaip išsikrovė“, – svarstė Lukas, neturintis kitokio paaiškinimo, kodėl Marijampolėje buvo išdaužti jo automobilio stiklai. Nemažai kainavusi žvejybos įranga, kuri tuo metu buvo automobilyje, liko nepaliesta.

Vyras dėl turto apgadinimo kreipėsi policiją, bet neslepia, kad abejoja surasiąs kaltininką.

„Kreipiausi, parašiau prašymą pradėti ikiteisminį tyrimą, nors, aišku, didelių vilčių aš tikrai neturiu, tai tiesiog susidėsiu tuos langus“, – sakė jis.

Lukas pasakojo, kad į tokią nemalonią situaciją patenka pirmą kartą – anksčiau jam yra tekę tik rasti įbrėžimų,kai supranti, kad kažkas prisilietė ir nuvažiavo.

„Bet tiesiog prisilietė, įbrėžimas ant „bumperio“, nesuki galvos. Bet šitoks „bajeris“ – pirmą kartą“, – stebėjosi vairuotojas.

Jis sakė, kad nauji stiklai jam kainuos 400 eurų – pakeisti reikės priekinį bei dešinės automobilio pusės langų stiklus.

Smulkūs vagys ir naujų automobilių gadintojai – dažnas atvejis ir Vilniuje. Skaitytojas Justinas pasakojo, kad apgadintą savo automobilį rado vieno prekybos centro stovėjimo aikštelėje. Vandalai raktu ar kitu aštriu daiktu buvo subraižę visą automobilio šoną ir dar padarę kelis „štrichus“ ant galinio žibinto.

Kreipusis į draudimą paaiškėjo, kad taip nutinka dažnai, o naujus automobilius remontuojantys jų atstovai Justinui pasakojo, kad buvo atvejis, kai už rankos pagautas senjoras, kuris turėjo pasigaminęs specialų automobilių gadinimo įnagį, tvirtinimą ant riešo ir paslepiamą po rankove.

Senjoras įkliuvo viename daugiabučio kieme gadindamas tik nuplautas mašinas, nes manė, kad jos priklauso turtingesniems žmonėms, o nešvarių, bet brangių automobilių nelietė.

Prašome Jūsų – pasidalykite savo istorijomis bei nuotraukomis, kaip jums teko nukentėti nuo chuliganų, įspėkite kitus, ko vengti, arba patarkite, kaip apsaugoti savo automobilį! Vienam Jūsų padovanosim S. Loiko knygą „Oro uostas“! Jūsų laiškų laukiame el.p. pilieciai@delfi.lt su prierašu „Automobilis“. Dalytis nuomonės ir istorijomis galite iki spalio 27 d.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (18)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (110)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (41)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (94)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (13)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.