Buitinį incidentą padėjo išspręsti policija

Kauno apskrities vyriausias policijos komisariatas publikavo Jonavos gyventojos D.Ž. padėką policijos pareigūnams. Jie šauniai pagelbėjo moteriai, kai jos butą užliejo kaimynai.
© Tauragės apskrities VPK nuotr.

Sveiki gerb. komisare, norėčiau Jums labai padėkoti už operatyvią bei geranorišką Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnų: Giedrės Šiaulienės ir Juliaus Malevičiaus pagalbą.

Šių metų kovo 18 d. mano būstą, esantį Jonavoje, Kulviečio gatvėje, kaimynai užliejo vandeniu. Kaimynai, užlieję butą, Jonavoje negyvena ir jų kontaktinių duomenų niekas iš namo gyventojų neturėjo. Nusprendžiau pagalbos kreiptis į policiją.

Paskambinus policijos budėtojui su manimi labai maloniai ir geranoriškai bendravo pareigūnė Giedrė Šiaulienė, kuri pati iniciatyviai pasisiūlė padėti šiuo klausimu. Pareigūnė per labai trumpą laiką surado Jonavoje gyvenančią mano kaimynų sesę ir pasiuntusi patrulį su Juliumi Malevičiumi juos informavo apie susidariusią situaciją. Sesuo atvyko ir incidentas greitai buvo išspręstas.

Pareigūnė Giedrė Šiaulienė savo asmenine iniciatyva pati skambinosi man kelis kartus tikslintis informaciją, aiškinosi detales bei informavo apie paieškos statusą. Tai tik parodo pareigūno atsidavimą savo tarnybai bei atsakingumą.

Norėčiau dar kartą padėkoti abiems pareigūnams ir Jums už tai, ką darote bei už tai, kad saugote mus ir padedat ištikus problemoms.

Atrodytų, tai mažas buitinis incidentas, tačiau pareigūnų profesionalumas, geranoriškumas bei malonus bendravimas mane be galo sužavėjo. Džiaugiuosi, kad mūsų valstybėje tarnauja tokie profesionalūs pareigūnai.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalyti savo padėka? Rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt arba žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (58)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (3)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (129)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.